Kategorie

Antonín Brož se stal novým obchodním ředitelem Ricoh Czech Republic a Ricoh Slovakia

Praha, 4. září 2018 – Novým obchodním ředitelem pro Ricoh Česká republika a Ricoh Slovensko se stal Antonín Brož. Bude zodpovědný za obchodní aktivity napříč všemi divizemi společnosti.

Antonín Brož, obchodní ředitel společnosti Ricoh


Antonín Brož má více než 15 leté zkušenosti v oblasti v přímého i nepřímého obchodu se zaměřením na strategický rozvoj a obchodní expanzi společností. Posledních 10 let působil ve společnosti Canon na klíčových manažerských pozicích. Od roku 2014 zastával pozici Business and Information Services Directora, ve které vedl tým více než 200 pracovníků se specializací na digitální transformaci a optimalizaci fungování společností v oblasti dokumentových, obchodních a komunikačních procesů.

 

Dnešní trh v oblasti tiskových, softwarových i IT služeb se za poslední dobu výrazně změnil. Je mnohem dynamičtější, náročnější a vyžaduje perfektní znalost prostředí, trendů  i procesů konkrétních zákazníků, kterým chcete nabízet své služby a řešení. Ať jde o kancelářskou techniku, produkční a velkoformátová zařízení, software nebo outsourcing. Mým hlavním cílem bude všechny tyto oblasti dále obchodně i kvalitativně rozvíjej a tím posilovat konkurenční výhodu i tržní pozici společnosti Ricoh napříč klíčovými segmenty. Již se na tuto novou výzvu a spolupráci s novými kolegy moc těším.

 

Antonín se ve volném čase věnuje hlavně rodině, cyklistice a golfu.

 

O společnosti Ricoh

Ricoh svými inovativními technologiemi a službami podporuje a rozvíjí digitální pracoviště a umožňuje tak lidem efektivnější a lepší práci. Již více než 80 let společnost Ricoh inspiruje k inovacím a je významným dodavatelem systémů pro řízení dokumentů, IT služeb, řešení pro komerční a produkční tisk, digitálních kamer, fotoaparátů a produkčních zařízení.

 

Skupina Ricoh, s hlavním sídlem v Tokiu, působí přibližně ve 200 zemích a regionech na světě. Na konci fiskálního roku v březnu 2018 dosáhla Skupina Ricoh celosvětového obratu ve výši 2 063 miliard jenů (přibližně 19,4 miliardy USD).

 

www.ricoh.cz, www.ricoh.sk

 

Kontakt pro média:

Eliška Kačerová

E-mail: eliska.kacerova@ricoh.cz    

Mobile: +420 604 297 454

Porovnání produktů - počet produktů k porovnání: 0SkrýtOdstranit vše

Vyberte až 3 výrobky, které si přejete porovnat.

Copyright 2019 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×