Kategorie

Napsali o nás

LNT tiskárna si pořídila stroj RICOH PRO C5200S, který využívají pro digitální tisk

12. 4. 2018

V LNT mají k dispozici řadu různých zařízení – jak pro tisk, tak následné dokončování. Zatím stále novinkou je v tiskárně stroj RICOH PRO C5200S, který pořídili pro digitální tisk s využitím dlouhých formátů. Pojďme se na něj podívat trochu blíže.

Zobrazit

Poptávku po tiskárnách táhne chytrý software, řeší se i GDPR

21. 3. 2018

Podle Lukáše Seilera z firmy Ricoh si v současné době zákazníci selektují tiskové stroje podle toho, jestli jim umožní splnit požadavky GDPR. Vše je pak vázáno na dlouhodobé využívání zařízení, a to především ve státní správě a velkých společnostech.

Zobrazit

Ricoh odhaluje 8 nových objektivů Pentax pro K-Mount

20. 3. 2018

Společnost Ricoh přišla s aktualizovanou verzí své roadmapy připravovaných objektivů Pentax pro K-Mount. Ta odhaluje 8 nových objektivů, které se objeví v následujících dvou letech pro APS-C i full frame zrcadlovky.

Zobrazit

Co můžeme čekat v roce 2018 v oblasti digitalizace dat?

23. 2. 2018

Oblast tisku představuje vývojově zralý segment, kde technologický progres neprobíhá tak bouřlivě jako v jiných oborech. Přesto se však i zde objevují novinky, jež jsou hodné pozornosti. Které z nich by vypíchli respondenti našeho panelu odborníků z firemní praxe a co nového můžeme čekat v roce 2018?

Zobrazit

Projektor Ricoh do veľkých sál

19. 2. 2018

Ricoh PJ WX6181N je výborný projektor, ktorý je určený pre špecifické využitie. Jeho funkcionalitu najlepšie využijete vo veľkých prednáškových miestnostiach, kde dokáže vytvoriť jasný a veľký obraz.

Zobrazit

Ricoh je generálním partnerem fundraisingové akce Českého balónového svazu "Balóny nad Prahou"

14. 2. 2018

Balóny nad Prahou jsou fundraisingovou akcí Českého balónového svazu s cílem podpořit Dětské centrum Paprsek – zařízení komplexní péče o děti a mládež s mentálním a kombinovaným postižením a jejich rodiny, a zvýšit povědomí o balónovém sportu. V rámci akce přeletí centrum Prahy v jeden moment skupina horkovzdušných balónů.

Zobrazit

IQLANDIE sférickou kamerou Ricoh THETA při představení mezinárodního projektu Art & Science

13. 2. 2018

Do projektu je zatím zapojeno čtrnáct škol typu gymnázium, po pěti z každé země. Během následujících tří let projektu Art a Science by se měla zapojit i tři odborná učiliště. První pilotní týdenní dílny proběhly již v listopadu v Německu a v Polsku, IQLANDII premiéra čeká poslední týden v březnu, gymnazisty seznámí s akčním uměním a filmem.

Zobrazit

Ofsetové tiskárny na cestě k hybridním provozům

9. 2. 2018

I společnost Ricoh stále rozšiřuje své portfolio o digitální dimenzi. Strategická spolupráce se společností Heidelberg začala již roce 2011 na veletrhu v Düsseldorfu.

Zobrazit

Nejlepší výbava pro krále sjezdovek, s Pentax Ricoh GR WG-50

18. 1. 2018

Pokud sháníte nějaký odolný fotoaparát, který něco vydrží a můžete ho pak i při letní dovolené využít pod vodou, sáhněte po Pentax Ricoh GR WG-50.

Zobrazit

Ricoh podpořil inovační ceny udělované na veletrhu InPrint

8. 1. 2018

Na listopadovém mnichovském veletrhu InPrint 2017 získaly společnosti Tonejet a Rockwell Automation Inovační cenu veletrhu InPrint v kategorii Inovační partnerství za spolupráci na digitálním tiskovém stroji Tonejet Cyclone pro potisk nápojových plechovek. Inovační ceny podporuje společnost Ricoh, druhou z kategorií jsou Mimořádné produkty.

Zobrazit

Porovnání produktů - počet produktů k porovnání: 0SkrýtOdstranit vše

Vyberte až 3 výrobky, které si přejete porovnat.

Copyright 2018 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×

Tento projekt č. 2.2 ITP03/1012 byl spolufinancován Evropskou unií.