Řízené tiskové služby

Optimalizujte svůj tisk

Řízené tiskové služby

Vzhledem k záplavě dodavatelů tisku, servisních smluv a dodávání zásob je k efektivní správě tiskové infrastruktury společnosti zapotřebí nespočet zdrojů a odborných znalostí. Stojí to čas, peníze a často to vede k frustraci zaměstnanců a snížení produktivity.
 
Digitalizace podle vašich představ
Můžeme pro vás spravovat vaši tiskovou infrastrukturu. Naše Správa tiskových služeb umožní vašim zaměstnancům efektivněji vytvářet, uchovávat a používat informace. Automatizací procesů a optimalizací technologií v celém informačním ekosystému můžete snížit náklady a plýtvání.
 
Naše služby šité na míru zahrnují poradenství, návrh služeb, transformaci a řízení a jsou konzistentní po celém světě. K digitalizaci přistupujeme s ohledem na zákazníka a vždy poskytujeme technologie, které nejlépe vyhovují vašim potřebám.

Řešení a služby

Kancelářský tisk

areo

Využijte svou investici do tisku na maximum

Vyberte si z široké nabídky našich špičkových tiskových systémů a získejte software a služby, které potřebujete k optimalizaci svého tiskového ekosystému. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí - a řadě možností konfigurace - si můžete vybrat modely a funkce, které nejlépe vyhovují vaší pracovní skupině, kanceláři nebo učebně.
 
Zlepšete svou tiskovou infrastrukturu
Můžeme spravovat interní tisk, zařízení a pracovní postupy, aby se vaši zaměstnanci mohli soustředit na vaše podnikání. Díky vylepšené tiskové infrastruktuře a odolnosti obchodních procesů můžete ušetřit čas a peníze a také zvýšit produktivitu zaměstnanců díky snadnému používání.
Objevte naše kancelářské produkty

Cloudový tisk

areo

Konzistence, kontrola, flexibilita

Dosáhněte větší škálovatelnosti a flexibility tisku pomocí cloudového tisku. Vaši pracovníci IT stráví méně času správou a údržbou tiskového ekosystému, takže se budou moci soustředit na důležité úkoly ve firmě.
 
Neustálé aktualizace softwaru a zabezpečení
Poskytujeme inteligentní digitální řešení pro zajištění vzdálené práce, urychlení automatizace procesů a vývoj odolné cloudové infrastruktury. Výběrem naší plně spravované služby založené na předplatném získáte průběžné aktualizace softwaru, kontrolu nákladů, konzistentní uživatelské prostředí, zabezpečení dokumentů a tisku a další výhody.
Další informace o službě Ricoh Print Management Cloud

Reprocentrum

areo

Zlepšete efektivitu práce s dokumenty a tiskem

Proměňte své reprocentrum v hlavní dokumentové a komunikační centrum, které podporuje provozní efektivitu, nové obchodní služby a lepší komunikaci se zákazníky. Díky optimalizovanému oběhu dokumentů a tisku získáte skutečný přehled o nákladech na tisk mimo kancelář, což vám pomůže snížit náklady.
 
Naši odborníci společně s vámi najdou nejlepší řešení 
Úzce s vámi spolupracujeme na výběru nejlepšího hardwaru a softwaru pro vaše prostředí a pomáháme vám se zaváděním řešení pracovních postupů, která snižují pracnost procesů, úzká místa a kritická selhání podniku.
 
Naši techničtí odborníci vám pomohou získat a financovat správná řešení reprocentra od dodavatelů třetích stran, abyste maximalizovali své investice a vytvořili nové příležitosti pro zvýšení bezpečnosti, shody s předpisy, udržitelnosti a příjmů.
 
  • Snížení nekontrolovaného outsourcingu tisku a jeho skrytých nákladů
  • Automatizace procesů a pracovních toků dokumentů
  • Propojení pracovních toků tisku a dokumentů pro hybridní práci
  • Snížení množství tiskového odpadu a ukládání tisku
  • Rozšíření služeb a možností příjmů mimo organizaci 
Kontaktujte nás

Tisk na vyžádání

areo

Tisk v místě potřeby pro zvýšení rychlosti a efektivity

Zvýšení operativnosti a flexibility pomocí tisku na vyžádání. Se správnými řešeními tisku a workflow můžete reagovat na kritické firemní procesy, zajistit kvalitu, rychlost a flexibilitu a také snížit závislost na externích poskytovatelích a riziko jejich využívání.
 
Řízení nákladů, snížení odpadu a zvýšení bezpečnosti
Kombinujeme správná řešení tisku a workflow, abychom zefektivnili vaše výrobní, komunikační a dokumentové procesy. Naše řešení tisku na vyžádání umožňují jednoduché přizpůsobení dokumentů a umožňují všem uživatelům vytvářet profesionálně vytištěné dokumenty. Díky centrálnímu tisku na vyžádání můžete kontrolovat náklady na tisk, omezit odpad a zvýšit bezpečnost tím, že zabráníte úniku citlivých dat z organizace. 
Další informace o tisku na vyžádání

Spojme se

Obraťte se na odborníka společnosti Ricoh

Kontaktujte některého z našich konzultantů a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu podnikání.

Kontaktujte nás

Firemní služby Ricoh

Prozkoumejte řadu profesionálních služeb a řešení, která vaší organizaci pomohou pokročit na cestě k digitalizaci.

Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy

Digitální zkušenosti

Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů navrhuje, vytváří, implementuje a servisuje řešení, která vám pomohou dosáhnout maximální angažovanosti zákazníků.

Přečtěte si více

Správa firemních procesů

Udržujeme váš tým aktivní a produktivní díky jednodušším, rychlejším a nákladově efektivnějším způsobům práce.

Přečtěte si více

Kybernetická bezpečnost

Pomůžeme vám vybudovat odolnou IT infrastrukturu, pochopit a spravovat zranitelná místa a s jistotou růst.

Přečtěte si více

Cloud a infrastruktura

Poskytujeme plán a cloudová řešení, která vám pomohou modernizovat IT infrastrukturu, automatizovat pracovní úlohy a transformovat obchodní operace.

Přečtěte si více

Digitální pracoviště

Navrhneme, nakonfigurujeme a zavedeme vaše digitální pracoviště a umožníme vašim týmům efektivně spolupracovat a získat více ze svého pracovního dne, ať už pracují kdekoli.

Přečtěte si více