• O RICOH
  • Tiskové zprávy
  • Napsali o nás

RICOH - značka moderních rozměrů obchodní komunikace a správy dokumentů, značka průkopníka na cestě k designu jedenadvacátého století, značka důrazu na ekologii, a to jak při výrobě, tak při provozu produktů. 

Japonská firma RICOH byla založena v roce 1936. Z firmy, která se na počátku zabývala výrobou a prodejem jemného papíru, se stal přední výrobce kancelářské, komunikační a fotografické techniky. 

Firma RICOH jako první na světě prezentovala funkční faksimilní přístroj. V pozdějších letech se RICOH stal hlavním propagátorem víceúčelových (multifunkčních) kancelářských strojů, které nabízejí uživateli zejména úsporu místa, nákladů a jednodušší obsluhu. Ve vývoji nových digitálních technologií v oblasti kancelářské techniky určuje RICOH směr a nastavuje míru kvality pro ostatní výrobce. I mnohé další značky vstupují na trh s produkty, které vývojově pocházejí od firmy RICOH. 

V současné době má firma pobočky, nebo výrobní závody ve více než 150 zemích světa. Veškerá produkce RICOH se vyznačuje vysokou technickou a ekologickou kvalitou, což dokládají mnohá ocenění jednotlivých produktů, nebo celých bloků sortimentu. Hlavně díky této kvalitě, kterou dokladují i certifikáty ISO 9001 a ISO 14001, se firma RICOH prosadila na všech významných světových trzích.

Oznámenie o strategickom partnerstve s IEE

15. 1. 2019

Bratislava, 15. január 2019 – Spoločnosť RICOH Industrial Solutions Inc. oznámila strategické partnerstvo s IEE S.A. (CEO: Michel Witte, ďalej len “IEE”), svetovým lídrom v pokročilých riešeniach snímania interiéru vozidiel so sídlom v Luxembursku.

Zobrazit

4 technologické trendy podle Ricoh, co budou měnit svět i podobu moderní firmy v roce 2019

10. 1. 2019

Praha, 10. ledna 2019 – Projekty umělé inteligence (UI), robotizace procesů, smart technologie ovládané hlasem nebo vlastní výzkumná pracoviště pro strojové učení, to vše podle společnosti Ricoh přinese rok 2019 v technologických inovačních trendech.

Zobrazit

Využijte širší tržní dosah s inovativními inkoustovými technologiemi

19. 12. 2018

Praha, 19. prosince 2018 – Vysokorychlostní inkoustový tisk se úspěšně šíří a je stále populárnější na trhu s transakčním tiskem, direct mailem i knižním tiskem.

Zobrazit

Ricoh predstaví svoje inovácie na Hunkeler Innovationdays 2019

7. 1. 2019

Ricoh predstaví na veľtrhu Hunkeler Innovationdays 2019 patentovanú technológiu, ktorá pomôže poskytovateľom tlačových služieb raketovo naštartovať výrobu. Atramentová tlačová platforma Ricoh Pro VC70000 bude mať svetovú premiéru na švajčiarskom výstavisku Messe Luzern, a to od 25. do 28. februára 2019.

Zobrazit

Ricoh má novú akvizíciu, spoločnosť ColorGATE Digital Output Solutions GmbH

7. 12. 2018

Spoločnosť Ricoh Company, Ltd. oznámila, že uzavrela zmluvu o kúpe spoločnosti ColorGATE Digital Output Solutions GmbH (ďalej len „ColorGATE“), popredného vývojára a predajcu softvérových riešení pre polygrafický priemysel. Spoločnosť ColorGATE má bohaté skúseností v odbore správy farieb (Color Management System). Táto akvizícia posilní rastúci obrat spoločnosti v oblasti priemyselnej tlače. Prevod akcií bol naplánovaný na 30. novembra 2018.

Zobrazit

Technologické novinky na Open Days 2018

1. 11. 2018

RICOH Czech Republic, výrobce inovativních digitálních technologií se sídlem v Tokiu, působící přibližně v 200 zemích a regionech po celém světě, společně s Formica CZ, dodavatelem profesionálních dokončovacích zařízení pro Českou a Slovenskou republiku, v pražském showroomu RICOH představili automatické digitální tiskové technologie a dokončovací technologie.

Zobrazit

Copyright 2019 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×