Služby pro firmy
MĚNÍME PŘÍSTUP K PRÁCI

Nástroje, technologie a odborné znalosti, které potřebujete k řešení nejnáročnějších pracovních úkolů

Naše řešení pro firmy

Technologie mění způsob práce. Mění se způsob, jakým vaše týmy spolupracují, jak obsluhujete své zákazníky, jak chráníte své podnikání a dokonce i jak rostete.
 
Provedeme vás každým krokem
Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pozitivní pro vaše týmy i pro vaši firmu - aby podnítily zapojení zaměstnanců, uvolnily inovace, zlepšily bezpečnost a podpořily udržitelnost. Provedeme vás každým krokem na této cestě, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště.
Leading Change at Work Video Cover.jpg

Práce se mění

Ve společnosti Ricoh pomáháme lidem pracovat bez kompromisů. To znamená zajistit, aby správné informace a technologie byly vždy dostupné, vždy bezpečné a vždy fungovaly pro všechny.

Řešení a služby

digital workspace

Digitální pracoviště

Práce je o tom, co děláte, ne o tom, kde to děláte. Navrhneme, nakonfigurujeme a zavedeme vaše digitální pracoviště a umožníme vašim týmům efektivně spolupracovat a získat více ze svého pracovního dne, ať už pracují kdekoli.
Uvolněte potenciál svého týmu
cloud solutions and IT infrastructure services

Cloud a infrastruktura

Chcete-li využít plnou hodnotu cloudu, potřebujete jasnou vizi. Poskytujeme plán a cloudová řešení, která vám pomohou modernizovat a konsolidovat IT infrastrukturu, automatizovat pracovní zátěž a změnit firemní operace.
Využít naplno hodnotu cloudu
business process management solutions and services

Správa firemních procesů

Když zautomatizujete manuální, náročné úkoly, vaše podnikání poběží jako hodinky. Udržujeme váš tým aktivní a produktivní díky jednodušším, rychlejším a nákladově efektivnějším způsobům práce.
Zefektivnění firemních procesů
cybersecurity strategy, services and solutions

Kybernetická bezpečnost

Vydejte se do útoku proti kyberkriminalitě s inteligentními řešeními a službami přizpůsobenými vašim hlavním firemním procesům. Díky špičkovým odborným znalostem v oblasti kybernetické bezpečnosti vám pomůžeme vybudovat odolnou IT infrastrukturu, pochopit a spravovat vaše zranitelná místa a s jistotou růst.
Odhalování a prevence kybernetických útoků
digital customer experience

Digitální zkušenosti

Vynikající zákaznická zkušenost začíná vynikající zkušeností zaměstnanců. Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů vám pomůže překonat očekávání zákazníků. Navrhujeme, vytváříme, implementujeme a servisujeme řešení, která vašim zaměstnancům poskytnou to, co potřebují k vytvoření hlubokého a trvalého dojmu.
Vylepšení digitálních zkušeností
Graphic Arts

Grafická komunikace

Možnosti tisku jsou bezmezné. Ve společnosti Ricoh vám pomáháme rozvíjet se, digitalizovat a vytvářet trvalé podnikatelské výhody; poskytujeme řešení v oblasti hardwaru, softwaru a služeb, která umožňují nové příležitosti v oblasti profesionálního tisku.
Objevte všechna řešení pro grafickou komunikaci
Ricoh_Gartner_Magic_Quadrant

Ricoh se umístil v žebříčku Gartner Magic Quadrant 2021 v kategorii Managed Workplace Services

Stáhněte si zprávu

Důvěryhodnost napříč odvětvími po celém světě

Případová studie

NH Hotel Group

Odhodláni k inovacím

Skupina NH Hotel Group chtěla zlepšit služby pro hosty a efektivitu podnikání. Partnerství se společností Ricoh vyústilo v systém služeb pro zasedací místnosti.
Stáhněte si případovou studii

Případová studie

nwg italia ricoh case study

Spolehlivé služby, které jsou vždy k dispozici

Společnost NWG Italia využívá novou infrastrukturu, která se opírá o výkonné servery, úložiště a zálohovací systém, aby byly systémy vždy dostupné.
Stáhněte si případovou studii

Případová studie

royal floraholland uses docuware

Optimalizace pracovních postupů pro společnost Royal FloraHolland

Společnost Royal FloraHolland si vybrala DocuWare, protože nabízí kompletní archivaci, komplexní vyhledávání a plnou funkčnost pro zajištění souladu s předpisy, a to formou SaaS.
Stáhněte si případovou studii

Spojme se

Obraťte se na odborníka společnosti Ricoh

Kontaktujte některého z našich konzultantů a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu podnikání.

Kontaktujte nás