Služby Cloudové Infrastruktury
Služby cloudové infrastruktury

Zjednodušit. Automatizovat. Optimalizovat.

Služby cloudové infrastruktury

Většina společností investuje peníze a prostředky do udržování svých IT systémů v aktuálním stavu a v souladu s předpisy. Cloud nabízí větší škálovatelnost, flexibilitu a dynamiku - základní schopnosti, které všechny podniky potřebují pro digitální transformaci a udržení konkurenceschopnosti. Přizpůsobivost a inovace jsou nezbytné pro udržitelnost a růst a cloud vám zároveň pomůže snížit složitost a optimalizovat náklady.
 
Škálovatelná, spravovaná cloudová řešení
Naše kombinace multicloudových a hybridních cloudových služeb podporuje všechny vaše firemní potřeby a naši konzultanti s vámi spolupracují na definování vašich cílů v oblasti cloudu.
Navrhněte, adaptujte a migrujte pomocí multicloudového nebo hybridního cloudového řešení
  • Zlepšete flexibilitu a zabezpečení
  • Zvyšte dynamiku podniku
  • Zvedněte produktivitu
  • Ochraňte svá data
Nabízíme škálovatelná, spravovaná cloudová řešení. Náš přístup je nezávislý na značce, což znamená, že pracujeme s platformami a systémy, které vyhovují vašim konkrétním potřebám, bez jakýchkoli omezení. 

Řešení a služby

Cloud, hosting a datové centrum

areo

Dodejte svému podnikání energii s kompletními cloudovými řešeními

Rostoucí digitalizace všeho od dat po zařízení narušuje chod organizací. Mnohým z nich chybí dynamika a flexibilita infrastruktury potřebná ke konsolidaci, automatizaci, standardizaci a virtualizaci systémů.
 
Hybridní, on-premise nebo v cloudu
Pomáháme firmám překonat tento problém tím, že implementujeme správnou kombinaci hybridních cloudových řešení - on-premise nebo v cloudu - a poskytujeme tak efektivní, škálovatelnou a bezpečnou infrastrukturu a služby.
 
Hybridní, on-premise nebo v cloudu
Disponujeme místní i mezinárodní dodavatelskou sítí a certifikovanými technologickými experty, kteří nám umožňují poskytovat spolehlivou a pohotovou IT podporu - bez ohledu na rozsah vašich operací. 
Kontaktujte nás

Správa a řízení cloudu

areo

Zajistěte, aby vaše cloudové řešení fungovalo harmonicky

Cloudová infrastruktura roste a začíná se prosazovat v mnoha organizacích, což podnikům umožňuje být pružnější a reagovat na zvýšené pracovní zatížení. Zároveň však zvyšuje složitost pracovních procesů, a to jak v privátních, tak ve veřejných cloudech.
 
Přístup ke všem významným dodavatelům cloudu
Převezměte kontrolu nad svou IT infrastrukturou pomocí správy a řízení cloudu a ovládejte každou část svého cloudového prostředí. Spolupracujeme se všemi hlavními dodavateli cloudových řešení, včetně Microsoft Azure, AWS a Google Cloud. Náš vysoce kvalifikovaný tým vám pomůže vyvinout řešení na míru a centralizovat veškerou správu vašeho cloudového prostředí. 
Kontaktujte nás

Migrační služby

areo

Minimalizace rizik a překážek ve vašem podnikání

Cloudová infrastruktura nabízí mnoho výhod, ale ne všechna data nebo aplikace jsou nutně vhodné pro migraci. Je třeba zvážit vše od kontinuity provozu, bezpečnostních rizik a zdrojů až po starší systémy a návrh aplikací.
 
Odborné poradenství v každém kroku
Spolupracujeme s vámi na analýze vašeho aplikačního prostředí, pomáháme vám určit správný přístup k výběru cloudové hostingové platformy a snižujeme rizika, kterým jste vystaveni - během migrace i po jejím dokončení. Naši specialisté zajistí rychlý a cenově výhodný přechod s minimálním narušením vašeho stávajícího podnikání. 
Kontaktujte nás

Služby optimalizace nákladů

areo

Úspora nákladů, zvýšení zisku

Správa investic do infrastruktury
S rostoucí cloudovou infrastrukturou rostou i náklady organizací - a vzhledem k omezeným rozpočtům vyčleněným na udržování stávajících starších prostředí v provozu nemusí být prostředky vždy vynaloženy efektivně.
 
Úspora nákladů, zvýšení zisku
Spravujte své výdaje na investice do infrastruktury a její výkonnost pomocí našeho automatizovaného panelu a nástroje pro reporting, který vám poskytne kompletní přehled o vašem cloudu. Díky dlouhodobému pohledu na vaše podnikání sestaví naši odborníci flexibilní akční plán, který vám umožní kontrolovat náklady, zvyšovat zisky a rozvíjet podnikání. 
Kontaktujte nás

Spojme se

Obraťte se na odborníka společnosti Ricoh

Kontaktujte některého z našich konzultantů a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu podnikání.

Kontaktujte nás

Firemní služby Ricoh

Prozkoumejte řadu profesionálních služeb a řešení, která vaší organizaci pomohou pokročit na cestě k digitalizaci.

Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy

Digitální zkušenosti

Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů navrhuje, vytváří, implementuje a servisuje řešení, která vám pomohou dosáhnout maximální angažovanosti zákazníků.

Přečtěte si více

Správa firemních procesů

Udržujeme váš tým aktivní a produktivní díky jednodušším, rychlejším a nákladově efektivnějším způsobům práce.

Přečtěte si více

Kybernetická bezpečnost

Pomůžeme vám vybudovat odolnou IT infrastrukturu, pochopit a spravovat zranitelná místa a s jistotou růst.

Přečtěte si více

Cloud a infrastruktura

Poskytujeme plán a cloudová řešení, která vám pomohou modernizovat IT infrastrukturu, automatizovat pracovní úlohy a transformovat obchodní operace.

Přečtěte si více

Digitální pracoviště

Navrhneme, nakonfigurujeme a zavedeme vaše digitální pracoviště a umožníme vašim týmům efektivně spolupracovat a získat více ze svého pracovního dne, ať už pracují kdekoli.

Přečtěte si více