Kategorie

@Remote (at remote)

@Remote je technologií, která má za cíl optimalizovat vaše prostředí. @Remote dovoluje řídit a sledovat všechny aspekty používání strojového parku tiskových zařízení a podrobných informací o stavu jednotlivých částí stroje. Např. sledování trendu vývoje tisků vs. kopií včetně rozdělení dle výrobce, lokace a segmentu. Díky @Remote lze snadno zjistit, která zařízení jsou přetěžována a která naopak nevytěžována. Snadno pak můžete zařízení přemisťovat za účelem dosažení optimálního chodu vašich tiskových strojů.

Popis řešení

Pro zlepšení vašeho pohodlí, @Remote přináší celou řadu novinek a nových funkcionalit. Plně automatický monitoring úrovně zásoby toneru nebo objednání nových náplní je zcela samozřejmý. Servisní volání či zásahy jsou rovněž indikovány automaticky, což v praxi znamená zvýšení doby provozuschopnosti tiskových zařízení. Velkou výhodou je, že u vybraných zařízení může být automaticky upgradován jejich firmware bez zásahu uživatele.

Hlavní přednosti @Remote:

  • Přesné stavy počítadel jsou posílány on-line
  • Přístup k monitoringu přes @Remote Web portal, který zvyšuje efektivitu
  • Sledování aktivity tiskových zařízení, chybových stavů a stavu spotřebního materiálu
  • Snižuje administrativu a tím šetří váš čas a náklady
  • Monitoring přes Web rozhraní

Při použití @Remote jste schopni přes Web portál řídit všechna vaše zařízení. Detailní informace jsou k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu. Samotný portál je navržen tak, abyste byli schopni optimalizovat správu svých zařízení a zrychlit tak návratnost investic do IT.

Porovnání produktů - počet produktů k porovnání: 0SkrýtOdstranit vše

Vyberte až 3 výrobky, které si přejete porovnat.

Copyright 2019 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×