homeback to menu
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální Pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální Zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

An excellent customer experience starts with a superior employee experience. Our highly-skilled team of data scientists and developers design, build, implement and service the solutions you need to exceed expectations at every touchpoint.
Discover all Digital Experience solutions
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Připravenost a aktivní přístup je pro malé a střední podniky nutností

Praha, 21. února, 2018 – Zvyšovat připravenost je hlavní prioritou pro evropské ředitele malých a středních firem, kteří se snaží využít výhod automatizovaných pracovišť.

Produktivita a inovace podporované technologiemi jsou považovány za klíčový zdroj trvalého úspěchu!

Podle nové studie společnosti Ricoh Europe většina (86 %) z počtu 1 608 dotazovaných ředitelů malých a středních podniků, se v roce 2018 aktivně zaměřuje na zvýšení obecné připravenosti v rámci technologií a automatizace.
Polovina respondentů (51 %) konkrétně zavádí nové technologie, rychleji reaguje na trendy a příležitosti, a zároveň 52 % tvrdí, že bez benefitů nových technologií by do pěti let zkrachovali.
Vedoucí činitelé odpovědní za rozhodování v malých a středních firmách jednoznačně upřednostňují technologie, které přímo reagují na potřeby zaměstnanců. Domnívají se, že nejpozitivnější dopad na jejich podnikání budou mít automatizace (72 %), analýza dat (64 %), správa dokumentů (62 %) a možnost videokonferencí (56 %).
Javier Diez-Aguirre, VP Corporate Marketing, Ricoh Europe komentuje: „Evropská komunita malých a středních firem je velmi ambiciózní. S ohledem na náročné podmínky na trhu jsou vedoucí pracovníci firem právem nedočkaví na to, aby dokázali včas identifikovat nové příležitostí a sklidit maximální odměnu. Vědí, jak důležité je být připraven umět těžit ze změn na trhu a jsou si rovněž vědomi role, kterou v tom hraje technologie. Je zřejmé, že připravenost stojí na vysokých příčkách v prioritách malých a středních firem, a vedoucí představitelé na ni nepohlížejí pouze jako na výhradní záležitost větších konkurentů.“
Produktivita a inovační přínos chytrých technologií na pracovištích jsou považovány za zásadní faktor úspěchu v podnikání. 70 % respondentů pokládá technologie za rozhodující činitel pro prosperitu jejich organizace, což svědčí o silné víře v hodnotu digitalizovaných pracovišť.
Diez-Aguirre dodává: „Ředitelé malých a středních firem se nenechávají manipulovat mediálním rozruchem, který panuje kolem nových technologií, jako je virtuální realita nebo blockchain, nýbrž velice moudře upřednostňují investice do nástrojů, které budou mít skutečně pozitivní dopad na výkon jejich běžných pracovníků. Ti, kteří to zatím neudělali, by měli pečlivě zvážit, jaké technologie umožní jejich zaměstnancům pracovat rychleji a efektivněji, a tím zvýší připravenost jejich firem. Pokud toto opomenou, mohou brzy zjistit, že stojí před zánikem, protože trh jde kupředu i bez nich."

|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.


Kontakt pro média:
RICOH Czech Republic s.r.o.
E-mail: marcom@ricoh.cz 
Mobile: +420 702 245 128