Placení faktur s DocuWare

Automatizujte zpracování faktur díky DocuWare

Rychlejší, snazší, bezpečnější a přesnější zpracování faktur

Ušetřete čas, peníze a starosti

Víte, na kolik vás v současnosti přijde zpracování placení závazků? Je to víc, než kolik si myslíte. Ruční zadávání a přeposílání kopií faktur mezi odděleními a dodavateli vede k různým problémům, například k prodlením v platbách, duplicitním platbám, ztrátě slev za včasné placení a vysokým nákladům na zpracování jednotlivých faktur.

DocuWare automatizuje ruční zpracování faktur a dá vám větší kontrolu nad hotovostní pozicí díky vyšší přesnosti a přehlednosti. Služba je k dispozici jako cloudové řešení, které je možné připravit během několika týdnů. Vše se pak bezproblémově integruje do vašich stávajících systémů.
DocuWare - Document Workflow Software

Jak funguje DocuWare?

Řešení DocuWare pro zpracování faktur nejdříve extrahuje veškerá důležitá data z příchozích faktur za využití inteligentního indexování. Následně využije pracovní postupy s využitím pravidel a automatizovaného směrování, např. za účelem schválení faktur a synchronizace systému. Ve fakturách a dalších dokladech lze vždy vyhledávat a je možné využívat také bezpečné archivace v souladu s předpisy. K DocuWare můžete bezpečně přistupovat odkudkoli, kdykoli a z jakéhokoli zařízení.
Podívejte se na video

Začít s DocuWare je snadné

  • Když využijete předem nakonfigurované řešení, můžete systém nasadit během méně než 3 dnů
  • Začněte jednoduše a přidávejte další pracovní postupy, až na to budete připraveni. Řešení je plně přizpůsobitelné
  • Využijte integraci s více než 500 unikátními aplikacemi, mezi nimiž nechybí Outlook, SAP, Quickbooks, SAGE a mnoho dalších
  • Velmi jednoduchá cenová politika se všemi funkcemi dostupnými od prvního dne

Skupina SALUS Group automatizuje zpracování desítek tisíc kriticky důležitých dokladů

Díky DocuWare dokázala skupina SALUS Group zefektivnit pracovní toky finančních dokladů, což napomohlo ke snížení ruční práce, urychlení validačních procesů, zvýšení produktivity a posílení vztahů s dodavateli

Jste připraveni se připojit?

Prohlédněte si DocuWare v jeho celistvosti

Promluvíme si o vašich konkrétních potřebách a najdeme pro vás to správné řešení, které vám umožní automatizovat příchozí faktury během pár dnů.

Rezervujte si ukázku