Kategorie

Napsali o nás

Ricoh vstupuje na trh priemyselnej dekoratívnej tlače s flatbed tlačiarňou ProT7210 s UV atramentmi

24. 10. 2017

Prvá flatbed digitálna tlačiareň s atramentmi vytvrdzovanými UV žiarením Ricoh Pro T7210, úplne spĺňa potreby priemyselných tlačiarov a výrobcov tlačovín. Tlačiareň prináša širšie možnosti individuálneho nastavenia, flexibilné prispôsobenie pre tlač menších formátov a rozmanitejší výber materiálov pre potlač.

Zobrazit

Výstava sférických fotografií, Praha 5 pohledem 360° kamery Ricoh Theta

3. 10. 2017

Praha 5 pořádá na Náměstí 14. října open-air výstavu sférických neboli 360° fotografií pořízených kamerou Ricoh S z různých lokalit této městské části. Smyslem výstavy je představit známá místa jiným, neobvyklým pohledem, a také přiblížit široké veřejnosti nový, originální způsob zobrazování. Přijďte během měsíce října a přesvědčte se sami.

Zobrazit

Společnost RICOH podporuje udržitelnost naší planety Země

27. 9. 2017

Festivalové noviny Mezinárodního filmového festivalu Příběhy Země 2017 píší o CSR aktivitách společnosti RICOH, která se stala hrdým tiskovým partnerem letošního ročníku festivalu. Filmy, zábava a poznání pro lidi, kterým není svět lhostejný.

Zobrazit

Ricoh Streamline NX spojuje správu zařízení a informací do jedné platformy

15. 8. 2017

Společnost Ricoh vylepšila svou aplikaci Streamline NX a začlenila do jejího snadno ovladatelného rozhraní další procesy, které nejen IT pracovníci denně využívají. Aplikace přináší např. lepší automatizaci skenování, indexování dokumentů, snazší přihlašování uživatelů nebo omezení ztrát z výtisků zapomenutých ve výstupním zásobníku.

Zobrazit

Polygrafia prechádza transformačným procesom

27. 6. 2017

Tlačiari musia hľadať nové, kreatívne spôsoby ako pridať hodnotu svojim zákazníkom. Spoločnosť Ricoh pôsobí na trhu už 80 rokov. Počas svojej existencie sa jej darí rásť nielen v oblasti vývoja produktov, investícií, ekonomiky, strategických rozhodnutí ale aj v oblasti environmentálnej a sociálnej politiky. Vybudovala si stabilné postavenie a výsledky tvrdej práce sa jej časom zúročili aj prestížnymi svetovými oceneniami. Od novembra 2016 je na pozícii výkonného riaditeľa spoločnosti Ricoh pre Českú republiku a Slovensko Stephen Palmer, ktorý má bohaté skúsenosti v oblasti produkčnej tlače. Zaujímal nás preto jeho pohľad na dianie v spoločnosti.

Zobrazit

Tiskárna Prager: výlet do digitálního centra

20. 6. 2017

REPORTÁŽ: Tiskárna s čerstvě zřízeným digitálním tiskovým centrem Praha-Zbraslav se zaměřuje především na tisk časopisů a publikací. Upgrade v podobě digitálního tiskového řešení byl dalším logickým krokem.

Zobrazit

Kamery pro zábavu, sport i do vody

19. 6. 2017

K natáčení videa si často vystačíte s mobilním telefonem, ale pro důležitější záběry je lepší mít videokameru. Ale ani ta se nehodí pro všechny situace -v některých případech je lepší použít kameru odolnou (sportovní). Ricoh WG-M2

Zobrazit

Turnov - Budapešť. Odlétáme!

5. 6. 2017

Reportáž v Mladé frontě dnes, Víkendové příloze, zachycující "den D" v balónovém létaní v České republice. Dne 26.2. byly stanoveny hned tři rekordy v Ricoh horkovzdušném balónu.

Zobrazit

9 fotoaparátů, které tvořily dějiny digitální fotografie

24. 5. 2017

Kořeny digitální fotografie, jak ji známe dnes, sahají do druhé poloviny minulého století, kdy vznikl prototyp prvního digitálního fotoaparátu. Stalo se tak v roce 1975 ve firmě Eastman Kodak. První verze „digitálu“ se samozřejmě ani zdaleka nepodobala dnešním přístrojům a Kodak coby přední výrobce analogových fotoaparátů a filmového spotřebního zboží neměl o intenzivnější vývoj digitální technologie zájem. 1995 – Ricoh RDC-1 jako první digitální fotoaparát umožňoval natáčení videa. Dokázal pořídit 5sekundové sekvence s rozlišením 768 × 480 px při 30 sn./s a ukládal je do nového formátu MPEG.

Zobrazit

Jak zvýšit efektivitu práce? Díky vhodnému projektoru od firmy RICOH

22. 5. 2017

Bez kvalitního projektoru se v dnešní době neobejde žádná úspěšná společnost, univerzita či samostatný obchodník. Na trhu jsou k dispozici různé typy, které se liší rozměrem, funkcemi a samozřejmě i cenou.

Zobrazit

Porovnání produktů - počet produktů k porovnání: 0SkrýtOdstranit vše

Vyberte až 3 výrobky, které si přejete porovnat.

Copyright 2017 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×

Tento projekt č. 2.2 ITP03/1012 byl spolufinancován Evropskou unií.