Digitální pracoviště
Digitální pracoviště

Přístup odkudkoli

Bezproblémová spolupráce, ať už vaši lidé pracují odkudkoli

Digitální pracoviště

Mění se místo a způsob naší práce; naši budoucnost určují hybridní a mobilní zařízení. Tyto postupy spolu s novými a rozvíjejícími se technologiemi vedou k ještě většímu důrazu na způsob komunikace a spolupráce.
 
Odbornost a vize, které potřebujete
K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom motivovali zaměstnance a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti. Díky našemu rozsáhlému portfoliu řešení a ekosystému vazeb v oblasti tisku, komunikace a správy pracoviště máme odborné znalosti a potenciál pozvednout vaše digitální pracoviště na novou úroveň. Máme vizi, která vám pomůže realizovat a rozšířit vaše budoucí pracoviště, ať už jste malá, střední nebo velká firma.
image

55 % zaměstnanců dosahuje vysokých výkonů, pokud je jim poskytnuta flexibilita ohledně toho, kde, kdy a s kým pracují.

Know-how společnosti Ricoh v oblasti digitálního pracoviště zajistí, že spolupráce bude bezproblémová a váš tým bude mít k dispozici vše, co potřebuje k dosažení vynikajících výsledků.
 
Hybridní práce spočívá v tom, že svým zaměstnancům poskytujete bezproblémové digitální prostředí, ať jsou kdekoli.
 
To nejlepší z obou světů
Vytvořit most k hybridní pracovní síle znamená zachovat to nejlepší z fyzického pracoviště a skloubit to nejlepší z práce na dálku a online. Jak ale najít správnou rovnováhu mezi tím, co chtějí zaměstnanci (flexibilita, dynamika, mobilita), a tím, co musí zajistit IT (bezpečnost, dodržování předpisů, standardizované procesy)?
 
Pojďme spoluvytvářet vaše digitální pracoviště
Umožníme vašim týmům odvádět co nejlepší práci a vytvářet takové podmínky, které podpoří každého. Začneme tím, že důkladně poznáme vaše zaměstnance, váš současný soubor technologií a to, čeho chcete s vašimi budoucími pracovišti dosáhnout. Společně s vašimi týmy navrhneme, nakonfigurujeme, zavedeme a zajistíme servis vašich digitálních pracovišť, ať už se nacházejí kdekoli na světě, a nabídneme vám možnost rozšiřování v závislosti na vašem růstu. 

Co umíme

Řízené tiskové služby

areo

Definujeme novou éru tisku

Umožněte svým lidem efektivněji vytvářet, ukládat, tisknout a využívat informace prostřednictvím optimalizace procesů a technologií v celém informačním ekosystému. Snižte zatížení interních zdrojů a dosáhněte provozních úspor.
Přečtěte si více

Služby pro komunikaci a spolupráci

areo

Umožněte svému týmu lépe pracovat

Díky nejlepším hlasovým, video a interaktivním zobrazovacím technologiím ve své kategorii se můžete snadno spojit a spolupracovat napříč týmy, pracovišti a geografickými oblastmi. Vytvářejte lepší pracovní zkušenosti a zvyšujte angažovanost zaměstnanců a zákazníků.
Přečtěte si více

Služby spravovaného pracoviště

areo

Zvyšte produktivitu díky bezproblémovému uživatelskému prostředí

Naplno využijte potenciál svých zaměstnanců kdekoli a kdykoli. Naše odborné podpůrné služby udržují a zlepšují vaše provozní funkce a zajišťují, že váš tým má vše, co potřebuje k dosažení špičkových výsledků v libovolném rozsahu.
Přečtěte si více

Spojme se

Obraťte se na odborníka společnosti Ricoh

Kontaktujte některého z našich konzultantů a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu podnikání.

Kontaktujte nás

Firemní služby Ricoh

Prozkoumejte řadu profesionálních služeb a řešení, která vaší organizaci pomohou pokročit na cestě k digitalizaci.

Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Firemní služby Ricoh

Digitální zkušenosti

Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů navrhuje, vytváří, implementuje a servisuje řešení, která vám pomohou dosáhnout maximální angažovanosti zákazníků.

Přečtěte si více

Správa firemních procesů

Udržujeme váš tým aktivní a produktivní díky jednodušším, rychlejším a nákladově efektivnějším způsobům práce.

Přečtěte si více

Kybernetická bezpečnost

Pomůžeme vám vybudovat odolnou IT infrastrukturu, pochopit a spravovat zranitelná místa a s jistotou růst.

Přečtěte si více

Cloud a infrastruktura

Poskytujeme plán a cloudová řešení, která vám pomohou modernizovat IT infrastrukturu, automatizovat pracovní úlohy a transformovat obchodní operace.

Přečtěte si více