Řízené služby kybernetické bezpečnosti
cybersecurity

Výhodný a škálovatelný přístup ke kybernetické bezpečnosti

Služby kybernetické bezpečnosti

Odhalování a prevence narušení bezpečnosti dat a dalších kybernetických událostí je nepřetržitá a opakující se činnost. S vývojem hrozeb je třeba přizpůsobit IT infrastrukturu novým proměnným a definovat nové cíle a strategie implementace. Nedostatek kvalifikovaných pracovníků v oblasti kybernetické bezpečnosti tuto výzvu jen umocňuje.
 
Výhodná kybernetická bezpečnost nonstop
Naše řízené služby kybernetické bezpečnosti nabízejí řešení těchto problémů. Naši přední odborníci na kybernetickou bezpečnost monitorují a spravují kybernetickou bezpečnost vašich sítí a zařízení. Jako váš outsourcovaný tým využíváme nástroje, odborné znalosti, analýzy a zkušenosti získané z reálných incidentů, abychom vám poskytli škálovatelný a cenově výhodný přístup k nepřetržité kybernetické bezpečnosti.

Řešení a služby

Správa bezpečnostních informací a událostí (SIEM)

areo

Zkrácení doby reakce během nebezpečné události

Při pokusu o narušení sítě mají útočníci často navrch, protože většina obranných systémů je reaktivní, nikoli proaktivní. Dobře distribuovaný systém SIEM proaktivně shromažďuje a analyzuje protokoly, aby zjistil, kdy by mohl probíhat útok, a aktivně se proti útokům brání.
 
Ucelené, dynamické vyhodnocování
Naše spravovaná služba SIEM monitoruje, identifikuje, klasifikuje, ověřuje a upozorňuje na kybernetické bezpečnostní incidenty. Kombinuje několik technologií, které poskytují ucelené a dynamické zpravodajské informace ovlivňující bezpečnost a reakci na incidenty.
 
Kompatibilní, komplexní SIEM
Kompatibilní, komplexní SIEM služba je kompatibilní s mnoha technologiemi, včetně Palo Alto, Trend, Forcepoint, ServiceNow a Cisco- Služba nejen automaticky generuje požadavky na podporu IT v případě výstrahy zabezpečení, ale také reaguje na bezpečnostní incidenty. Do naší podpory SIEM patří:
 
 • Nepřetržitá služba (24/7) reagující na závažné kritické incidenty 
 • Vysoká dostupnost internetových portálů, ovládacích panelů a úložišť
 • Identifikace a klasifikace incidentů
 • Okamžité přizpůsobení pro IMAC ( instalace, přesun, přidání, změna pro fyzická zařízení)
 • Oznámení o kritické události do 15 minut; středně závažná událost do jedné hodiny
 • Snížení počtu falešně pozitivních výstrah pomocí analýzy chování uživatelů
 • Pravidelné revize stávajících pravidel SIEM a bezpečnostních výstrah
Kontaktujte nás

Brána firewall a Secure Access Service Edge (SASE)

areo

Omezení vnější komunikace a optimalizace ochrany hranic

Vzhledem k velkému množství firewallů, které je třeba spravovat, často s technologiemi různých dodavatelů, má mnoho podniků potíže se základní správou firewallů při zachování bezpečnosti a integrity perimetru sítě. Dosáhnout této rovnováhy je obtížné a ještě se to zhoršuje, pokud je organizace rozšířena do několika zemí s různými firewall týmy v různých časových pásmech.
 
Všechny služby zabezpečení sítě sloučené do jednoho cloudu
Společnost Gartner označuje SASE za primární metodu zabezpečení organizace, která přijala cloudové technologie a již nemá statický a jasně definovaný perimetr sítě. Koncept SASE spočívá v tom, že všechny služby zabezpečení sítě se sjednocují v jednom řešení cloudové architektury společném pro všechny uživatele bez ohledu na to, kde se nacházejí.
 
Zabezpečení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce
Naše služba Firewall a SASE přináší odborné znalosti, které zajišťují hladký a bezpečný provoz vašeho prostředí firewallu bez ohledu na lokalitu. Vysoce kvalifikovaný tým zkušených techniků je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, každý den v roce, aby zajistil vyšší bezpečnost a snížil riziko narušení tím, že chrání a spravuje vnitřní a vnější zabezpečení a segregaci perimetru.
 
Poskytujeme pravidelné reporty, které zobrazují pokusy o přihlášení, změny, aktualizace a stav všech zařízení. Řešení zahrnuje:
 
 • Softwarově definovanou rozsáhlou síť (SD-WAN)
 • Zabezpečení stávajících implementací SD-WAN/MPLS se snadným upgradem na full mesh SD-WAN kdekoli na světě
 • Virtuální privátní síť se vzdáleným přístupem pro všechny kanceláře a uživatele
 • Přístup k síti s nulovou důvěrou pro každého uživatele
 • Zásady kvality služeb
 • Zabezpečení DNS
 • Zabezpečenou webovou bránu
Kontaktujte nás

Správa oprávněného přístupu (PAM)

areo

Zajištění bezpečného přístupu ke všem firemním informacím

Bez strukturovaného, sledovatelného a zabezpečeného přístupu k informacím by se útočník mohl dostat k datům vaší společnosti. Pokročilý software pro správu privilegovaného přístupu může tato aktiva zabezpečit, ale správa a optimalizace řešení PAM může být složitá, náročná na zdroje a vyžaduje odborné znalosti.
 
Plná ochrana
Naše plně spravovaná služba PAM, která se zaměřuje na výsledky uživatelů a efektivní a účinnou správu softwaru PAM, chrání podniky před zneužitím a nevhodným používáním privilegovaných pověření.
 
Specializovaný tým inženýrů PAM
Služba je navržena jako alternativa k najímání nebo přeškolování stávajících zaměstnanců a zahrnuje specializovaný tým inženýrů PAM a analytiků hrozeb, kteří spravují a optimalizují PAM vaším jménem. Pomáhají kontrolovat náklady, zvyšovat bezpečnost a snižovat rizika prostřednictvím ochrany a správy kritických prostředí s privilegovaným přístupem. 
Kontaktujte nás

Spravované zabezpečení elektronické pošty

areo

Minimalizace hrozby škodlivých e-mailů

Kyberzločinci rozesílají škodlivé e-maily obsahující viry, malware, spam, phishingové útoky a další hrozby pro kybernetickou bezpečnost. Spoléhají na to, že uživatelé udělají snadnou chybu, například kliknou na nebezpečný odkaz nebo přílohu. Spravované služby zabezpečení elektronické pošty mohou vaši firmu ochránit před neoprávněným únikem dat, neoprávněným přístupem a dalšími hrozbami v oblasti zabezpečení elektronické pošty.
 
Spravované, udržované a monitorované e-mailové technologie
Naše služba spravovaného zabezpečení elektronické pošty využívá prediktivní přístup k detekci, analýze a blokování e-mailových hrozeb dříve, než se dostanou do schránek koncových uživatelů. Naši odborníci na IT zabezpečení spravují, udržují a monitorují vaše e-mailové technologie a používají bezpečnostní strategie, které udržují vaše e-maily bezpečné a bez škodlivého obsahu. Vaši zaměstnanci pak mohou mít méně starostí a soustředit se na své hlavní úkoly. 
Kontaktujte nás

Spravované antivirové služby

areo

Optimalizace antivirových systémů na všech zařízeních společnosti

Nespravované antivirové systémy umožňují koncovým uživatelům povolit nebo zakázat antivirový program na svém počítači, což vystavuje společnost značnému riziku. Centrálně spravovaný antivirový systém zajišťuje důslednou aplikaci všech bezpečnostních opatření požadovaných vaší organizací. To však vyžaduje vysoce kvalifikovaný IT personál a infrastrukturu pro správu.
 
Nejlepší antivirové řešení pro vaši firmu
Můžeme vám poskytnout podporu pomocí naší automatizované služby Managed Antivirus Service. Zajišťuje aktualizaci antivirového programu, skenování podle plánu a okamžitou detekci, analýzu, neutralizaci a hlášení infekcí. Jedná se o zásadní krok při zabezpečení serveru, systémů, sítě a bezdrátových přístupových zařízení. Na základě požadavků a velikosti vaší společnosti vám také můžeme pomoci s výběrem nejlepšího dostupného antivirového řešení na trhu. 
Kontaktujte nás

Spojme se

Obraťte se na odborníka společnosti Ricoh

Kontaktujte některého z našich konzultantů a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu podnikání.

Kontaktujte nás

Firemní služby Ricoh

Prozkoumejte řadu profesionálních služeb a řešení, která vaší organizaci pomohou pokročit na cestě k digitalizaci.

Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy

Digitální zkušenosti

Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů navrhuje, vytváří, implementuje a servisuje řešení, která vám pomohou dosáhnout maximální angažovanosti zákazníků.

Přečtěte si více

Správa firemních procesů

Udržujeme váš tým aktivní a produktivní díky jednodušším, rychlejším a nákladově efektivnějším způsobům práce.

Přečtěte si více

Kybernetická bezpečnost

Pomůžeme vám vybudovat odolnou IT infrastrukturu, pochopit a spravovat zranitelná místa a s jistotou růst.

Přečtěte si více

Cloud a infrastruktura

Poskytujeme plán a cloudová řešení, která vám pomohou modernizovat IT infrastrukturu, automatizovat pracovní úlohy a transformovat obchodní operace.

Přečtěte si více

Digitální pracoviště

Navrhneme, nakonfigurujeme a zavedeme vaše digitální pracoviště a umožníme vašim týmům efektivně spolupracovat a získat více ze svého pracovního dne, ať už pracují kdekoli.

Přečtěte si více