• O RICOH
  • Tiskové zprávy
  • Napsali o nás

RICOH - značka moderních rozměrů obchodní komunikace a správy dokumentů, značka průkopníka na cestě k designu jedenadvacátého století, značka důrazu na ekologii, a to jak při výrobě, tak při provozu produktů. 

Japonská firma RICOH byla založena v roce 1936. Z firmy, která se na počátku zabývala výrobou a prodejem jemného papíru, se stal přední výrobce kancelářské, komunikační a fotografické techniky. 

Firma RICOH jako první na světě prezentovala funkční faksimilní přístroj. V pozdějších letech se RICOH stal hlavním propagátorem víceúčelových (multifunkčních) kancelářských strojů, které nabízejí uživateli zejména úsporu místa, nákladů a jednodušší obsluhu. Ve vývoji nových digitálních technologií v oblasti kancelářské techniky určuje RICOH směr a nastavuje míru kvality pro ostatní výrobce. I mnohé další značky vstupují na trh s produkty, které vývojově pocházejí od firmy RICOH. 

V současné době má firma pobočky, nebo výrobní závody ve více než 150 zemích světa. Veškerá produkce RICOH se vyznačuje vysokou technickou a ekologickou kvalitou, což dokládají mnohá ocenění jednotlivých produktů, nebo celých bloků sortimentu. Hlavně díky této kvalitě, kterou dokladují i certifikáty ISO 9001 a ISO 14001, se firma RICOH prosadila na všech významných světových trzích.

Antonín Brož se stal novým obchodním ředitelem Ricoh Czech Republic a Ricoh Slovakia

4. 9. 2018

Praha, 4. září 2018 – Novým obchodním ředitelem pro Ricoh Česká republika a Ricoh Slovensko se stal Antonín Brož. Bude zodpovědný za obchodní aktivity napříč všemi divizemi společnosti.

Zobrazit

Ricoh nabízí komplexní řešení pro podporu video analýzy hry

23. 8. 2018

Praha, 23. srpna 2018 – Společnost Ricoh implementovala řešení moderní komunikační technologie, díky níž dokáže slovenský hokejový tým HC Slovan Bratislava mnohem efektivněji a rychleji analyzovat hokejovou hru, ať již v domácí kabině nebo na cestách.

Zobrazit

Ricoh uzavřel první partnerství v rámci IPN

13. 8. 2018

Praha, 13. srpna 2018 – Společnost Ricoh se dohodla na celosvětovém partnerství s mezinárodní sítí IPN (International Printers Network), které podpoří rozvoj pracovních vztahů a umožní vzájemně prospěšné sdílení znalostí a zkušeností.

Zobrazit

Spolupráca na diaľku bez kompromisov

19. 9. 2018

Myšlienka interaktívnej tabule, ako si jej využitie predstavuje Ricoh, spočíva vo využití veľkej plochy, ktorú je možné prepojiť s iným alebo podobným zariadením. A to aj na diaľku. V praxi to znamená, že si na tabuli môžete zobrazovať prezentácie alebo niečo kresliť a vaše akcie sa budú v reálnom čase zobrazovať ostatným členom virtuálneho mítingu. Tí môžu takisto kresliť alebo pridávať anotácie. Takýmto spôsobom môže zasahovať do konferencie až 20 tabúľ.

Zobrazit

Umíte udělat 360° fotografii na jeden stisk spouště? S touhle kamerou je to snadné.

11. 9. 2018

Udělat povedenou 360° fotografii je s běžným fotoaparátem docela umění, navíc si musíte s výsledným snímkem často vyhrát ještě v obrazovém editoru v počítači. Sférická foto kamera Ricoh Theta V umí pořizovat tyto fotografie úplně jednoduše - prakticky na jeden stisk spouště.

Zobrazit

Antonín Brož obchodním ředitelem Ricoh Czech Republic a Ricoh Slovakia

4. 9. 2018

Obchodním ředitelem pro Ricoh Česká republika a Ricoh Slovensko se stal Antonín Brož. Zodpovědný je za obchodní aktivity napříč všemi divizemi společnosti. Antonín Brož má více než 15 leté zkušenosti v oblasti v přímého i nepřímého obchodu se zaměřením na strategický rozvoj a obchodní expanzi společností.

Zobrazit

Copyright 2018 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×

Tento projekt č. 2.2 ITP03/1012 byl spolufinancován Evropskou unií.