Kategorie

Card Authentication Package

Je jednodušší, rychlejší a celkově i efektivnější používat k autorizaci uživatelů identifikační karty než osobní kódy a hesla. K tomuto účelu vyvinula společnost RICOH softwarovou aplikaci, která umožňuje připojit čtečty ID-karet k vašim multifunkčním zařízením. Toto moderní řešení lze jednoduše integrovat se stávajícím kartovým bezpečnostním systémem a chránit důvěrné dokumenty při tisku, kopírování, skenování a faxování.

Popis software

Systém Card Authentication Package vám dovolí využívat všech výhod sdílených multifunkčních zařízení pro snižování nákladů při zachování vysoké důvěrnosti. Jednoduše se integruje s již existujícím kartovým systémem a přidá k němu zabezpečení důležitých dokumentů. IT podpora a údržba není téměř nutná, protože díky kompatibilitě s vaším stávajícím kartovým systémem není potřeba žádná další správa uživatelů nebo hesel. 

K veškerému zabezpečenému tisku, kopírování, skenování a faxování na multifunkčních zařízeních je přistupováno rychle a jednoduše pouze přiložením karty – tento postup nahrazuje pomalejší zadávání uživatelských údajů na klávesnici. 

Rozšíření Enhanced Locked Print NX zvyšuje zabezpečení a efektivitu při tisku. Bezpečně ponechává dokument na pevném disku multifunkčního zařízení a umožňuje jeho odemčení a tisk pouze ověřeným uživatelům. 

Card Authentication Package umožňuje přizpůsobit a monitorovat přístup uživatelů k multifunkčním zařízením. Díky kontrole stavů počitadel a povolení barevného tisku jen pro vybrané uživatele vám pomáhá snížit výsledné náklady na tisk dokumentů. Card Authentication Package je dostupný jako integrované řešení použitelné až pro 500 uživatelů a jako serverová enterprise verze i pro větší organizace, takže každý si teď může dovolit zvýšit zabezpečení svých dokumentů. 

Porovnání produktů - počet produktů k porovnání: 0SkrýtOdstranit vše

Vyberte až 3 výrobky, které si přejete porovnat.

Copyright 2019 Ricoh. Všechna práva vyhrazena.

×