Kategorie

DŮLEŽITÉ BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE O PRODUKTU: RICOH IM 350, 350F, IM 430F, P 501, P 502

Společnost Ricoh Company, Ltd. a její dceřiné společnosti („Ricoh“) identifikovaly potenciální problém s bezpečností produktu v případě omezeného počtu výrobních šarží některých multifunkčních černobílých tiskáren (uvedeny výše).

Tato obava ohledně bezpečnosti se týká konfigurace kabeláže uvnitř zapékací jednotky. Je nezbytné, aby bylo zařízení řádně uzemněno. Zařízení se nesmí používat žádným jiným způsobem, porušením této zásady může ve výjimečných případech vést k zásahu elektrickým proudem.

Důkladným vyšetřováním se zjistilo, že se tento problém týká potenciálně méně než 1 % posuzovaných zařízení. Společnost Ricoh automaticky naplánuje servisní návštěvu a do konce října 2019 proaktivně vymění většinu zapékacích jednotek.

Pokud máte výše uvedené zařízení a máte jakékoliv dotazy, případně se domníváte, že by Vás měl navštívit technik společnosti Ricoh, kontaktujte prosím +420 841 116 117 nebo helpdesk@ricoh.cz.

Společnosti Ricoh Vám děkuje za pochopení a vyjadřuje Vám svou upřímnou omluvu. Náš tým velmi usilovně pracuje na tom, aby minimalizoval jakýkoliv dopad na naše vážené zákazníky. Našim cílem je poskytovat našim zákazníkům produkty a služby nejvyšší kvality. 

Porovnání produktů - počet produktů k porovnání: 0SkrýtOdstranit vše

Vyberte až 3 výrobky, které si přejete porovnat.

Copyright 2019 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×