Cloud Infrastruktura
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Všechna potřebná řešení pro cloud computing a cloud hosting

Cloudové služby a služby infrastruktury

Podniky po celém světě zrychlují svou digitální transformaci a rychle přijímají nové strategie. Katalyzátorem této změny je cloud. Díky dobře spravované cloudové infrastruktuře, která je prostředkem pro zvýšení pružnosti, produktivity a bezpečnosti, mohou nyní podniky dosáhnout vyšších cílů a většího dosahu.
 
Správná řešení, plán a tým
Využití plného potenciálu cloudu vyžaduje více než jen technologii. Potřebujete správný plán a tým pro jeho realizaci. Se správnými cloudovými řešeními a odbornými znalostmi pro jejich správu můžete modernizovat a konsolidovat svou IT infrastrukturu. Můžete také transformovat firemní operace tak, aby byly pružnější, cenově výhodnější a bezpečnější, a zároveň usilovat o inovace nové generace. 
image

Dvě třetiny firem tvrdí, že nedosáhly očekávaných výsledků svých cloudových iniciativ.

S cloudovými službami a službami infrastruktury společnosti Ricoh získáte spolehlivé a jasně definované řešení, které přinese podniku pružnost a inovace.
 
Cloud posiluje odolnost v klíčových oblastech podnikání, zlepšuje online spolupráci a zvyšuje zapojení zákazníků ve virtuálním světě. Mnoho podniků si na vlastní kůži vyzkoušelo, jak důležitou roli hraje cloud v programu digitalizace společnosti. Subjekty s přístupem „cloud-first“ (cloud na prvním místě) mohou rychleji inovovat, vytvářet nové zdroje příjmů a přesněji reagovat na potřeby zákazníků.
 
Spolupracujeme s vámi při definování správného přístupu
Ať už volíte přístup založený na cloudu, nebo se spoléháte na výpočetní výkon dostupný ve vaší firmě, úzce spolupracujeme s vaším týmem, abychom porozuměli vaší firemní a IT strategii, vaší stávající infrastruktuře a vašim provozním cílům.
 
Rozšíření celé vaší IT infrastruktury
Můžeme implementovat, spravovat a rozvíjet celou vaši IT infrastrukturu a umožnit vám tak přístup ke globálním službám s lokální dodávkou. Zároveň máte přístup k rozsáhlým technickým odborným znalostem, aniž byste museli najímat další interní zdroje, což vám zajistí kompletní pokrytí vašich současných i budoucích potřeb. 

Co umíme

Služby cloudové infrastruktury

areo

Zjednodušit. Automatizovat. Optimalizovat.

Máme rozsáhlé zkušenosti s privátními, veřejnými a hybridními cloudovými prostředími. Díky naší kombinaci řešení pro více cloudů a hybridních cloudových služeb vám můžeme pomoci zvýšit pružnost, škálovatelnost a flexibilitu podnikání, zvýšit produktivitu a zajistit ochranu vašich dat. Všechna řešení cloud computingu a cloud hostingu, která potřebujete k úspěšné digitální transformaci a udržení konkurenceschopnosti.
Přečtěte si více

Řešení a služby IT infrastruktury

areo

Individuální péče o vaši kritickou IT infrastrukturu

Nabízíme komplexní zkušenosti se vším od hardwaru a softwaru až po spravované služby a poradenství, přičemž pomáháme navrhnout a implementovat flexibilní, škálovatelnou a robustní IT infrastrukturu. Naše řešení a služby IT infrastruktury poskytují efektivní, bezpečnou a spolehlivou správu kritických IT systémů a pomáhají vám naplno rozvinout váš potenciál.
Přečtěte si více

Řešení a služby v oblasti sítí

areo

Konektivita, která splní vaše potřeby dnes i zítra

Více než kdy jindy je důležité mít k dispozici škálovatelnou, odolnou a bezpečnou síť jako páteř vaší IT infrastruktury. Navrhujeme, nasazujeme, monitorujeme a optimalizujeme vaše připojení, abyste mohli využívat bezproblémovou konektivitu v celé síti. Tímto způsobem můžete zachovat kontinuitu podnikání a zajistit, aby vaši zaměstnanci a zákazníci měli vždy ty nejlepší zkušenosti.
Přečtěte si více

Firemní kontinuita a obnova po havárii

areo

Ve vaší cestě k zajištění základních procesů nesmí nic stát

Přechod na vzdálenou práci a decentralizovanou spolupráci znamená, že je nutné zajistit nepřetržitý provoz a bezpečná data. Snadno dostupná a profesionálně provozovaná infrastruktura pomáhá snížit investiční náklady a náklady na údržbu spojené s nevyužitými zdroji a zároveň minimalizuje výpadky kritických procesů. Pomůžeme vám maximalizovat dobu provozu a dostupnost, abyste mohli v případě havárie znovu obnovit svou činnost.
Přečtěte si více

Spojme se

Obraťte se na odborníka společnosti Ricoh

Kontaktujte některého z našich konzultantů a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu podnikání.

Kontaktujte nás