Kategorie

LG a Ricoh podepsali jedinečnou dohodu o partnerství v Evropě

Praha, 28. března 2019 – Přední technologické společnosti LG a Ricoh oznámily nové evropské partnerství. Tato dohoda, s účinností od 1. dubna 2019, posiluje dlouhodobý vztah společnosti LG a klíčového prodejce jejích zobrazovacích zařízení, Ricoh.

Na partnerství se obě společnosti dohodly během veletrhu Integrated Systems Europe. Organizacím jakékoli velikosti a oboru podnikání zajistí tato dohoda přístup ke křišťálově jasným displejům pro všechny účely od chytrých konferenčních prostor až po řešení digital signage z rukou jednoho důvěryhodného partnera s globálními zdroji.

Společnost Ricoh nabízí displeje značky LG v celém svém portfoliu Communication Services, včetně špičkových technologií od společnosti LG, jako jsou displeje UHD IPS a další originální zobrazovací řešení. Tým specialistů pro komunikační služby společnosti Ricoh Europe získal v nedávné době osvědčení společnosti LG pro práci s technologií organických elektroluminiscenčních diod (OLED). Toto nové spojení rozsáhlého výzkumu a vývoje společností LG a Ricoh v oblasti designu, dodávek a podpory zajistí, že zákazníci budou moci snadno využívat nejpokročilejší komunikační technologie.

Tato dohoda dál posiluje dlouhodobý vztah společností Ricoh a LG, a zároveň odráží naše společné úsilí o inovace. Tím, že začleňujeme technologie LG do naší nabídky komunikačních služeb, poskytujeme našim zákazníkům přístup k rostoucímu portfoliu inovativních řešení a technických znalostí. Kombinace našich mezinárodních schopností a nejmodernějších technologií společnosti LG je dalším způsobem, jak budeme posilovat digitální pracoviště, “ řekl David Mills, generální ředitel společnosti Ricoh Europe.

Kyongho Kim, prezident LG Business Solutions Europe, souhlasí. „Jsme hrdí na spolupráci s tak spolehlivým a svědomitým partnerem. Společně můžeme zákazníkům nabídnout ta nejmodernější řešení pro všechny jejich komunikační potřeby. Budoucnost slibuje, že přinese velký pokrok jak pro partnerství, tak pro naše zákazníky. “

 

O společnosti Ricoh

Ricoh svými inovativními technologiemi a službami podporuje a rozvíjí digitální pracoviště a umožňuje tak lidem efektivnější a lepší práci. Již více než 80 let společnost Ricoh inspiruje k inovacím a je významným dodavatelem systémů pro řízení dokumentů, IT služeb, řešení pro komerční a produkční tisk, digitálních kamer, fotoaparátů a produkčních zařízení.

Skupina Ricoh, s hlavním sídlem v Tokiu, působí přibližně ve 200 zemích a regionech na světě. Na konci fiskálního roku v březnu 2018 dosáhla Skupina Ricoh celosvětového obratu ve výši 2 063 miliard jenů (přibližně 19,4 miliardy USD).

www.ricoh.cz , www.ricoh.sk

 

Kontakt pro média:

Eliška Sobotková

E-mail: eliska.sobotkova@ricoh.cz    

Mobile: +420 604 297 454

Porovnání produktů - počet produktů k porovnání: 0SkrýtOdstranit vše

Vyberte až 3 výrobky, které si přejete porovnat.

Copyright 2019 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×