Kategorie

Napsali o nás

Ricoh predstaví svoje inovácie na Hunkeler Innovationdays 2019

7. 1. 2019

Ricoh predstaví na veľtrhu Hunkeler Innovationdays 2019 patentovanú technológiu, ktorá pomôže poskytovateľom tlačových služieb raketovo naštartovať výrobu. Atramentová tlačová platforma Ricoh Pro VC70000 bude mať svetovú premiéru na švajčiarskom výstavisku Messe Luzern, a to od 25. do 28. februára 2019.

Zobrazit

Ricoh má novú akvizíciu, spoločnosť ColorGATE Digital Output Solutions GmbH

7. 12. 2018

Spoločnosť Ricoh Company, Ltd. oznámila, že uzavrela zmluvu o kúpe spoločnosti ColorGATE Digital Output Solutions GmbH (ďalej len „ColorGATE“), popredného vývojára a predajcu softvérových riešení pre polygrafický priemysel. Spoločnosť ColorGATE má bohaté skúseností v odbore správy farieb (Color Management System). Táto akvizícia posilní rastúci obrat spoločnosti v oblasti priemyselnej tlače. Prevod akcií bol naplánovaný na 30. novembra 2018.

Zobrazit

Technologické novinky na Open Days 2018

1. 11. 2018

RICOH Czech Republic, výrobce inovativních digitálních technologií se sídlem v Tokiu, působící přibližně v 200 zemích a regionech po celém světě, společně s Formica CZ, dodavatelem profesionálních dokončovacích zařízení pro Českou a Slovenskou republiku, v pražském showroomu RICOH představili automatické digitální tiskové technologie a dokončovací technologie.

Zobrazit

První Ricoh Pro VC70000

1. 11. 2018

První objednávku inkjetového tiskového stroje Ricoh Pro VC70000 v Evropě vystavila nizozemská společnosti Zalsman. Když se ve stejné digitální tiskárně poblíž Groningenu před třemi lety instaloval Ricoh Pro VC60000, byl první na světě. Kdo jiný než firma Zalsman by potom měl mít s inkjetovými tiskovými stroji značky Ricoh největší zkušenosti.

Zobrazit

Interaktívne tabule Ricoh: Spolupráca na diaľku bez kompromisov

1. 11. 2018

Interaktívna tabuľa je veľká dotyková obrazovka, ktorá umožňuje interakciu s používateľom. Na trhu je viacero zariadení tohto segmentu, my sme otestovali riešenia značky Ricoh, ktoré sú zamerané na spoluprácu na diaľku. Vďaka tomu sú vhodné do podnikov, ale využitie nájdu aj v školstve.

Zobrazit

Sférická fotografie v praxi

25. 10. 2018

Ricoh Theta SC/Theta V. Dvojice na první pohled velmi podobných fotoaparátů nabídne opravdový 360° záběr ve všech směrech díky dvojici 12Mpx snímačů, rozdíl mezi oběma modely je především v kvalitě videa – levnější SC zvládne Full HD/30p, zatímco dražší model V umí 4K/30p. Vzhledem k tomu, že se jedná o kombinaci fotoaparátu a kamery, najdete na těle i samostatné tlačítko pro pořizování snímků.

Zobrazit

Trendy v inkoustovém digitálním tisku

18. 10. 2018

Do roku 2021 se předpokládá, že celosvětově bude vytištěno 1,2 barevných stránek nebo archů. Očekává se, že Asie a oblast Pacifiku budou největšími inkjetovými trhy v nadcházejících letech až do roku 2020. Klíčovými hráči budou velké firmy jako Ricoh, Fujifilm, Konica Minolta, Hewlett-Packard HP), Canon, Xerox či Epson.

Zobrazit

Tisk na textil s vlastní kreativitou a produkčním výkonem

3. 10. 2018

V současné době známe spoustu technologií, jimiž lze potisknout textil. K těmto doposud známým technologiím přibyla i další možnost, a to využití tzv. DTG tisku (direct to garment). S touto technologií se nyní rozhodla prorazit i společnost Ricoh, která neustále sleduje požadavky svých zákazníku a stejně tak i nové trendy a směřování trhu.

Zobrazit

Novinka letošní Photokiny: Ricoh GR III

27. 9. 2018

Jde o chystaný kompakt s velkým APS-C čipem a pevným sklem, ekv. 28mm na F2.8, ještě není definitivní, přístroj je takzvaně oznámen. Novinka přichází po třech letech ve čtyřiadvacetimegovém provedení, přičemž snímač je stabilizovaný ve třech osách. Objektiv je nadále pevné sklo ekv. 28/2.8, nicméně má jít o novou konstrukci, 6 členů ve 4 skupinách – optické řešení je oproti předchůdci zjednodušené.

Zobrazit

Spolupráca na diaľku bez kompromisov

19. 9. 2018

Myšlienka interaktívnej tabule, ako si jej využitie predstavuje Ricoh, spočíva vo využití veľkej plochy, ktorú je možné prepojiť s iným alebo podobným zariadením. A to aj na diaľku. V praxi to znamená, že si na tabuli môžete zobrazovať prezentácie alebo niečo kresliť a vaše akcie sa budú v reálnom čase zobrazovať ostatným členom virtuálneho mítingu. Tí môžu takisto kresliť alebo pridávať anotácie. Takýmto spôsobom môže zasahovať do konferencie až 20 tabúľ.

Zobrazit

Porovnání produktů - počet produktů k porovnání: 0SkrýtOdstranit vše

Vyberte až 3 výrobky, které si přejete porovnat.

Copyright 2019 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×