Kategorie

RICOH podporuje již podruhé akci Život je dar

RICOH Czech Republic s.r.o., Praha, 16. února 2017 – Společnost Ricoh již druhým rokem podporuje nadační fond VITA DONUM EST, která již třetím rokem pořádá charitativní projekt s názvem Život je dar.

V sobotu 25. února 2017, kdy vrcholí celý projekt Život je dar,bude připraven kulturní program na více než 20 místech Zlína, a to pro děti, rodiče i dospělé. Ti všichni mohou cvičit, sportovat, tancovat, jít do divadla nebo na jeden z mnoha koncertů. Veškerý finanční výtěžek z toho dne podpoří zkvalitnění léčby lidí s onkologickým onemocněním v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně.

„Jsme skupina mladých lidí, kterým není lhostejný osud ostatních. Každý z nás si je velmi dobře vědom toho, že život je skutečný dar a že zdraví je velmi křehké. Proto jsme se rozhodli pomáhat právě těm, kterým nemoc nedovoluje život prožívat naplno. Již dlouhou dobu jsou naše aktivity spojeny s kulturou a souvisejícími činnostmi. Díky našim zkušenostem máme potenciál oslovovat široký okruh lidí, a proto jsme přišli s myšlenkou tohoto projektu, jehož primárním cílem je podpora onkologického oddělení KNTB. A to nejdůležitější – všichni máme opravdovou chuť pomáhat druhým… Věříme, že v naší snaze pomoci budeme i díky vám úspěšní“, říká zakladatel nadačního fondu Vita Donum Est, pan Lukáš Lauman.

 

„Naše společnost si uvědomuje svou společenskou odpovědnost, a proto podpořila tuto akci formou daru v podobě tisku plakátů a propagačních letáčků. Jsme rádi, že jsme opět mohli pomoci dobré věci“, říká Kateřina Šimková, Marketingová specialistka Ricoh.

 

 

O společnosti RICOH

Ricoh je globální technologická společnost, která již více než 80 let mění způsob práce. V souladu s firemním mottem – imagine. Change. – dává Ricoh společnostem i jednotlivcům prostřednictvím svých služeb a technologií nástroje, které jsou inspirací pro inovaci, podporují udržitelnost a podněcují obchodní růst. Mezi tyto nástroje patří systémy pro řízení dokumentů, služby IT, řešení pro produkční tisk, vizuální komunikační systémy, digitální fotoaparáty a průmyslové systémy.

 

Sídlo společnosti je v Tokiu, skupina RICOH působí přibližně ve dvou stovkách zemí a regionů. Ve fiskálním roce 2016, který skončil 31. 3. 2016, vykázala skupina RICOH celosvětově tržby dosahující 2,209 miliard jenů (asi 19,6 miliardy USD).

 

http://www.ricoh.cz

 

Kontakt pro média:

Ing. Kateřina Šimková

E-mail: katerina.simkova@ricoh.cz

Mobil: +420 724 425 807

Porovnání produktů - počet produktů k porovnání: 0SkrýtOdstranit vše

Vyberte až 3 výrobky, které si přejete porovnat.

Copyright 2018 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×

Tento projekt č. 2.2 ITP03/1012 byl spolufinancován Evropskou unií.