Kategorie

Ricoh získal v průzkumu globálních dodavatelů nejvyšší zlaté hodnocení od agentury EcoVadis

Ricoh Europe, Londýn, 1. února 2020 – Společnost Ricoh opět obdržela nejvyšší zlaté hodnocení Gold v průzkumu udržitelného rozvoje, který každoročně provádí agentura EcoVadis. Ricoh dostává nejvyšší ocenění v tomto průzkumu pravidelně od roku 2014.

Agentura EcoVadis hodnotí dodavatele ze 155 zemí, ze 198 oborů podnikání z hlediska firemní strategie, uspořádaných iniciativ a dosažených úspěchů v oblastech, které se dotýkají životního prostředí, práce a lidských práv, etiky a udržitelného rozvoje zadávání a zpracování zakázek. Společnost Ricoh předložila záznamy o svém přístupu k udržitelnosti agentuře EcoVadis
k vyhodnocení a umístila se mezi 5 % nejlepších ze všech posuzovaných společností.

Mnoho globálních společností chce zlepšit udržitelnost v celém dodavatelském řetězci. Trvale udržitelný výkon se stal důležitým faktorem pro výběr dodavatele. Pro zákazníky je také stále obvyklejší požádat společnost Ricoh o předložení výsledků hodnocení EcoVadis v rámci výběrového řízení na dodavatele.

Ricoh vnímá své zlaté hodnocení jako jasný důkaz o aktivitách, kterými podporuje cíle udržitelného rozvoje (SDG).

Související obsah

•           EcoVadis  URL: http://www.ecovadis.com/

 

-konec-

 O společnosti Ricoh

Ricoh svými inovativními technologiemi a službami podporuje a rozvíjí digitální pracoviště a umožňuje tak lidem efektivnější a lepší práci. Již více než 80 let inspiruje společnost Ricoh k inovacím a je významným dodavatelem systémů pro řízení a správu dokumentů, IT služeb, řešení pro komerční a produkční tisk, digitálních kamer, fotoaparátů a produkčních zařízení.

Skupina Ricoh, s hlavním sídlem v Tokiu, působí přibližně ve 200 zemích a regionech na světě. Na konci fiskálního roku v březnu 2019 dosáhla Skupina Ricoh celosvětového obratu ve výši 2 013 miliard jenů (přibližně 18,1 miliardy USD).

 

Kontakt pro média:
RICOH Czech Republic s.r.o.

Jana Zajíčková

Tel: +420 702 245 128

E-mail: jana.zajickova@ricoh.cz

Homepage: www.ricoh.cz

 

Porovnání produktů - počet produktů k porovnání: 0SkrýtOdstranit vše

Vyberte až 3 výrobky, které si přejete porovnat.

Copyright 2020 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×