07.04.2024

DRUPA 2024 je v plném proudu. Co na ni můžete vidět?

Návštěvníci veletrhu drupa se na expozici společnosti Ricoh ve stylu HENKAKU seznámí s možnostmi transformace výroby a řešeními, která pomohou zajistit budoucnost provozu a urychlit jeho růst.

Praha, 7. dubna 2024 - Společnost Ricoh Vás zve na veletrhu drupa 2024, kde v hale 8a na výstavišti Messe Düsseldorf v Německu nabídne od 28. května do 7. června dechberoucí zážitkové expozice. Expozice založená na HENKAKU, japonském termínu pro transformační inovace, umožní návštěvníkům vizualizovat nové způsoby, jak mohou pomocí řešení Ricoh rozšířit své podnikání a snížit celkové náklady a to díky vyšší automatizaci a efektivitě.

DRUPA 2024 je v plném proudu. Co na ni můžete vidět?

Na veletrhu drupa 2024 budou na působivém stánku společnosti Ricoh představeny systémy, které formují průmysl.

Systémy vytvářející širokou škálu vysoce kvalitních živých a všestranných aplikací budou na stánku zahrnovat tyto novinky:

 • RICOH Pro™ Z75 B2 archové digitální inkoustové zařízení
  Drak přistál a první archová inkoustová platforma B2 s automatickým duplexem využívající inkoust na vodní bázi urychluje přechod z ofsetového na digitální tisk s vyšší kvalitou tisku, rychlejším zpracováním a menšími nároky na personál. 
 • RICOH Pro™ VC80000 digitální barevné vysokorychlostní inkoustové rotační zařízení
  Nejnovější přírůstek do technologicky bohatého portfolia Ricoh umožňuje komerčním tiskárnám, tiskárnám knih a redakčním tiskárnám využívat výhod efektivního provozu a flexibility aplikací díky vylepšené automatizované produkci, uzavřenému řízení kvality a pokročilé integraci výrobních hal. 
 • RICOH Pro™ C9500 archový digitální barevný tiskový stroj
  Zařízení nové generace s rychlostí tisku 135 stran za minutu, které bude také představeno na veletrhu drupa. Umožňuje komerčním tiskárnám rozšířit zdroje příjmů a zvýšit provozní efektivitu díky automatizaci, která šetří náklady na pracovní sílu.  
 • RICOH Pro™ C7500 digitální barevné archové zařízení
  Komerční tiskárny mohou zvýšit své kreativní a všestranné produkční možnosti dosažením bohatších a přesnějších barev s tímto pětibarevným digitálním archovým tiskovým strojem nové generace.

Návštěvníci se budou moci na vlastní oči přesvědčit, jak pomocí softwarových řešení RICOH založených na získaných datech zvýší produktivitu celého provozu a podpoří možnosti růstu příjmů. K vidění bude například nový RICOH TotalFlow™ Producer, řešení SaaS, které automatizuje zadávání a konsolidaci příchozích úloh z různých zdrojů do webového panelu a poskytuje tak přehled o výrobě v celém provozu; dále oceňovaný, průkopnický RICOH Auto Color Adjuster, který poskytuje přesnou správu barev a možnost sladit barvy bez nutnosti účasti specialisty na barvy; RICOH ProcessDirector™, špičkové automatizované řešení pro komplexní správu pracovních postupů, které zajišťuje integritu na úrovni kusů; a FusionPro® , který zpracovává veškerou personalizovanou komunikaci, a také RICOH Supervisor™, který shromažďuje a interpretuje provozní data pocházející z připojených produkčních tiskových zařízení a softwaru a jeho engine BI (Business Intelligence) vytváří webové zobrazení na ovládacím panelu pro optimalizaci využití zařízení a propustnosti.

"Společnost Ricoh je připravena ukázat, jak může její široká škála technologií definujících trh spolupracovat se specialisty na tiskovou produkci a umožnit jim rozšířit jejich nabídku a podpořit růst," řekl Koji Miyao, prezident Ricoh Graphic Communications (RGC) Business Unit, Ricoh Company, Ltd. 

"Naše vlajkové lodi, vysokorychlostní inkoustová a archová tonerová zařízení, představí své všestranné a flexibilní produkční možnosti pro různé aplikace, spolu s velmi očekávaným tiskovým strojem Ricoh Pro Z75 - prvním archovým inkoustovým tiskovým strojem B2 na vodní bázi na světě - a zcela novým tiskovým strojem Ricoh Pro VC80000. Naše rychle rostoucí portfolio představí řadu aplikací generujících zisk, které jsou podporovány naší vlastní vyvinutou technologií tiskových hlav. Naše inteligentní softwarová řešení, nezávislá na dodavateli technologií, přináší efektivitu a provozní úspory. Vytváří tak prostor pro inovace a kreativitu, kterou podporuje společnost Ricoh jako spolehlivý partner, pro společnou budoucnost v podnikání."

Další informace naleznete na adrese https://www.ricoh-europe.com/news-events/events/drupa-2024/.

| O společnosti Ricoh |

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2023 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.

Kontakt pro média:

RICOH Czech Republic s.r.o.

E-mail: marcom@ricoh.cz 

Mobile: +420 702 245 128