• O RICOH
  • Tiskové zprávy
  • Napsali o nás

RICOH - značka moderních rozměrů obchodní komunikace a správy dokumentů, značka průkopníka na cestě k designu jedenadvacátého století, značka důrazu na ekologii, a to jak při výrobě, tak při provozu produktů. 

Japonská firma RICOH byla založena v roce 1936. Z firmy, která se na počátku zabývala výrobou a prodejem jemného papíru, se stal přední výrobce kancelářské, komunikační a fotografické techniky. 

Firma RICOH jako první na světě prezentovala funkční faksimilní přístroj. V pozdějších letech se RICOH stal hlavním propagátorem víceúčelových (multifunkčních) kancelářských strojů, které nabízejí uživateli zejména úsporu místa, nákladů a jednodušší obsluhu. Ve vývoji nových digitálních technologií v oblasti kancelářské techniky určuje RICOH směr a nastavuje míru kvality pro ostatní výrobce. I mnohé další značky vstupují na trh s produkty, které vývojově pocházejí od firmy RICOH. 

V současné době má firma pobočky, nebo výrobní závody ve více než 150 zemích světa. Veškerá produkce RICOH se vyznačuje vysokou technickou a ekologickou kvalitou, což dokládají mnohá ocenění jednotlivých produktů, nebo celých bloků sortimentu. Hlavně díky této kvalitě, kterou dokladují i certifikáty ISO 9001 a ISO 14001, se firma RICOH prosadila na všech významných světových trzích.

Tisk jako rozhodující strategický přínos pro růst a inovace firem

19. 6. 2018

Praha, 19. června 2018 – Evropské podnikatelské špičky označují nové tiskové technologie jako klíčový faktor pro pružné a inovativní podnikání.

Zobrazit

Nový produkční tiskový stroj Ricoh Pro C7200x obdržel ocenění EDP

12. 6. 2018

Praha, 12. června 2018 – Kreativní řada archových digitálních barevných tiskových strojů značky Ricoh získala prestižní ocenění, které si zástupci firmy převzali na slavnostním ceremoniálu EDP Award, FESPA, Berlín.

Zobrazit

Ricoh pokračuje na své cestě v inovacích! Novinky na veletrhu slavily úspěch

11. 6. 2018

Praha, 11. června 2018 – Ve dnech 29.5. - 31.5. 2018 se společnost Ricoh prezentovala na jubilejním 25. ročníku mezinárodního veletrhu REKLAMA POLYGRAF na výstavišti v Praze Letňanech. A úspěšně prodala všechna vystavená tisková zařízení!

Zobrazit

Bez vozů se neobejdeme, říká Leoš Vídeňský, Commercial Finance Director RICOH Czech Republic

19. 6. 2018

I když v rámci customer services primárně využíváme vzdálenou správu zařízení a asistenční linku, automobily jsou pro nás stále velmi významné. Bez nich bychom nemohli obsloužit naše zákazníky ve smyslu rychlého poskytování servisních zásahů on-site.

Zobrazit

RICOH na veletrhu FESPA 2018 v Berlíně

18. 6. 2018

Kromě nabídky velkoformátových tiskových strojů Ricoh představil na stánku stolní tonerové tiskárny na tvorbu grafiky vhodné pro přenos na textil v termolisu a archové digitální tiskové stroje řady 9000 Pro s doplňkovými barvami Pink a neonová žlutá, s bílým nebo čirým tonerem.

Zobrazit

Cena pro Ricoh Pro C7200x

7. 6. 2018

Typová řada tiskových strojů Ricoh Pro C7200x byla jedním z oceněných zařízení na ceremoniálu EDP Award na nedávném veletrhu FESPA. Umístila se mezi 29 produkty, které byly na cenu EDP (European Digital Press) vybrány ze 120 návrhů v osmi kategoriích.

Zobrazit

Copyright 2018 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×

Tento projekt č. 2.2 ITP03/1012 byl spolufinancován Evropskou unií.