• O RICOH
  • Tiskové zprávy
  • Napsali o nás

RICOH - značka moderních rozměrů obchodní komunikace a správy dokumentů, značka průkopníka na cestě k designu jedenadvacátého století, značka důrazu na ekologii, a to jak při výrobě, tak při provozu produktů. 

Japonská firma RICOH byla založena v roce 1936. Z firmy, která se na počátku zabývala výrobou a prodejem jemného papíru, se stal přední výrobce kancelářské, komunikační a fotografické techniky. 

Firma RICOH jako první na světě prezentovala funkční faksimilní přístroj. V pozdějších letech se RICOH stal hlavním propagátorem víceúčelových (multifunkčních) kancelářských strojů, které nabízejí uživateli zejména úsporu místa, nákladů a jednodušší obsluhu. Ve vývoji nových digitálních technologií v oblasti kancelářské techniky určuje RICOH směr a nastavuje míru kvality pro ostatní výrobce. I mnohé další značky vstupují na trh s produkty, které vývojově pocházejí od firmy RICOH. 

V současné době má firma pobočky, nebo výrobní závody ve více než 150 zemích světa. Veškerá produkce RICOH se vyznačuje vysokou technickou a ekologickou kvalitou, což dokládají mnohá ocenění jednotlivých produktů, nebo celých bloků sortimentu. Hlavně díky této kvalitě, kterou dokladují i certifikáty ISO 9001 a ISO 14001, se firma RICOH prosadila na všech významných světových trzích.

Česká značka TWATA tvoří svůj vlastní styl oblečení díky Ricoh technologii

8. 10. 2018

Praha, 8. října 2018 – Tisková technologie Direct to garment, kterou Ricoh nedávno uvedl na českém trhu, nachází své uplatnění i v oblasti českého fashion průmyslu.

Zobrazit

Dvojitá výhra Buyers Laboratory LLC (BLI) pre novú generáciu produkčných zariadení Ricoh

2. 10. 2018

Ricoh Slovakia, Bratislava, 2. október 2018 – Ricoh Europe PLC znovu slávi ocenenia spoločnosťou Keypoint Intelligence Buyer’s Lab, ktoré získala pre dve svoje tlačové produkčné riešenia.

Zobrazit

Ricoh a Formica CZ organizují Open Days v Praze

27. 9. 2018

Praha, 27. září 2018 – Společnosti Ricoh Czech Republic & Formica CZ společně organizují dny otevřených dveří ve dnech 9. 10. - 11. 10. 2018 v prostorách sídla společnosti Ricoh v Praze.

Zobrazit

Spolupráca na diaľku bez kompromisov

19. 9. 2018

Myšlienka interaktívnej tabule, ako si jej využitie predstavuje Ricoh, spočíva vo využití veľkej plochy, ktorú je možné prepojiť s iným alebo podobným zariadením. A to aj na diaľku. V praxi to znamená, že si na tabuli môžete zobrazovať prezentácie alebo niečo kresliť a vaše akcie sa budú v reálnom čase zobrazovať ostatným členom virtuálneho mítingu. Tí môžu takisto kresliť alebo pridávať anotácie. Takýmto spôsobom môže zasahovať do konferencie až 20 tabúľ.

Zobrazit

Umíte udělat 360° fotografii na jeden stisk spouště? S touhle kamerou je to snadné.

11. 9. 2018

Udělat povedenou 360° fotografii je s běžným fotoaparátem docela umění, navíc si musíte s výsledným snímkem často vyhrát ještě v obrazovém editoru v počítači. Sférická foto kamera Ricoh Theta V umí pořizovat tyto fotografie úplně jednoduše - prakticky na jeden stisk spouště.

Zobrazit

Antonín Brož obchodním ředitelem Ricoh Czech Republic a Ricoh Slovakia

4. 9. 2018

Obchodním ředitelem pro Ricoh Česká republika a Ricoh Slovensko se stal Antonín Brož. Zodpovědný je za obchodní aktivity napříč všemi divizemi společnosti. Antonín Brož má více než 15 leté zkušenosti v oblasti v přímého i nepřímého obchodu se zaměřením na strategický rozvoj a obchodní expanzi společností.

Zobrazit

Copyright 2018 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×

Tento projekt č. 2.2 ITP03/1012 byl spolufinancován Evropskou unií.