RICOH INOVIO>>: Document Management System (DMS)
20.02.2018

RICOH INOVIO>>: Document Management System (DMS)

Praha 20. února, 2018 – Společnost Ricoh se spojila se silným hráčem na trhu v oblasti softwaru na podporu firemních procesů malých a středních firem a přichází na trh se sofistikovaným a jednoduchým systémem pro řízení dokumentů, RICOH INOVIO>>.
RICOH INOVIO>>: Document Management System (DMS)
Společnost Ricoh se spojila se silným hráčem na trhu v oblasti softwaru na podporu firemních procesů malých a středních firem, společností Tactica Management, s.r.o., a přichází na trh se sofistikovaným a jednoduchým systémem pro řízení dokumentů, RICOH INOVIO>>. Nabízí zabezpečené procesy s firemními dokumenty a informacemi a jejich schvalování, připomínkování a sdílení v rámci společnosti. Systém zprostředkovává elektronický oběh veškerých typů dokumentu a umožnuje specifické nastavení pracovních postupů a přístupových práv.

Proč RICOH INOVIO?

  • Automatizace procesů zpracování dokumentu od automatického vytěžování, přes schvalování až po zápis do interních systémů organizace
  • Zajištění efektivní a centralizované správy dokumentů v digitální podobě
  • Bezpečné a dlouhodobé uložení (digitální archiv)
  • Okamžitý přehled nad stavem dokumentu pro odpovědné osoby
  • Rychlé nalezení požadovaného dokumentu
  • Rychlá dodávka řešení včetně integrace na 16 účetních systémů od Pohody po SAP
  • Správa dokumentů napříč firmou nebo holdingem

RICOH INOVIO>> je k dispozici také v mobilní verzi pro tablety a telefony s operačními systémy Android, iOS i Windows Phone bez nutnosti instalací, aktualizací, vše je realizováno formou mobilního webového rozhraní.

K dispozici jsou dvě formy vlastnictví, RICOH INOVIO>> Cloud (pronájem aplikace all inclusive) a RICOH INOVIO>> Server (vlastnictví aplikace s dodávkou na klíč).

Kontaktní osobou pro RICOH INOVIO>>
je Kateřina Peštová,
katerina.pestova@ricoh.cz,
+420 603 280 967.

|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.

Kontakt pro média:

RICOH Czech Republic s.r.o.

E-mail: marcom@ricoh.cz 

Mobile: +420 702 245 128