• O RICOH
  • Tiskové zprávy
  • Napsali o nás

RICOH - značka moderních rozměrů obchodní komunikace a správy dokumentů, značka průkopníka na cestě k designu jedenadvacátého století, značka důrazu na ekologii, a to jak při výrobě, tak při provozu produktů. 

Japonská firma RICOH byla založena v roce 1936. Z firmy, která se na počátku zabývala výrobou a prodejem jemného papíru, se stal přední výrobce kancelářské, komunikační a fotografické techniky. 

Firma RICOH jako první na světě prezentovala funkční faksimilní přístroj. V pozdějších letech se RICOH stal hlavním propagátorem víceúčelových (multifunkčních) kancelářských strojů, které nabízejí uživateli zejména úsporu místa, nákladů a jednodušší obsluhu. Ve vývoji nových digitálních technologií v oblasti kancelářské techniky určuje RICOH směr a nastavuje míru kvality pro ostatní výrobce. I mnohé další značky vstupují na trh s produkty, které vývojově pocházejí od firmy RICOH. 

V současné době má firma pobočky, nebo výrobní závody ve více než 150 zemích světa. Veškerá produkce RICOH se vyznačuje vysokou technickou a ekologickou kvalitou, což dokládají mnohá ocenění jednotlivých produktů, nebo celých bloků sortimentu. Hlavně díky této kvalitě, kterou dokladují i certifikáty ISO 9001 a ISO 14001, se firma RICOH prosadila na všech významných světových trzích.

Ricoh představuje tiskárnu Ri 100 pro přímý tisk na textil

15. 1. 2018

Praha, 15. ledna, 2018 – Společnost Ricoh uvádí na trh novou cenově dostupnou DTG tiskárnu s označením RICOH Ri 100. Tímto krokem se rozšiřují možnosti pro nové i stávající firmy poskytující služby v oblasti tisku na textil.

Zobrazit

Kdykoliv a kdekoliv ve spojení. Ricoh rozšiřuje své služby komunikační techniky

5. 1. 2018

Praha, 5. ledna, 2018 – V dnešním stále více propojeném světě potřebujeme videokonferenční systém, který usnadňuje komunikaci bez ohledu na to, kde se právě nacházíme.

Zobrazit

Češi mohou získat až 4 pracovní dny měsíčně navíc díky novým technologiím

12. 12. 2017

Praha 13. prosince, 2017 – Čeští zaměstnanci věří, že lepší přístup k technologiím by jim mohl každý měsíc ušetřit až 3,8 pracovního dne. Dle výsledků průzkumu, který si nechala zpracovat společnost Ricoh Europe.

Zobrazit

Ricoh podpořil inovační ceny udělované na veletrhu InPrint

8. 1. 2018

Na listopadovém mnichovském veletrhu InPrint 2017 získaly společnosti Tonejet a Rockwell Automation Inovační cenu veletrhu InPrint v kategorii Inovační partnerství za spolupráci na digitálním tiskovém stroji Tonejet Cyclone pro potisk nápojových plechovek. Inovační ceny podporuje společnost Ricoh, druhou z kategorií jsou Mimořádné produkty.

Zobrazit

Kamera na 360°zábery

5. 1. 2018

...360° video, v ktorom vám neunikne ani to, čo sa deje za vami, len tak nespravíte. Na to je treba špeciálnu kameru, napríklad nami testovaný model Ricoh Theta SC. Nakrúcanie takýchto videí rastie na obľube. Nemusíte byť zrovna na Panenských ostrovoch, aby ste nakrútili krásne zábery.

Zobrazit

Výkonný projektor do kufríka

15. 11. 2017

RICOH PJ WXC 1110 » Kompaktný mobilný projektor môžete použiť na poradách, obchodných prezentáciách počas služobných ciest, v učebniach, ak pracujete ako externý lektor, prípadne aj na večerné sledovanie športového zápasu v záhradnom altánku. Aj s puzdrom veľkosti hrubšej knihy formátu A5, ktoré obsahuje všetko potrebné, sa projektor v pohode zmestí do aktovky či kufríka.

Zobrazit

Copyright 2018 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×

Tento projekt č. 2.2 ITP03/1012 byl spolufinancován Evropskou unií.