Cloud a infrastruktura
Cloud & Clear

Všechna potřebná řešení pro cloud computing a cloud hosting

Cloudové služby a služby infrastruktury

Podniky po celém světě zrychlují svou digitální transformaci a rychle přijímají nové strategie. Katalyzátorem této změny je cloud. Díky dobře spravované cloudové infrastruktuře, která je prostředkem pro zvýšení pružnosti, produktivity a bezpečnosti, mohou nyní podniky dosáhnout vyšších cílů a většího dosahu.
 
Správná řešení, plán a tým
Využití plného potenciálu cloudu vyžaduje více než jen technologii. Potřebujete správný plán a tým pro jeho realizaci. Se správnými cloudovými řešeními a odbornými znalostmi pro jejich správu můžete modernizovat a konsolidovat svou IT infrastrukturu. Můžete také transformovat firemní operace tak, aby byly pružnější, cenově výhodnější a bezpečnější, a zároveň usilovat o inovace nové generace. 
image

Dvě třetiny firem tvrdí, že nedosáhly očekávaných výsledků svých cloudových iniciativ.

S cloudovými službami a službami infrastruktury společnosti Ricoh získáte spolehlivé a jasně definované řešení, které přinese podniku pružnost a inovace.
 
Cloud posiluje odolnost v klíčových oblastech podnikání, zlepšuje online spolupráci a zvyšuje zapojení zákazníků ve virtuálním světě. Mnoho podniků si na vlastní kůži vyzkoušelo, jak důležitou roli hraje cloud v programu digitalizace společnosti. Subjekty s přístupem „cloud-first“ (cloud na prvním místě) mohou rychleji inovovat, vytvářet nové zdroje příjmů a přesněji reagovat na potřeby zákazníků.
 
Spolupracujeme s vámi při definování správného přístupu
Ať už volíte přístup založený na cloudu, nebo se spoléháte na výpočetní výkon dostupný ve vaší firmě, úzce spolupracujeme s vaším týmem, abychom porozuměli vaší firemní a IT strategii, vaší stávající infrastruktuře a vašim provozním cílům.
 
Rozšíření celé vaší IT infrastruktury
Můžeme implementovat, spravovat a rozvíjet celou vaši IT infrastrukturu a umožnit vám tak přístup ke globálním službám s lokální dodávkou. Zároveň máte přístup k rozsáhlým technickým odborným znalostem, aniž byste museli najímat další interní zdroje, což vám zajistí kompletní pokrytí vašich současných i budoucích potřeb. 

Co umíme

Služby cloudové infrastruktury

areo

Zjednodušit. Automatizovat. Optimalizovat.

Máme rozsáhlé zkušenosti s privátními, veřejnými a hybridními cloudovými prostředími. Díky naší kombinaci řešení pro více cloudů a hybridních cloudových služeb vám můžeme pomoci zvýšit pružnost, škálovatelnost a flexibilitu podnikání, zvýšit produktivitu a zajistit ochranu vašich dat. Všechna řešení cloud computingu a cloud hostingu, která potřebujete k úspěšné digitální transformaci a udržení konkurenceschopnosti.
Přečtěte si více

Řešení a služby IT infrastruktury

areo

Individuální péče o vaši kritickou IT infrastrukturu

Nabízíme komplexní zkušenosti se vším od hardwaru a softwaru až po spravované služby a poradenství, přičemž pomáháme navrhnout a implementovat flexibilní, škálovatelnou a robustní IT infrastrukturu. Naše řešení a služby IT infrastruktury poskytují efektivní, bezpečnou a spolehlivou správu kritických IT systémů a pomáhají vám naplno rozvinout váš potenciál.
Přečtěte si více

Řešení a služby v oblasti sítí

areo

Konektivita, která splní vaše potřeby dnes i zítra

Více než kdy jindy je důležité mít k dispozici škálovatelnou, odolnou a bezpečnou síť jako páteř vaší IT infrastruktury. Navrhujeme, nasazujeme, monitorujeme a optimalizujeme vaše připojení, abyste mohli využívat bezproblémovou konektivitu v celé síti. Tímto způsobem můžete zachovat kontinuitu podnikání a zajistit, aby vaši zaměstnanci a zákazníci měli vždy ty nejlepší zkušenosti.
Přečtěte si více

Firemní kontinuita a obnova po havárii

areo

Ve vaší cestě k zajištění základních procesů nesmí nic stát

Přechod na vzdálenou práci a decentralizovanou spolupráci znamená, že je nutné zajistit nepřetržitý provoz a bezpečná data. Snadno dostupná a profesionálně provozovaná infrastruktura pomáhá snížit investiční náklady a náklady na údržbu spojené s nevyužitými zdroji a zároveň minimalizuje výpadky kritických procesů. Pomůžeme vám maximalizovat dobu provozu a dostupnost, abyste mohli v případě havárie znovu obnovit svou činnost.
Přečtěte si více

Doporučeno pro vás

PRŮVODCE

guide to cloud and hybrid solutions

Správné nastavení kombinace cloudu a hybridu

Náš průvodce vám ukáže, jak implementovat správnou kombinaci cloudových a hybridních řešení pro zajištění efektivní, škálovatelné a bezpečné infrastruktury.
Stáhněte si průvodce

Dokument

guide to implement cloud solutions

Správný způsob implementace cloudových řešení

Komplexní digitální transformace vyžaduje, abyste zvážili celou cestu; neexistuje univerzální cloudová infrastruktura.
Stáhněte si dokument

Případová studie

Allfunds Bank logo

Allfunds Bank

Ricoh pomohl Allfunds Bank vyvinout digitální portál, který poskytuje pohlcující uživatelský zážitek pro všechny zákazníky.
Stáhněte si případovou studii

Spojme se

Obraťte se na odborníka společnosti Ricoh

Kontaktujte některého z našich konzultantů a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu podnikání.

Kontaktujte nás

Firemní služby Ricoh

Prozkoumejte řadu profesionálních služeb a řešení, která vaší organizaci pomohou pokročit na cestě k digitalizaci.

Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Firemní služby Ricoh

Digitální pracoviště

Navrhneme, nakonfigurujeme a zavedeme vaše digitální pracoviště a umožníme vašim týmům efektivně spolupracovat a získat více ze svého pracovního dne, ať už pracují kdekoli.

Přečtěte si více

Digitální zkušenosti

Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů navrhuje, vytváří, implementuje a servisuje řešení, která vám pomohou dosáhnout maximální angažovanosti zákazníků.

Přečtěte si více

Kybernetická bezpečnost

Pomůžeme vám vybudovat odolnou IT infrastrukturu, pochopit a spravovat zranitelná místa a s jistotou růst.

Přečtěte si více

Správa firemních procesů

Udržujeme váš tým aktivní a produktivní díky jednodušším, rychlejším a nákladově efektivnějším způsobům práce.

Přečtěte si více