• O RICOH
  • Tiskové zprávy
  • Napsali o nás

RICOH - značka moderních rozměrů obchodní komunikace a správy dokumentů, značka průkopníka na cestě k designu jedenadvacátého století, značka důrazu na ekologii, a to jak při výrobě, tak při provozu produktů. 

Japonská firma RICOH byla založena v roce 1936. Z firmy, která se na počátku zabývala výrobou a prodejem jemného papíru, se stal přední výrobce kancelářské, komunikační a fotografické techniky. 

Firma RICOH jako první na světě prezentovala funkční faksimilní přístroj. V pozdějších letech se RICOH stal hlavním propagátorem víceúčelových (multifunkčních) kancelářských strojů, které nabízejí uživateli zejména úsporu místa, nákladů a jednodušší obsluhu. Ve vývoji nových digitálních technologií v oblasti kancelářské techniky určuje RICOH směr a nastavuje míru kvality pro ostatní výrobce. I mnohé další značky vstupují na trh s produkty, které vývojově pocházejí od firmy RICOH. 

V současné době má firma pobočky, nebo výrobní závody ve více než 150 zemích světa. Veškerá produkce RICOH se vyznačuje vysokou technickou a ekologickou kvalitou, což dokládají mnohá ocenění jednotlivých produktů, nebo celých bloků sortimentu. Hlavně díky této kvalitě, kterou dokladují i certifikáty ISO 9001 a ISO 14001, se firma RICOH prosadila na všech významných světových trzích.

Tisk má moc změnit péči o pacienty ve zdravotnictví

17. 7. 2018

Praha,17. července 2018 – Nový průzkum, který si zadala společnost Ricoh, odhalil, že nové tiskové technologie mohou zásadně ovlivnit evropský zdravotnický systém, od uvolnění rozpočtových tlaků až po individualizovaný přístup k péči o chronicky nemocné.

Zobrazit

Nové tiskové technologie jsou důležité pro vzdělávání a přípravu studentů na život

16. 7. 2018

Praha, 16. července 2018 – Lídři předních evropských univerzit a vysokých škol tvrdí, že nové tiskové technologie hrají klíčovou úlohu v osnovách výuky na celém kontinentu.

Zobrazit

Tisk jako rozhodující strategický přínos pro růst a inovace firem

19. 6. 2018

Praha, 19. června 2018 – Evropské podnikatelské špičky označují nové tiskové technologie jako klíčový faktor pro pružné a inovativní podnikání.

Zobrazit

4. Konferencia PrintProgress 2018 v duchu High-Tech umenia

16. 7. 2018

V dňoch 21. – 22. júna 2018, v trnavskom hoteli Holiday Inn, pripravili spoluorganizátori, spoločnosti VELDAN a MAFRA Slovakia, tentokrát rozšírené dvojdňové podujatie. Popredné osobnosti polygrafie (vyše 160 manažérov zo SR a ČR) si vymenili názory na súčasný stav polygrafie vo svete a jej trendy s významnými zahraničnými odborníkmi z Česka, Nemecka a Veľkej Británie.

Zobrazit

Bez vozů se neobejdeme, říká Leoš Vídeňský, Commercial Finance Director RICOH Czech Republic

19. 6. 2018

I když v rámci customer services primárně využíváme vzdálenou správu zařízení a asistenční linku, automobily jsou pro nás stále velmi významné. Bez nich bychom nemohli obsloužit naše zákazníky ve smyslu rychlého poskytování servisních zásahů on-site.

Zobrazit

RICOH na veletrhu FESPA 2018 v Berlíně

18. 6. 2018

Kromě nabídky velkoformátových tiskových strojů Ricoh představil na stánku stolní tonerové tiskárny na tvorbu grafiky vhodné pro přenos na textil v termolisu a archové digitální tiskové stroje řady 9000 Pro s doplňkovými barvami Pink a neonová žlutá, s bílým nebo čirým tonerem.

Zobrazit

Copyright 2018 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×

Tento projekt č. 2.2 ITP03/1012 byl spolufinancován Evropskou unií.