Kategorie

Ricoh přichází na ISE 2018 s novou řadou inteligentních ovladačů pro interaktivní tabule

Praha 24. ledna, 2018 – Společnost Ricoh, jako specialista v oboru technologií na pracovištích, představí na ISE celou škálu produktů pro komunikační služby.

 

Další krok v rozvoji spolupráce na pracovištích přinese řadu aplikací pro nejrůznější segmenty a trhy.

ISE je největším veletrhu audiovizuálního a elektronického průmyslu, který se uskuteční od 6. do 9. února ve Výstavním a kongresovém centru RAI v Amsterdamu.

Na veletrhu budou prezentovány inovace, které zahrnují rozšířenou nabídku inteligentních ovladačů, kompatibilních s interaktivními tabulemi značky Ricoh. S novými ovladači lze konfigurovat řadu aplikací žádaných nejrůznějšími zákaznickými segmenty a trhy, ovladače rovněž podporují systém Microsoft Windows 10.

Jejich kompatibilita s interaktivními tabulemi společnosti Ricoh zaručuje optimální flexibilitu. Umožňuje uživatelům vést flexibilnější a reálnější jednání, schůze a brífinky, přičemž administrátoři mohou snadno konfigurovat, spravovat a uzamykat požadovaná nastavení prostřednictvím spouštěcí aplikace, která se proměnila v hlavní uživatelské rozhraní pro všechny operace.

V průběhu veletrhu Ricoh vyzdvihne výhody digitálně vybavených pracovišť a současně v praxi předvede, jak jeho portfolio umožní společnostem a firmám zajistit skutečnou a účinnou spolupráci.

Z portfolia technologií Ricoh na veletrhu najdete:

  • Zónu věnovanou interaktivním tabulím s virtuálním UI asistentem založeným na kognitivním systému IBM Watson
  • Visual Communication Point čili místo pro vizuální komunikaci, prezentace interaktivního zařízení pro recepce
  • Huddle space neboli prostor pro zábavu, který ukáže možnosti jednotného komunikačního systému Ricoh P3500M
  • Práce s projektory pro standardní i velmi krátkou promítací vzdálenost v propojení s interaktivní tabulí Ricoh D5520. Ukázky toho, jak uživatelé mohou procházet a promítat obsah při prezentacích
  • Řešení dodávané partnery společnosti Ricoh pro systémy digitálních zobrazovacích zařízení a rezervační systém Condeco

 

Poslechněte si odborníky

Se zástupci společnosti Ricoh se můžete setkat u stánku B-176 v hale 9, v Smart Building. Vedle praktických ukázek budou prezentovat, jak efektivnější poskytování, správa a podpora vizuálních komunikačních prostředí může přispět k vyšší produktivitě a ziskovosti právě vaší firmy!

Již během prvního dne veletrhu (14:30–15:00 v konferenčním sále Smart Building Solutions) bude odborník společnosti na komunikační služby Ricoh Communication Services prezentovat několik případových studií. Přiblíží posluchačům příklady z praxe, jak nejnovější řešení od Ricohu pomohla zákazníkům zlepšit spolupráci na pracovišti a využití pracovního prostoru.

Hana Chytrá, Marketingový manažer Ricoh Czech Republic s Ricoh Slovakia komentuje: „V rámci celé Evropy roste poptávka a hlavně zájem o inovativní technologie ve firmách. Studie zadaná společností Ricoh prokázala, že neuvěřitelných 98 % pracovníků podporuje, nebo jsou dokonce nadšenými příznivci moderních technologií.“

 

Vstupné zdarma na ISE 2018

Máte-li zájem o volnou vstupenku na ISE 2018 (při koupi vstupenky na místě se platí vstupné € 150 + DPH), zaregistrujte se na stránkách www.iseurope.org s exkluzivním Ricoh kódem 915577. Rovněž se můžete registrovat na adrese www.ricoh-europe.com/ise2018.

 

O společnosti Ricoh

Ricoh podporuje digitální pracoviště, která využívají inovativní technologie a služby, jež lidem umožňují pracovat lépe a snadněji. Již přes 80 let společnost Ricoh inspiruje k inovacím a je významným dodavatelem systémů pro řízení dokumentů, služby IT, řešení pro komerční a produkční tisk, digitální kamery a fotoaparáty a průmyslové systémy.

Skupina Ricoh, s hlavním sídlem v Tokiu, působí přibližně ve 200 zemích a regionech na světě. V závěru fiskálního roku na konci března 2017 dosáhla Skupina Ricoh celosvětově obratu ve výši 2 028 miliard jenů (přibližně 18,2 miliardy USD).

www.ricoh.czwww.ricoh.sk

Kontakt pro média:

Eliška Kačerová
E-mail: eliska.kacerova@ricoh.cz     
Mobile: +420 604 297 454

Porovnání produktů - počet produktů k porovnání: 0SkrýtOdstranit vše

Vyberte až 3 výrobky, které si přejete porovnat.

Copyright 2018 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×

Tento projekt č. 2.2 ITP03/1012 byl spolufinancován Evropskou unií.