Kategorie

Nový produkční tiskový stroj Ricoh Pro C7200x obdržel ocenění EDP

Praha, 12. června 2018 – Kreativní řada archových digitálních barevných tiskových strojů značky Ricoh získala prestižní ocenění, které si zástupci firmy převzali na slavnostním ceremoniálu EDP Award, FESPA, Berlín.

Tisková platforma Ricoh Pro C7200x obdržela uznání Evropské asociace digitálního tisku

Významné ocenění obdržely archové barevné digitální tiskové stroje řady Ricoh Pro C7200x jako jeden z 29 produktů vybraných z více než 120 přihlášených v osmi kategoriích.

Eef De Ridder, ředitel divize Komerčního tisku společnosti Ricoh Europe, ocenění komentoval: „Nejnovější řadu tiskových strojů jsme vyvíjeli pro své portfolio řešení, která řeší každodenní požadavky trhu a náročné úkoly, se kterými se musejí vyrovnávat naši zákazníci. Jsme nadšení, že kvalita, produktivita a všestrannost našich strojů získala uznání EDP (Evropské asociace digitálního tisku).“

Řada Ricoh Pro C7200x Graphic Arts Edition byla navržena tak, aby poskytovala vysoce flexibilní, kvalitní a kreativní tisk. Tyto kompaktní, prostorově nenáročné stroje zvládají tisk rychlostí 95 str./min. nebo 85 str./min. Umí potisknout rozmanitou škálu médií až do gramáže 360 g/m2 při jmenovité rychlosti. Technologie umožňují tisk na prodloužené formáty až do délky 1260 mm (při jednostranném tisku). S pátou barevnou stanicí navíc mají rozšířené možnosti pro aplikace s přidanou hodnotou. Poskytují nevšední barevné kombinace, včetně neonové růžové a neviditelné červené barvy, které jsou další novinkou k bílé, čiré a neonové žluté barvě. Zatímco u tiskového zařízení Pro C7200x se očekává, že bude využíváno progresivními poskytovateli tiskových služeb, model Pro C7200 pouze pro CMYK se pravděpodobně stane hitem firemních tiskových center.

EDP

Evropská asociace digitálního tisku (EDP) má za cíl pomáhat technologickým vývojářům při hledání těch pravých řešení pro jejich aplikace. Ocenění se uděluje nejlepším produktům v segmentu tisku, softwaru, substrátů, inkoustů, materiálů a dokončovacích systémů.

 

O společnosti Ricoh

Ricoh svými inovativními technologiemi a službami podporuje a rozvíjí digitální pracoviště a umožňuje tak lidem efektivnější a lepší práci. Již více než 80 let společnost Ricoh inspiruje k inovacím a je významným dodavatelem systémů pro řízení dokumentů, IT služeb, řešení pro komerční a produkční tisk, digitálních kamer, fotoaparátů a produkčních zařízení.

Skupina Ricoh, s hlavním sídlem v Tokiu, působí přibližně ve 200 zemích a regionech na světě. Na konci fiskálního roku v březnu 2018 dosáhla Skupina Ricoh celosvětového obratu ve výši 2 063 miliard jenů (přibližně 19,4 miliardy USD).

 

 

www.ricoh.cz, www.ricoh.sk

 

Kontakt pro média:

Eliška Kačerová
Marketing Specialist

E-mail: eliska.kacerova@ricoh.cz    

Mobile: +420 604 297 454

 

Porovnání produktů - počet produktů k porovnání: 0SkrýtOdstranit vše

Vyberte až 3 výrobky, které si přejete porovnat.

Copyright 2018 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×