komerční tisk
Dlouhodobé partnerství a jedinečné odborné znalosti

Komerční tisk

Pružnost a všestrannost je hnací silou komerčního tisku proto je digitální produkční tisk v popředí zájmu, stejně jako růst marketingu napříč médii. S tím souvisí i potřeba poskytovat širší spektrum tiskových služeb stále rozmanitější zákaznické základně. Aby vaše firma zůstala zisková a rostla, musí být schopna přizpůsobit svou nabídku aktuálním potřebám zákazníků. Zároveň roste tlak na stále kratší dodací lhůty a přitom všem je ještě potřeba nechat si prostor pro inovace - zůstat stát na místě totiž nepřipadá v úvahu.
 
Ve společnosti Ricoh jsme odhodláni pomáhat komerčním tiskárnám v pružnosti, která je nutná pro splnění dlouhodobých potřeb všech provozovatelů digitálního produkčního tisku. Specializujeme se na automatizaci, integraci a efektivitu pracovních postupů a nabízíme špičkový hardware, softwarová řešení, technické služby a odborné znalosti v oblasti digitálního tisku, které mohou vaše podnikání pozvednout na vyšší úroveň. Obsluhujeme více než 7 000 zákazníků v regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) a budeme i vám dlouhodobě pomáhat udržet vaše podnikání zdravé dnes, zítra i v budoucnu.

Řešení a služby

Archový tisk

areo

Více formátů. Více materiálů. Více kreativity.

Aby dosáhly pružnějšího provozu, přidávají mnohé komerční tiskárny další formáty a materiály a zároveň do svých dodávek vnášejí více fantazie a uměleckého ztvárnění. S našimi archovými tiskárnami můžete tisknout širší škálu aplikací se skutečnou barevnou stálostí a zároveň zvýšit produktivitu a ziskovost.    
 
Získejte úžasnou kvalitu obrazu, podporu prodloužených formátů a pozoruhodně snadné používání. Vyberte si z vysoce výkonných barevných digitálních archových tiskových strojů, které se vyrovnají ofsetovým, z inovativních řešení pro tisk s 5. barvou a velkoobjemových černobílých tiskáren.   
 
V závislosti na vašich potřebách můžeme nabídnout jak řešení založená na elektrofotografii (tonerová technologie), tak vysokorychlostní inkoustovou technologii pro nejlepší kvalitu ve své třídě.
Objevte naše digitální archové tiskárny

Kontinuální inkoustový tisk

areo

Dávejte každému zákazníkovi více, udržte přitom nízké náklady

V neustále se vyvíjejícím odvětví je k úspěchu potřeba uspokojit stále větší očekávání zákazníků a udržet přitom nízké náklady. Díky vysokorychlostnímu inkoustovému tisku a flexibilnímu výstupu na míru zvládnou naše kontinuální inkoustové tiskárny velké objemy zakázek. To umožní vaší firmě vstoupit na nové trhy a získat tak nedostižnou konkurenční výhodu.   
 
Špičková kvalita tisku 
Díky dlouholetým zkušenostem s tiskovými hlavami, inkousty a řídicími jednotkami spojují naše kontinuální inkoustové tiskárny kvalitu ofsetového tisku s rychlostí podávání z role a flexibilitou digitální technologie. Funkce Dynamic Variable Drop Size vytváří až tři různé velikosti kapek pro vynikající kvalitu textu, přesnost a hladké vykreslení křivek.
 
Maximalizace výkonu pomocí TotalFlow® 
Všechny naše kontinuání inkoustové tiskárny podporují digitální rozhraní RICOH TotalFlow® s intuitivním a snadno ovladatelným grafickým prostředím. TotalFlow® je certifikován pro velkoobjemové datové toky a maximalizuje celkový výkon. 
Objevte naše kontinuální tiskárny

Software a řešení pro workflow

areo

Komplexní řešení pro celé spektrum požadavků na tisk a multikanálovou komunikaci

Naše řešení pomáhají zákazníkům zvyšovat obchodní příležitosti, výkon a produktivitu prostřednictvím nezávislých portálů pro elektronické obchodování, včetně automatizace a správy datových toků.
 
V kombinaci s naším týmem profesionálů pomáháme zákazníkům řešit řadu problémů v oblasti pracovních postupů (workflow), dokumentů a výstupů, jako jsou: 
Sledování oběhu dokumentů na všech úrovních pro zvýšení produktivity, produkce a efektivity dodávek  
Propojení různorodých systémů, aplikací a pracovních postupů pro automatizaci a digitalizaci manuálních procesů 
Transformaci a úpravu procesů pro lepší komunikaci se zákazníkem a tvorbu personalizovaných výstupů
Shromažďování údajů o výrobě a stavu skladu do přehledných řídicích panelů pro lepší přehled a vyšší efektivitu
Propojení zákazníků, vzdálených pracovníků a výroby prostřednictvím e-commerce a mobilního přístupu pro zadávání zakázek 
 
Klíčové body
 • Řízení podniku a tiskový MIS (manažerský informační systém)
 • Automatizace workflow a optimalizace pošty
 • Správa výstupů 
 • Správa komunikace se zákazníky 
 • Předtisková příprava
 • Pokročilá správa barev
 • Web-to-print
Kontaktujte nás

Velkoformátový tisk

areo

Chopte se nových příležitostí

S tím, jak se tiskové společnosti všech velikostí pouštějí do nových služeb, se trh s velkoformátovými tiskárnami stále rozšiřuje o řadu aplikací, které jsou každým dnem rozmanitější.    
 
Náš výběr velkoformátových tiskáren a tiskáren pro přímý tisk na textil je šetrný k životnímu prostředí a splňuje několik specializovaných použití. Nabízíme osvědčená řešení, která splní celé spektrum vašich potřeb v oblasti velkoformátového tisku.
Kontaktujte nás

Profesionální služby a konzultace

areo

Špičková odborná podpora

 • Servisní služby pro zajištění provozu
 • Odborná správa Color Managementu
Program rozvoje podnikání EDGE 
Každá služba EDGE je navržena na míru tak, aby vám zajistila maximální návratnost investic. Jako zákazník společnosti Ricoh se můžete spolehnout na bohaté zkušenosti společnosti Ricoh a rozsáhlé odborné znalosti našeho týmu, které posunou vaše podnikání vpřed.
 
Služby EDGE:
 • Podpora propagace a atraktivity polygrafických služeb
 • Tipy pro úspěšnou nabídku: Selling Value
 • Vytváření efektivních marketingových nástrojů: Marketing Value 
 • Rozvoj úspěšného podnikání v oblasti tisku online 
 • Direct mail založený na personalizovaných datech
Nástroj Ricoh Business Booster 
Jako zákazník společnosti Ricoh máte nárok na exkluzivní přístup na speciální stránky s unikátním obsahem.
Získáte:
 • Analýzy a výzkumy trhu od renomovaných společností Keypoint Intelligence, InfoTrends a NAPCO Research 
 • Průvodce vertikálními trhy pro rozšíření vaší klientské základny 
 • Články a postřehy o úpěšných taktikách prodejních týmů 
 • Vzorky tisku připravené k výrobě 
 • Videonávody k využití 5. barvy a průvodce potřebným nastavením 
 • Webináře na podporu znalostí
 • Produktová a aplikační videa, knihovny obrázků a další marketingové materiály 
 • Měsíční souhrny s upozorněním na nový obsah
Kontaktujte nás

Spojme se

Obraťte se na odborníka společnosti Ricoh

Kontaktujte některého z našich konzultantů a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu podnikání.

Kontaktujte nás