• O RICOH
  • Tiskové zprávy
  • Napsali o nás

RICOH - značka moderních rozměrů obchodní komunikace a správy dokumentů, značka průkopníka na cestě k designu jedenadvacátého století, značka důrazu na ekologii, a to jak při výrobě, tak při provozu produktů. 

Japonská firma RICOH byla založena v roce 1936. Z firmy, která se na počátku zabývala výrobou a prodejem jemného papíru, se stal přední výrobce kancelářské, komunikační a fotografické techniky. 

Firma RICOH jako první na světě prezentovala funkční faksimilní přístroj. V pozdějších letech se RICOH stal hlavním propagátorem víceúčelových (multifunkčních) kancelářských strojů, které nabízejí uživateli zejména úsporu místa, nákladů a jednodušší obsluhu. Ve vývoji nových digitálních technologií v oblasti kancelářské techniky určuje RICOH směr a nastavuje míru kvality pro ostatní výrobce. I mnohé další značky vstupují na trh s produkty, které vývojově pocházejí od firmy RICOH. 

V současné době má firma pobočky, nebo výrobní závody ve více než 150 zemích světa. Veškerá produkce RICOH se vyznačuje vysokou technickou a ekologickou kvalitou, což dokládají mnohá ocenění jednotlivých produktů, nebo celých bloků sortimentu. Hlavně díky této kvalitě, kterou dokladují i certifikáty ISO 9001 a ISO 14001, se firma RICOH prosadila na všech významných světových trzích.

Prečo je spolupráca + udržateľnosť novým vzorcom úspechu

23. 4. 2019

Bratislava, 23. April 2019 - Isté slová znamenajú pre podnik všetko alebo nič. Vezmite si spoluprácu a udržateľnosť. Účinky ich zaradenia do firemnej kultúry sú dobre známe, no často sa im nepodarí dostať ďalej, ako sú korporátne služby.

Zobrazit

Ohlédnutí se za letošním ročníkem Reklamy Polygraf 2019

18. 4. 2019

Praha, 18. dubna 2019 – Společnost RICOH se zúčastnila již tradičního mezinárodního veletrhu REKLAMA POLYGRAF (RP).Nadčasové technologie RICOH návštěvníkům letošního veletrhu ukázaly, jak využít aktuálních trendů k jejich rozvoji v polygrafickém průmyslu.

Zobrazit

LG a Ricoh podepsali jedinečnou dohodu o partnerství v Evropě

28. 3. 2019

Praha, 28. března 2019 – Přední technologické společnosti LG a Ricoh oznámily nové evropské partnerství. Tato dohoda, s účinností od 1. dubna 2019, posiluje dlouhodobý vztah společnosti LG a klíčového prodejce jejích zobrazovacích zařízení, Ricoh.

Zobrazit

Dni otvorených dverí RICOH Slovakia

25. 3. 2019

Spoločnosť RICOH Slovakia zorganizovala v dňoch 19. 3. – 21. 3. 2019 Open Days. Za spoluúčasti firiem FORMICA CZ, Antalis a.s. (dodávateľ papiera) a Heidelberg SK/CZ, organizátor pripravil hodnotný odborný program s cieľom prezentovať nové trendy a inšpirovať svojich aj potencionálnych klientov.

Zobrazit

Boli sme na Ricoh Open Days. Neuveríte, na čo všetko sa už dnes dá tlačiť.

21. 3. 2019

V dňoch 19. až 21. marca sa v bratislavskej kancelárii firmy Ricoh koná akcia pod názvom Open Days. Boli sme tu a neobanovali sme. Videli sme totiž, kam sa posunuli možnosti tlačových systémov. Od dakedajšieho súperenia v rýchlosti tlače strán formátu A4 sme sa dostali do oblasti služieb spojených s tlačou a tiež k úplne netradičným tlačovým možnostiam.

Zobrazit

Společnost Ricoh přichází na trh s novou platformou Always Current Technology.

21. 2. 2019

Always Current Technology společnosti Ricoh se realizuje na nové řadě barevných multifunkčních tiskáren IM C A3. Řada nabízí 13 nových A3 barevných inteligentních multifunkčních tiskáren, které budou uvedeny na evropský trh, včetně zařízení Ricoh IM C2000, IM C2500, IM C3000, IM C3500, IM C4500, IM C5500 a IM C6000. Tato zařízení tisknou 20, 25, 30, 35, 45, 55 a 60 stránek za minutu. Zařízení umožňují podporu tisku, skenování, kopírování, úpravu a faxování pro výchozí formáty až SRA3, a také standardní mobilní tiskovou podporu.

Zobrazit

Copyright 2019 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×