Kybernetická bezpečnost
kybernetická-bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Detekce, předvídání a prevence kybernetických hrozeb 24/7

Kybernetická bezpečnost

Zařízení s připojením k internetu hrají transformační roli při vytváření lepšího a produktivnějšího pracovního prostředí. Zároveň však vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Vzhledem k tomu, že stále více uživatelů se spoléhá na mobilní zařízení a potenciálně zranitelné IT sítě v hybridních sestavách, potřebujete komplexní strategii kybernetické bezpečnosti, která je zásadně zakotvena ve způsobu fungování vaší firmy.
 
Zvyšte odolnost svého IT
Pomůžeme vám přejít do ofenzivy proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům. Naše špičkové odborné znalosti v oblasti kybernetické bezpečnosti vám pomohou vybudovat odolnou IT infrastrukturu, pochopit a spravovat zranitelná místa a s jistotou růst.
image

47 % společností, které v současné době používají digitální technologie na pracovišti, uvádí, že jejich hlavní výzvou je ochrana podniku před rostoucími bezpečnostními riziky.

S našimi řešeními kybernetické bezpečnosti jsou vaše data, společnost i zaměstnanci chráněni bez ohledu na to, odkud a jak pracují.
 
Většina organizací ví, že musí využívat nové technologie a neustále inovovat, aby si udržela konkurenceschopnost. Závod o zavedení většího počtu digitálních kontaktních míst však také představuje řadu příležitostí, které mohou kyberzločinci využít, pokud nejsou vhodně spravovány.
 
Vytvořte kulturu bezpečnosti již od návrhu
Kybernetická bezpečnost je příliš často považována za něco navíc - něco, co se jen odškrtne na kontrolních seznamech, a nikoli za něco, co patří do každé podnikové činnosti založené na technologiích. Pokud však nedostatečná odolnost zabezpečení dnes může mít za následek zranitelnost zítra, pak reaktivní přístup ke kybernetické bezpečnosti nestačí.
 
Výzkumy ukazují, že narušení bezpečnosti dat stojí podniky v průměru 4,24 milionu dolarů (3,70 milionu EUR). Pokud chtějí organizace bojovat proti hrozbám, musí vytvářet kulturu bezpečnosti již od návrhu. To vyžaduje proaktivní, pragmatický a strategický přístup, který zohledňuje rizika a bezpečnost od počátku každé nové iniciativy.
 
Kybernetická odolnost pro budoucnost
Když se kybernetická bezpečnost stane středobodem podnikové transformace a inovací, umožní vám to důvěřovat systémům, návrhům a datům, tudíž můžete podstupovat větší rizika a provádět transformační změny. Ať už jste na své kybernetické cestě kdekoli a máte jakékoli podnikatelské cíle, nabízíme špičková řešení a služby kybernetické bezpečnosti, které vám pomohou vybudovat kybernetickou odolnost a spolehlivě ji rozšířit.

Co umíme

Služby kybernetické bezpečnosti

areo

Zvyšte odolnost každé části svého podniku

Chráníme vaši organizaci před hrozícími riziky pro koncová zařízení, jako je ransomware, phishing nebo malware. Naši odborníci implementují a udržují vaši bezpečnostní strategii na míru - poskytují informace, které vám pomohou porozumět vašim zranitelným místům a ošetřit je pomocí kompletní nabídky služeb kybernetické bezpečnosti.
Přečtěte si více

Řešení kybernetické bezpečnosti

areo

Snížení rizika a vystavení se škodlivým kybernetickým hrozbám

Řešíme potřeby zabezpečení vašeho prostředí pomocí antivirových řešení a zabezpečení e-mailu, která chrání vaše soubory a hardware před škodlivými útoky, a také pomocí bezpečnostního ověřování, které udržuje citlivé informace uvnitř vašeho týmu. Nabízíme celou řadu řešení pro posílení vaší kybernetické odolnosti.
Přečtěte si více

Řízené služby kybernetické bezpečnosti

areo

Cenově výhodný a škálovatelný přístup k odborné kybernetické bezpečnosti

Naši zkušení konzultanti zanalyzují vaši firmu a pomohou vám identifikovat potenciální rizika, zmírnit jejich okamžitý dopad a zabránit následným útokům. Díky komplexní ochraně celé organizace se můžete s klidným svědomím soustředit na své hlavní pracovní úkoly.
Přečtěte si více

Spojme se

Obraťte se na odborníka společnosti Ricoh

Kontaktujte některého z našich konzultantů a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu podnikání.

Kontaktujte nás