homeback to menu
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální Pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální Zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

An excellent customer experience starts with a superior employee experience. Our highly-skilled team of data scientists and developers design, build, implement and service the solutions you need to exceed expectations at every touchpoint.
Discover all Digital Experience solutions
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

10 hodin v balónu: ricoh přispěl k překonání českého rekordu v délce letu horkovzdušným balónem

RICOH Czech Republic s.r.o., Praha, 26. února 2017 – České balónové létání se může pyšnit novým rekordem. Horkovzdušný balón řízený Janem Suchým a Ondřejem Kostrhounem včera stanovil nejlepší hodnoty ve všech třech tradičně sledovaných parametrech: nejdelší doba letu, největší dosažená vzdálenost i nejvyšší dosažená výška.

Start balónu proběhl v sobotu 25. 2. v 7:07 z okolí Turnova. Posádka strávila ve vzduchu 9 hodin,59 minut, urazila celkem 550, 57 kilometrů a během letu dosáhla maximální výšky 4 012 metrů.  

Balón, který zapůjčila společnost Ricoh, přeletěl celou Českou republiku, v 11:00 překročil česko-slovenskou hranici u Hodonína a v 17:06 přistál na louce nedaleko obce Tázlár, asi 110 km jižně Budapešti. „Povětrnostní podmínky nám přály, i když místo startu jsme museli na poslední chvíli změnit kvůli nízké oblačnosti v oblasti Krkonoš,“ říká velitel balónu Jan Suchý. „Po startu už šlo vše podle plánu. Řídící letového provozu si nás předávali ze státu do státu a díky precizní přípravě celého letu jsme se nesetkali s žádnými obtížemi. Cestou jsme míjeli Brno, Bratislavu, na dohled jsme měli jezero Balaton a těsně před přistáním i Budapešť,“ dodává J. Suchý.

„Společnost Ricoh je velmi ráda, že mohla podpořit pokus o rekord a zapůjčit právě svůj horkovzdušný balón třídy AX10. Balónové létání je sport, který k naší společnosti patří, svůj vlastní balón má i pobočka Ricoh Anglie,“ vysvětluje Stephen Palmer, gnerální ředitel Ricoh Česká republika, proč se společnost v překonání rekordu angažovala, a dodává: „Rádi bychom tuto úspěšnou českou posádku vyslali také na prestižní mezinárodní balónovou regatu Lord Mayor´s Appeal, která se každoročně koná v Londýně.“

Trasu balónu bylo možné po celou dobu letu sledovat online na stránkách www.ricohtransrepublika.cz, které zaznamenaly během letu přes 2000 návštěv, na Facebooku zároveň fungoval živý přenos z koše balónu, který shlédlo kolem 3000 lidí.

Hodnoty rekordu potvrdil Tomáš Hora, zástupce Českého balónového svazu, který byl přítomen startu i přistání. „Všechny hodnoty jsou zatím orientační – záznamy z loggeru ještě nejsou vyhodnocené, ale bude to velmi podobné,“ říká J. Suchý. Lišit se podle něj bude zejména vzdálenost, protože naměřených 550,57 km je vzdálenost vzdušnou čarou, zatímco skutečná trasa balónu bude ještě o něco delší. Oficiální údaje budou k dispozici během několika dnů.

Let měl kromě ambice stanovit rekord také charitativní poslání. Byl věnován neziskové organizaci Kolpingova rodina Smečno, která od firmy Ricoh obdrží tiskové zařízení Ricoh, ukázkové hodiny létání pro děti ve Smečně a další podporu.

O sdružení Kolpingova rodina Smečno

Kolpingova rodina Smečno je pobočným spolkem zapsaného spolku Kolpingova díla ČR a má vlastní právní subjektivitu. Byla založena v roce 2001 a svou činností navázala na občanské sdružení Dům rodin. Posláním a cílem organizace je prostřednictvím svých sociálních projektů a služeb předcházet a řešit krizové situace směřující k rozpadu rodin a vytvářet v rodinách zázemí prospěšné pro vývoj dítěte i všech jejich členů.

http://www.dumrodin.cz/

|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.


Kontakt pro média:
RICOH Czech Republic s.r.o.
E-mail: marcom@ricoh.cz 
Mobile: +420 702 245 128