Správa firemních procesů
Vytvořeno pro úspěch vaší firmy

Propojené, automatizované, komplexní pracovní postupy

Správa firemních procesů

Dosavadní procesy a manuální práce již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Technologie umožňují zefektivnit způsob, jakým vaše firma plní základní úkoly - ať už prostřednictvím implementace dynamických aplikací a cloudových řešení, nebo outsourcovaných pracovních úloh.
 
Zjednodušte své procesy 
Společnost Ricoh optimalizuje vaše podnikové procesy, aby vaši zaměstnanci mohli pracovat lépe, rychleji a dosahovat lepších výsledků. Poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci, takže se můžete soustředit na svou hlavní činnost a odhalit skryté příležitosti pro zisk. 
image

20 % produktivity celé organizace je ztraceno kvůli neefektivitě dokumentů a pracovních postupů.

S řešeními společnosti Ricoh pro správu podnikových procesů můžete automatizovat manuální, opakující se úlohy a uvolnit tak čas pro práci s přidanou hodnotou.
 
Manuální, opakující se úkoly vedou k neefektivitě napříč podnikovými procesy. Automatizace může tento problém přímo řešit minimalizací chyb a zrychlením pracovních postupů.
 
Automatizace může také vést ke zvýšení angažovanosti zaměstnanců, protože rutinní úkoly jsou méně časově náročné a lidé se mohou věnovat zajímavějším činnostem, což zvyšuje spokojenost s prací a v konečném důsledku i produktivitu.
 
Aplikujte inteligentní automatizaci všude
Udržujte svůj tým angažovaný a motivovaný pomocí jednodušších, rychlejších a nákladově efektivnějších způsobů práce. Začínáme tím, že se seznámíme s potřebami vaší firmy, vašimi procesy a lidmi. Poté v úzké spolupráci s vašimi týmy navrhneme digitální pracovní postupy, které použijí inteligentní automatizaci napříč vaším podnikem a usnadní správu a sledování úkolů náročných na pracovní sílu. 

Co umíme

Automatizace procesů

areo

Snížení počtu lidských chyb a zvýšení efektivity

Umožněte hybridní práci a zlepšete své rozhodovací schopnosti díky automatizaci klíčových procesů, vyšší přesnosti, rychlejším reakcím a reportování v reálném čase.
Přečtěte si více

Služby v oblasti podnikových procesů

areo

Zadejte externí firmě kompletní obchodní procesy a ušetřete čas

Outsoursujte své obchodní procesy a uvolněte zdroje, abyste se mohli soustředit na své hlavní obchodní cíle. Poskytujeme celou řadu služeb, které vám pomohou zlepšit výsledky a kontrolovat náklady.
Přečtěte si více

Doporučeno pro vás

Případová studie

royal floraholland uses docuware

Optimalizace pracovních postupů pro společnost Royal FloraHolland

Společnost Royal FloraHolland si vybrala DocuWare, protože nabízí kompletní archivaci, komplexní vyhledávání a plnou funkčnost pro zajištění souladu s předpisy, a to formou SaaS.
Stáhněte si případovou studii

Zpráva

the evolution of robotic process automation

Vývoj automatizace robotických procesů

Od doby, kdy se robotická automatizace procesů (RPA) zrodila, prošla mnoha změnami, kterým se věnujeme v této zprávě.
Stáhněte si zprávu

E-kniha

control cashflow and ensure sustainability

Šest způsobů, jak kontrolovat peněžní toky a zajistit udržitelnost

Získejte návod, jak efektivně řídit peněžní toky, optimalizovat finanční a účetní procesy nebo strategicky plánovat budoucí udržitelnost.
Stáhněte si e-knihu

Spojme se

Obraťte se na odborníka společnosti Ricoh

Kontaktujte některého z našich konzultantů a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu podnikání.

Kontaktujte nás

Podívejte se na všechna naše firemní řešení

Prozkoumejte řadu profesionálních služeb a řešení, která vaší organizaci pomohou pokročit na cestě k digitalizaci.

Firemní služby Ricoh

Digitální pracoviště

Navrhneme, nakonfigurujeme a zavedeme vaše digitální pracoviště a umožníme vašim týmům efektivně spolupracovat a získat více ze svého pracovního dne, ať už pracují kdekoli.

Přečtěte si více

Digitální zkušenosti

Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů navrhuje, vytváří, implementuje a servisuje řešení, která vám pomohou dosáhnout maximální angažovanosti zákazníků.

Přečtěte si více

Kybernetická bezpečnost

Pomůžeme vám vybudovat odolnou IT infrastrukturu, pochopit a spravovat zranitelná místa a s jistotou růst.

Přečtěte si více

Cloud a infrastruktura

Poskytujeme plán a cloudová řešení, která vám pomohou modernizovat IT infrastrukturu, automatizovat pracovní úlohy a transformovat obchodní operace.

Přečtěte si více