Kategorie

Device Manager NX

Hromadná správa zařízení RICOH

Device Manager NX Lite


Device Manager NX Lite (DMNX-L) poskytuje aktuální údaje a možnost efektivně sledovat a spravovat až 250 tiskových zařízená v místě. Tento softwarový nástroj je nástupcem SmartDeviceMonitor for Admin. Klientská PC aplikace poskytovaná zdarma informuje správce o stavu toneru, papíru a ostatních základních funkcích zařízení. Další údaje, jako jsou počty tisků a kopií a použití černobílého nebo barevného výstupu je možné shromažďovat pro zařízení RICOH.

Device Manager NX Pro

Device Manager NX Pro – nástupce @Remote Enterprise Gate S Pro (kromě @Remote connector), umožňuje snadno spravovat a udržovat až 5000 zařízení pro výstup dokumentů včetně nasazení na několika místech. Pomocí výkonných nástrojů pro správu obsažených v Device Manager NX Pro můžou pracovníci IT centrálně spravovat velkou skupinu zařízení RICOH v podniku, včetně zařízení třetích stran a zařízení připojených pomocí USB. Jednoduché uživatelské rozhraní usnadňuje řízení výkonu, funkčnosti a přístup k funkcím jednotlivých zařízení a celých skupin. Konfigurační nastavení se dá rychle klonovat mezi všemi zařízeními a zajistí tak konzistentnost a uvolní administrativní zdroje.

Device Manager NX Enterprise


Device Manager NX Enterprise umožňuje konzistentně a efektivně spravovat i ty největší globální flotily zařízení na výstup dokumentů. S podporou pro nekonečný počet zařízení umožňuje Device Manager NX Enterprise centrálním i lokálním IT týmům efektivně koordinovat pravomoci pro správu a údržbu. Reporting a aplikace politiky přístupu může být prováděno centrálně a umožnit tak lokálním týmům soustředit se na optimalizaci a údržbu. Device Manager NX Enterprise poskytuje výkonné řídící rozhraní, nabízející okamžitý přehled o stavu všech zařízení a umožňující modelování budoucího výkonu. Nástroje pro správu ulehčují řízení a klonování výkonu, funkčnosti a přístupových vlastností u jednotlivých zařízení i celých skupin.