Služby kybernetické bezpečnosti
cybersecurity services

Zvyšte odolnost každé části svého podniku

Služby kybernetické bezpečnosti

S tím, jak firmy zrychlují svou digitální transformaci a prosazuje se hybridní způsob práce, roste četnost a rozmanitost kybernetických útoků. Narušení bezpečnosti by mohlo mít pro vaši firmu negativní důsledky a vaše infrastruktura je jen tak silná, jak silný je její nejslabší článek. Tyto hrozby vyžadují pozornost odborníků, kteří mohou pomoci s realizací plánů připravenosti a reakce na narušení kybernetické bezpečnosti.
 
Služby na míru, nezávislé technologie
Náš vysoce kvalifikovaný tým specialistů vás provede a pomůže vám najít správné řešení pro pokrytí vašich potřeb v oblasti kybernetické bezpečnosti, včetně návrhů ročních plánů na zlepšení infrastruktury. Jsme vybaveni mnoha certifikáty, pracujeme operativně a nabízíme nejlepší dostupné řešení na míru. Díky našemu širokému geografickému záběru působíme v mnoha zemích Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA) a můžeme nabídnout podporu v řadě místních jazyků. 

Řešení a služby

Audit dodržování zásad a předpisů

areo

Sledujte dodržování předpisů

V dnešním podnikatelském prostředí je třeba být řádně připraven a mít pro kritické situace připraveny výkonné operativní prováděcí plány. Bez správných bezpečnostních opatření a opatření pro zajištění kontinuity podnikání je vaše firma zranitelná vůči mnoha kybernetickým hrozbám.
 
Splnění všech požadavků
Pomůžeme vám definovat, revidovat a navrhnout plány a postupy kybernetické bezpečnosti. Naše služby auditu dodržování zásad a předpisů mohou vaší firmě umožnit identifikovat, odhalit, chránit, reagovat a zotavit se z narušení a dalších incidentů. Výsledkem auditu je přesně definovaný a použitelný postup a plán pro případ útoku, který umožňuje neustálé zlepšování strategií ochrany.
 
Řešení rizik
  • Dodavatelské systémy
  • Správa konfigurace
  • Správa identit, pověření a bezpečného přístupu
  • Zavedení školení o bezpečnosti a ochraně osobních údajů
  • Zavedení procesů, protokolů, hodnocení a postupů pro průběžné sledování bezpečnosti informací
  • Plán reakce na incidenty
  • Plán pro případ nouze
Kontaktujte nás

Penetrační testování

areo

Překonejte kybernetické útočníky

Nejúčinnějším způsobem, jak odhalit nedostatky v bezpečnostní infrastruktuře, je nechat třetí stranu provést plánované útoky na váš systém. Provádíme penetrační testy (neboli pen testy), které odhalí mezery ve vaší obraně, abyste je mohli odstranit dříve, než je někdo se zlými úmysly zneužije.
 
Zpráva o penetračním testování
Po tomto posouzení poskytujeme zprávu o pen testování, která má dvě části. První část obsahuje srozumitelné shrnutí odhalených bezpečnostních nedostatků v infrastruktuře na vysoké úrovni. Druhá část obsahuje technické podrobnosti identifikovaných rizik seřazených podle úrovně priority (kritická, vysoká, střední, nízká) a možná zlepšení. Díky akreditaci CHECK a CREST můžeme poskytovat služby pen testování po celém světě. 
Kontaktujte nás

Audit ransomwaru

areo

Nebuďte rukojmím ransomwaru

Ransomware je typ škodlivého softwaru (malwaru), který hrozí zveřejněním nebo zablokováním přístupu k datům nebo počítačovému systému, obvykle jejich zašifrováním, dokud oběť nezaplatí útočníkovi výkupné.
 
Kompletní kontroly a podrobné pokyny
Poskytujeme komplexní odborné posouzení vaší obrany a možností, jak zabránit úspěšnému útoku ransomwaru.
 
Nejprve provedeme kompletní kontrolu ransomwaru, abychom vyhodnotili účinnost technických bezpečnostních kontrol a širších provozních možností vaší organizace. Poté vám poskytneme podrobné pokyny k identifikaci, minimalizaci a řešení rizik ransomwarových útoků a jasná doporučení, jak výrazně zlepšit vaši obranyschopnost. 
Kontaktujte nás

Posuzování bezpečnosti

areo

Pochopení a správa zranitelných míst

Kybernetičtí útočníci neustále hledají příležitosti, jak zneužít zranitelnosti zaměstnanců pracujících z domova. Otázka kybernetické bezpečnosti nebyla pro velké ani malé organizace nikdy tak zásadní.
 
Celkové hodnocení a zpráva
Celkové hodnocení a zpráva se zaměřují na všechny oblasti vašeho podnikání, od dodržování předpisů, zranitelnosti a provozu až po průnik, phishing, povědomí, třetí strany a bezpečnostní kontroly.
 
Snímáme, vyhodnocujeme a analyzujeme e-mailové služby, cloudové služby, koncové body a síťová zařízení, abychom získali kompletní přehled o vašem prostředí a IT zabezpečení. Poté vám poskytneme srozumitelnou zprávu s vyhodnocenými riziky, zranitelnými místy a doporučeními k opatřením. 
Kontaktujte nás

Zabezpečení kritických dat proti kybernetickým hrozbám

Společnost SB Hotels spolupracovala se společností Ricoh na zavedení platformy kybernetické bezpečnosti, která chrání citlivá data, zmírňuje regulační rizika a snižuje pracovní zátěž správy.

Spojme se

Obraťte se na odborníka společnosti Ricoh

Kontaktujte některého z našich konzultantů a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu podnikání.

Kontaktujte nás

Firemní služby Ricoh

Prozkoumejte řadu profesionálních služeb a řešení, která vaší organizaci pomohou pokročit na cestě k digitalizaci.

Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy

Digitální zkušenosti

Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů navrhuje, vytváří, implementuje a servisuje řešení, která vám pomohou dosáhnout maximální angažovanosti zákazníků.

Přečtěte si více

Správa firemních procesů

Udržujeme váš tým aktivní a produktivní díky jednodušším, rychlejším a nákladově efektivnějším způsobům práce.

Přečtěte si více

Kybernetická bezpečnost

Pomůžeme vám vybudovat odolnou IT infrastrukturu, pochopit a spravovat zranitelná místa a s jistotou růst.

Přečtěte si více

Cloud a infrastruktura

Poskytujeme plán a cloudová řešení, která vám pomohou modernizovat IT infrastrukturu, automatizovat pracovní úlohy a transformovat obchodní operace.

Přečtěte si více

Digitální pracoviště

Navrhneme, nakonfigurujeme a zavedeme vaše digitální pracoviště a umožníme vašim týmům efektivně spolupracovat a získat více ze svého pracovního dne, ať už pracují kdekoli.

Přečtěte si více