Kategorie

Napsali o nás

Tiskárna Prager: výlet do digitálního centra

20. 6. 2017

REPORTÁŽ: Tiskárna s čerstvě zřízeným digitálním tiskovým centrem Praha-Zbraslav se zaměřuje především na tisk časopisů a publikací. Upgrade v podobě digitálního tiskového řešení byl dalším logickým krokem.

Zobrazit

Kamery pro zábavu, sport i do vody

19. 6. 2017

K natáčení videa si často vystačíte s mobilním telefonem, ale pro důležitější záběry je lepší mít videokameru. Ale ani ta se nehodí pro všechny situace -v některých případech je lepší použít kameru odolnou (sportovní). Ricoh WG-M2

Zobrazit

Turnov - Budapešť. Odlétáme!

5. 6. 2017

Reportáž v Mladé frontě dnes, Víkendové příloze, zachycující "den D" v balónovém létaní v České republice. Dne 26.2. byly stanoveny hned tři rekordy v Ricoh horkovzdušném balónu.

Zobrazit

9 fotoaparátů, které tvořily dějiny digitální fotografie

24. 5. 2017

Kořeny digitální fotografie, jak ji známe dnes, sahají do druhé poloviny minulého století, kdy vznikl prototyp prvního digitálního fotoaparátu. Stalo se tak v roce 1975 ve firmě Eastman Kodak. První verze „digitálu“ se samozřejmě ani zdaleka nepodobala dnešním přístrojům a Kodak coby přední výrobce analogových fotoaparátů a filmového spotřebního zboží neměl o intenzivnější vývoj digitální technologie zájem. 1995 – Ricoh RDC-1 jako první digitální fotoaparát umožňoval natáčení videa. Dokázal pořídit 5sekundové sekvence s rozlišením 768 × 480 px při 30 sn./s a ukládal je do nového formátu MPEG.

Zobrazit

Jak zvýšit efektivitu práce? Díky vhodnému projektoru od firmy RICOH

22. 5. 2017

Bez kvalitního projektoru se v dnešní době neobejde žádná úspěšná společnost, univerzita či samostatný obchodník. Na trhu jsou k dispozici různé typy, které se liší rozměrem, funkcemi a samozřejmě i cenou.

Zobrazit

Veletrh Reklama Polygraf se těšil velkému zájmu

11. 5. 2017

Téměř všichni účastníci veletrhu, ať už vystavovatelé nebo návštěvníci, se shodovali, že letošní ročník veletrhu se vydařil, protože po dlouhé době bylo opravdu na co se dívat. Ani stánek společnosti Ricoh nepostrádal inovace. K prohlédnutí byly k dispozici dva produkční tiskové stroje. Jeden ze strojů tisknul neonovou barvou, o jejíž tiskové aplikace byl zájem hlavně v souvislosti s bezpečnostními prvky tiskovin. Druhý stroj proC5200 představoval možnost tisku strukturovaných vzorů na papír. Mimo to byly na stánku k vidění nové projektory Ultrashort, které stačí umístit 12 cm od zdi, a zobrazíte si obraz šíře tří monitorů.

Zobrazit

Specializovaný distributor tiskových řešení

3. 5. 2017

V roce 2005 se Avitus stal výhradním dovozcem tiskových řešení značky Rex Rotary, která patří do portfolia dalšího významného japonského výrobce v oblasti tisku – Ricoh. Od dubna 2017 je pak Avitus distribučním partnerem nově vzniklého zastoupení značky Ricoh, společnosti Ricoh Czech Republic s.r.o. pro celé portfolio office produktů Rex Rotary.

Zobrazit

Miniprojektor Ricoh PJ WXC1110

11. 4. 2017

Miniaturní projektor Ricoh PJ WXC1110 váží bez napájecího adaptéru 437 gramů a nabízí bohaté vstupní možnosti a na použitou technologii i velmi dobrý světelný výkon. Recenze v březnovém vydání Chip.cz

Zobrazit

Ricoh imagine. change

20. 3. 2017

Profil společnosti Ricoh v Reseller magazinu (březen 2017). Představení společnosti, produktů v segmentu SMB a otevření obchodního kanálu v rámci ITDC.

Zobrazit

Chceme s klienty spolupracovat dlouhodobě

6. 3. 2017

Ricoh Czech Republic a Ricoh Slovakia má od konce roku nového výkonného ředitele Stephena Palmera. Rozhovor v Novinách pro grafický průmysl nejen o produkčním tisku, ale také o plánech společnosti Ricoh do budoucna!

Zobrazit

Porovnání produktů - počet produktů k porovnání: 0SkrýtOdstranit vše

Vyberte až 3 výrobky, které si přejete porovnat.

Copyright 2017 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×

Tento projekt č. 2.2 ITP03/1012 byl spolufinancován Evropskou unií.