Grafická komunikace
Grafická komunikace

Zajistěte budoucnost svého podnikání

Řešení pro grafickou komunikaci

Grafická komunikace

V dnešním propojeném světě jsou tržní a technologické trendy dynamičtější než kdykoli předtím. Chcete-li být úspěšní, musíte se odvážně chopit příležitostí k transformaci svého podnikání. Pokud diverzifikujete rychlým tempem a rozšiřujete aplikace svého vybavení, můžete lépe reagovat na vyvíjející se potřeby svých zákazníků, zvyšovat zisky a vytvářet udržitelné podnikání.      
 
My ve společnosti Ricoh, máme transformační inovace (říkáme jim Henkaku) ve své DNA. Již několik let podporujeme digitální transformaci tisku, přičemž vycházíme z našich znalostí zásadních změn v tomto odvětví a v podnikání našich zákazníků. Poskytujeme řešení včetně hardwaru, softwaru a služeb, které vám pomohou rozvíjet se, digitalizovat a vytvářet udržitelnou konkurenční výhodu.       
 
Ať už máte velkou komerční tiskárnu, reprografické centrum nebo pokud tvoří tisk jednu ze součástí vašeho výrobního procesu, vycházíme z vašich znalostí o vašem podnikání. Rozumíme tomu, jak mohou digitální technologie přispět k vašemu úspěchu, a snažíme se odhalit nové příležitosti k růstu, které vám mohou otevřít cestu k zářivé a ziskové budoucnosti.
image

Objem digitální tiskové produkce se proti analogové do roku 2030 zdvojnásobí

V rámci grafické komunikace nabízí Ricoh digitální produkční tisková řešení, která podpoří vaše podnikání i v budoucnosti. 
Jak zažívá většina komerčních a průmyslových tiskáren, přechod trhu od ofsetového k digitálnímu tisku se rok od roku zrychluje. Podle společnosti Caslon bude objem analogového tisku do roku 2030 klesat o více než 2 % ročně, zatímco digitální produkce poroste o 4,6 %. Pokud vyčleníme barevný tisk, společnost Caslon očekává, že složená roční míra růstu (CAGR) v tomto období dosáhne téměř 10 %.    
 
Přechod z analogových na digitální procesy není snadný. Rozhodování o novém zařízení a složitost jeho integrace do stávajících výrobních procesů může být náročné. Možná stojíte před otázkou, jak fyzicky a finančně transformovat svůj podnik tak, aby byl udržitelný a co nejlépe sloužil vašim zákazníkům.
    
Pomáháme polygrafickým společnostem s transformací 
Ve společnosti Ricoh se snažíme našim zákazníkům pomáhat při přechodu na digitální tisk. Jsme hrdí na to, že jsme odborníci na digitální tisk a digitální integraci a máme odborné znalosti, abychom vás podpořili i po podnikatelské stránce. Můžeme vám pomoci nabídnout vašim zákazníkům udržitelnější a cenově výhodnější volby - protože to je výhodné pro ně i pro vás.    
Podporujeme vás také na zásadnější úrovni, kdy zohledňujeme pracovní postupy pro každou tiskovou úlohu ve firmě; hledáme způsoby, jak zrychlit vaše výrobní procesy, aby maximálně přispěly k dosažení vašich cílů. Můžeme také vyškolit vaše zaměstnance, aby si osvojili osvědčené postupy, které pomohou optimalizovat a dlouhodobě posílit váš podnik.

Co umíme

Komerční tisk

areo

Dlouhodobé partnerství a jedinečné odborné znalosti

Snažíme se dlouhodobě uspokojovat potřeby všech typů komerčních tiskáren, včetně obecných komerčních tiskáren, specialistů na reklamu, tisk knih nebo transakčních aplikací. Obsluhujeme více než 7 000 zákazníků v regionu EMEA (Evropa, Blízký východ a Afrika) a nabízíme nejlepší hardwarová a softwarová řešení spolu s prvotřídním technickým rozvojem a odbornými znalostmi, abyste dosáhli úspěchu v oblasti komerčního tisku.
Přečtěte si více

Reprocentrum

areo

Vybudujte vlastní reprocentrum, abyste se přizpůsobili novým způsobům práce

V měnícím se světě si organizace uvědomují hodnotu, kterou mohou reprocentra (CRD) přinést do kritických podnikových procesů. Pro zajištění budoucnosti vašeho provozu je nezbytné zavést digitální dokumentové služby, řešit potřeby vzdálených pracovníků,  efektivně zpracovávat poštu a komunikaci se zákazníky.   
 
Díky týmu specialistů v oboru a oceňovanému portfoliu vám společnost Ricoh pomůže urychlit přeměnu vašeho reprocentra na centrum komunikace. Kromě toho, že se staráme o nárůst marketingových a propagačních tiskovin, spravujeme smíšenou komunikaci v papírových a digitálních formátech.
Přečtěte si více

Průmyslový tisk

areo

Mnoho průmyslových tiskáren se potýká s řadou problémů

Dodavatelské řetězce jsou dlouhé a nespolehlivé, skladování může být nákladné a řádná likvidace odpadu složitá a nákladná. Mnoho průmyslových tiskáren hledá pro zjednodušení a úsporu tisková řešení, která by dokázala realizovat jejich zakázky ve správném množství, kvalitě a ve správné lhůtě.    
 
Ve společnosti Ricoh pomáháme tiskárnám dosáhnout tohoto cíle díky komplexnímu přístupu k průmyslovému tisku. Nabízíme řadu špičkových inovativních hardwarových a softwarových řešení, včetně aplikací pro tisk na vyžádání, výrobních aplikací a odborných znalostí v oblasti automatizace a integrovaných průmyslových procesů. Můžeme tak přizpůsobit řešení přesně potřebám vaší výrobní linky. 
       
Naši odborníci na integraci zajistí, že váš tiskový proces bude plně optimalizován tak, aby splňoval i ty nejnáročnější požadavky výroby.
Kontaktujte nás

Ricoh Financing Services

Purchase the technology and services you need in a way that suits you. 


Our flexible financing options allow you to spread the cost of your purchase and take control with an exclusive, predictable invoice, delivered monthly or quarterly.

Spojme se

Obraťte se na odborníka společnosti Ricoh

Kontaktujte některého z našich konzultantů a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu podnikání.

Kontaktujte nás