Digitální Zkušenosti
Digitální zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

Nástroje a odborné znalosti, které vám pomohou maximalizovat nasazení

Digitální zkušenosti

Zákazníci dnes očekávají, že se s firmami setkají a budou s nimi komunikovat digitálně na více kontaktních místech. Díky menší interakci mezi kupujícím a prodejcem se loajalita zákazníků buduje poskytováním bezproblémových a konzistentních digitálních zkušeností napříč kanály.
 
Vynikající zákaznická zkušenost začíná vynikající zkušeností zaměstnanců
Služby datové analýzy a služby umělé inteligence umožňují zaměstnancům poskytovat hyperpersonalizované, kontextové zkušenosti rychleji a pohodlněji a zároveň výrazně snižují náklady na obsluhu zákazníků.
 
Dosáhněte maximálního nasazení
Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů vám pomůže překonat očekávání zákazníků v každém kontaktním bodě. Navrhujeme, vytváříme, implementujeme a servisujeme správná řešení, která vašim zaměstnancům poskytnou nástroje, které potřebují k vytvoření silného a dlouhodobého dojmu.
image

91 % zákazníků tvrdí, že je pravděpodobnější, že po pozitivní zkušenosti nakoupí znovu.

Naše řešení digitální zkušenosti poskytují nástroje a přehled, které potřebujete ke zlepšení výkonnosti vašeho podnikání a urychlení růstu.
 
Žijeme v době, kdy mnoho podniků čelí komoditní pasti. Příliš mnoho produktů a služeb je podobných, takže je těžké se odlišit. V mnoha ohledech se zákaznická zkušenost stala jediným způsobem, jak dosáhnout rozdílu.
 
Hodnota zákaznické zkušenosti
Měřit návratnost investic do zákaznické zkušenosti však může být obtížné. Přestože osoby s rozhodovací pravomocí uznávají, že je důležité, aby byli zákazníci spokojení a šťastní, často nechtějí investovat do zákaznické zkušenosti, aniž by prokázali její hodnotu.
 
Výzkumy ukazují, že zákazníci, kteří mají pozitivní zkušenosti, pravděpodobně utratí o 140 % více než zákazníci, kteří uvádějí negativní zkušenosti. A poskytování pozitivních zákaznických zkušeností může snížit náklady na obsluhu zákazníků až o 33 %.
 
Umožněte zaměstnancům lépe obsluhovat zákazníky
Pozitivní zákaznická zkušenost není vždy ukotvena v platformě určené pro zákazníky; může být také zajištěna prostřednictvím interní digitální zkušenosti, která dává zaměstnancům k dispozici data a umožňuje jim pracovat chytřeji a lépe obsluhovat zákazníky. 

Co umíme

Zapojení zákazníků a zaměstnanců

areo

Zjednodušený marketing a komunikace na dosah ruky

Zapojte své zákazníky, vytvářejte nové příležitosti k příjmům a zvyšujte efektivitu pomocí online portálů na míru, digitálních služeb elektronického obchodu a platforem pro digitální zkušenosti. Přizpůsobte si komunikaci, kontrolujte své prostředky a umožněte své organizaci používat správné marketingové nástroje ve správný čas. Pomůžeme vám využít vaše data k cílené komunikaci, zvýšit odezvu zákazníků a snížit náklady na vaše informační aktivity.
Kontaktujte nás

Analýza dat a umělá inteligence

areo

Zkušenosti pro zaměstnance a zákazníky založené na datech

Pomáháme vám využít sílu dat a umělé inteligence prostřednictvím nabídek, jako jsou služby analýzy dat a služby umělé inteligence, které pomáhají urychlit vaše podnikání a uvolnit váš růstový potenciál. Získejte přehled o podnikání, předvídejte změny v reálném čase a analyzujte procesy, abyste zjistili, co se ve vašem podniku skutečně děje. Tyto poznatky pak využijte ke zlepšení zákaznické zkušenosti a posunutí výkonnosti na novou úroveň.
Kontaktujte nás

Softwarové inženýrství

areo

Moderní aplikace přizpůsobené vašim firemním potřebám

Naše odborné vývojové týmy mají zkušenosti s celým systémem, aby zajistily, že vaše aplikace na míru dosáhnou vašich podnikatelských cílů a zároveň budou dobře spolupracovat s vašimi staršími systémy. Naše služby softwarového inženýrství zahrnují technologické konzultace, vývoj, testování, podporu, nasazení a údržbu.
Kontaktujte nás

Spojme se

Obraťte se na odborníka společnosti Ricoh

Kontaktujte některého z našich konzultantů a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu podnikání.

Kontaktujte nás

Ricoh Business Services

Prozkoumejte řadu profesionálních služeb a řešení, která vaší organizaci pomohou pokročit na cestě k digitalizaci.

Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Firemní služby Ricoh

Digitální pracoviště

Navrhneme, nakonfigurujeme a zavedeme vaše digitální pracoviště a umožníme vašim týmům efektivně spolupracovat a získat více ze svého pracovního dne, ať už pracují kdekoli.

Přečtěte si více

Správa firemních procesů

Udržujeme váš tým aktivní a produktivní díky jednodušším, rychlejším a nákladově efektivnějším způsobům práce.

Přečtěte si více

Kybernetická bezpečnost

Pomůžeme vám vybudovat odolnou IT infrastrukturu, pochopit a spravovat zranitelná místa a s jistotou růst.

Přečtěte si více

Cloud a infrastruktura

Poskytujeme plán a cloudová řešení, která vám pomohou modernizovat IT infrastrukturu, automatizovat pracovní úlohy a transformovat obchodní operace.

Přečtěte si více