Novou generální ředitelkou společnosti Ricoh Europe se stala Nicola Downing
04.04.2022

Novou generální ředitelkou společnosti Ricoh Europe se stala Nicola Downing

Ricoh Europe, Londýn, 4. dubna 2022 – Společnost Ricoh Europe oznamuje, že Nicola Downing byla jmenovaná novou CEO.

Tento krok znamená, že Nicola Downing převezme odpovědnost za celkovou činnost a strategické směřování společnosti a jejích dceřiných společností. Nahrazuje Davida Millse, který tuto roli zastával od roku 2014.

Nicola Downing se stala součástí společnosti Ricoh Europe v roce 2005. Její poslední pozicí byla pozice COO s odpovědností za provoz společnosti. Pod její vedení spadaly všechny dceřiné společnosti v rámci Evropy, Středního východu a Afriky, jakož i oblast prodeje a logistiky. Dříve působila jako CFO.

Nicola Downing je novou CEO společnosti Ricoh Europe.
Nicola Downing je novou CEO společnosti Ricoh Europe.

David Mills, který do společnosti nastoupil v roce 2008, zůstane ve společnosti Ricoh Europe jako předseda představenstva. Soustředí se na další posilňování možností digitálních služeb společnosti, čerpajíc ze svých rozsáhlých zkušeností při poskytovaní poradenství a konzultací manažerskému týmu Ricoh Europe.

Ohledně změn se David Mills vyjádřil: „Zasloužené jmenování Nicoly na post CEO mě těší a vím, že společnost Ricoh Europe je v těch nejlepších rukou. Jsem velmi rád, že můžu pokračovat v práci po boku Nicoly a členů senior týmu v tomto, pro společnost vzrušujícím, období.”

Nicola Downing dodává: „Společnost Ricoh Europe je vedoucí společností poskytující digitální služby. Jsem nesmírně hrdá, že společnost můžu vést v další etapě naší cesty. To, co nás od jiných odlišuje, je kolektivní oddanost našich lidí. Těším se na to, jak to budeme moci i nadále dokazovat zaváděním dalších změn v oblasti práce a podporováním našich klientů při rozšiřování jejich schopností, digitálních ambicí a růstu.”

|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.

Kontakt pro média:

RICOH Czech Republic s.r.o.

E-mail: marcom@ricoh.cz 

Mobile: +420 702 245 128