Analýza dat umělá inteligence
Řešení pro data, analýzu a umělou inteligenci

Zkušenosti pro zaměstnance a zákazníky založené na datech

Data, analýza a umělá inteligence

Pokud jsou data novou měnou podnikání, umělá inteligence je mozek, který je moudře investuje. Řešení složitých problémů na dnešním pracovišti vyžaduje učení se z dat a provádění neustálých úprav s cílem optimalizovat firemní procesy, posílit postavení zaměstnanců a zapojit zákazníky. Nejúspěšnější společnosti to dělají bez lidského zásahu.
 
Uvolněte svůj růstový potenciál
Společnost Ricoh vám pomůže urychlit vaše podnikání a uvolnit váš růstový potenciál prostřednictvím přehledných dat, analytiky a služeb umělé inteligence. 

Řešení a služby

Analytika a strojové učení

areo

Jeden zdroj informací. Nákladově efektivní analytika

Shromažďování souborů dat z různých systémů je nákladný, časově náročný a k chybám náchylný proces, který často vede ke špatným obchodním rozhodnutím.
 
Datoví experti k vašim službám
Poskytujeme komplexní poradenství a řešení, která vám pomohou získat více z vašich dat, procesů a lidí. Naši datoví experti vám pomohou identifikovat nejdůležitější datové body, které je třeba měřit. Vyvíjíme strategie a aplikace, které vám pomohou transformovat komplexní data do znalostních zkušeností, které podporují obchodní rozhodnutí v reálném čase na mnoha platformách. 
Kontaktujte nás

Řídicí panely a vytváření sestav

areo

Přesná a včasná data pro podporu rychlých obchodních rozhodnutí

Podívejte se, jak si vaše firma vede právě teď, a eliminujte pochybnosti o správnosti číselných údajů ve výkazech pomocí jediné verze informací.
 
Škálovatelná řešení na míru
Nabízíme cenově dostupná, přizpůsobitelná a škálovatelná řešení pro řídicí panely a vytváření sestav, která vám umožní efektivně spravovat data, uživatele a procesy. Můžete filtrovat data a proniknout do detailů, které vám pomohou informovat o chytřejších opatřeních a dosáhnout lepších a konzistentnějších organizačních výsledků. Pomocí něj můžete vytvářet a spravovat widgety, vybírat z řady možností vizualizace a sdílet přehledy během několika sekund.
Kontaktujte nás

Enterprise Data Management & Integration

areo

Odstranění datových sil a zajištění správy

Nabízíme řešení, jako je plánování podnikových zdrojů (ERP), správa vztahů se zákazníky (CRM), správa služeb a systémy pro řízení lidských zdrojů (HR), která lze hladce integrovat a která umožňují pružné procesy a jasnou komunikaci. Kromě toho poskytujeme ucelený pohled na informace, které proudí vaší organizací, abychom vám pomohli propojit jednotlivé body a získat informace, které potřebujete k zajištění řízení.
Kontaktujte nás

Spojme se

Obraťte se na odborníka společnosti Ricoh

Kontaktujte některého z našich konzultantů a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu podnikání.

Kontaktujte nás

Firemní služby Ricoh

Prozkoumejte řadu profesionálních služeb a řešení, která vaší organizaci pomohou pokročit na cestě k digitalizaci.

Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy

Digitální zkušenosti

Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů navrhuje, vytváří, implementuje a servisuje řešení, která vám pomohou dosáhnout maximální angažovanosti zákazníků.

Přečtěte si více

Správa firemních procesů

Udržujeme váš tým aktivní a produktivní díky jednodušším, rychlejším a nákladově efektivnějším způsobům práce.

Přečtěte si více

Kybernetická bezpečnost

Pomůžeme vám vybudovat odolnou IT infrastrukturu, pochopit a spravovat zranitelná místa a s jistotou růst.

Přečtěte si více

Cloud a infrastruktura

Poskytujeme plán a cloudová řešení, která vám pomohou modernizovat IT infrastrukturu, automatizovat pracovní úlohy a transformovat obchodní operace.

Přečtěte si více

Digitální pracoviště

Navrhneme, nakonfigurujeme a zavedeme vaše digitální pracoviště a umožníme vašim týmům efektivně spolupracovat a získat více ze svého pracovního dne, ať už pracují kdekoli.

Přečtěte si více