homeback to menu
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální Pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální Zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

An excellent customer experience starts with a superior employee experience. Our highly-skilled team of data scientists and developers design, build, implement and service the solutions you need to exceed expectations at every touchpoint.
Discover all Digital Experience solutions
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Ricoh vyhlášen Kofax partnerem roku 2022

Ocenění je uznáním schopnosti společnosti Ricoh podporovat digitální transformaci zákazníků.

Ricoh Slovakia, Bratislava, 9. března 2023 - Společnost Ricoh byla jmenována Partnerem roku 2022 společnosti Kofax. 

Prestižní ocenění je uznáním závazku ke strategickému partnerství, které umožňuje zákazníkům společnosti Ricoh využívat řešení Kofax pro automatizaci tisku a platformu Intelligent Automation. 

Díky tomuto partnerství se společnost Ricoh stala expertem na poskytování řešení automatizace a zabezpečení dokumentů společnosti Kofax s pozoruhodným úspěchem, využívajícím cloudové funkce Printix, které zákazníkům pomáhají snadno a bezpečně tisknout v moderním pracovním prostředí bez složitých konfigurací.

Díky platformě inteligentní automatizace společnosti Kofax pomáhá společnost Ricoh zákazníkům zlepšovat kritické podnikové procesy prostřednictvím praktických zkušeností a automatizace velkých pracovních postupů. Přístup k řešením napříč celým portfoliem společnosti Kofax umožňuje společnosti Ricoh řešit více obchodních výzev zákazníků a poskytovat pohodlí prostřednictvím jednoho důvěryhodného poskytovatele.

Úspěch ocenění společnosti Ricoh je výsledkem takových faktorů, jako je odhodlání, které projevují vedoucí pracovníci, a oddanost partnerství, kterou projevují všechna oddělení napříč společností. Odráží také schopnost společnosti Ricoh nabízet nové produkty Kofax, které splňují potřeby zákazníků. 

Navzdory náročným podmínkám na trhu a makroekonomickým dopadům zaznamenala společnost Ricoh v roce 2022 díky partnerství se společností Kofax dvouciferný růst.

Edward Gower-Isaac, viceprezident divize Business Process & Application Services ve společnosti Ricoh Europe, uvedl: „Jsme hrdí na to, že jsme jedním z největších partnerů společnosti Kofax, což je úspěch, který svědčí o naší vzájemné důvěře a respektu. Toto významné ocenění je uznáním úspěchu našeho dlouhodobého strategického partnerství. Je také důkazem trvalého úsilí a úžasné práce týmů společnosti Ricoh, které se staly odborníky v dané oblasti a jsou schopny využívat a implementovat možnosti ekosystému společnosti Kofax. A co je zásadní, dále posiluje naši schopnost řídit digitální transformaci jménem našich zákazníků a měnit přístup k práci, který uvolňuje lidský potenciál prostřednictvím síly a příležitostí technologií.“

Chris Strammiello, viceprezident společnosti Kofax pro komerční kanály, dodává: „Ricoh implementoval inteligentní automatizaci a cloudová tisková řešení společnosti Kofax a investoval do lidí a zdrojů v rámci celé společnosti, aby podpořil nové technologie. Společnost Ricoh chápe, že odhodlání a inovace jsou základem skvělého partnerství a základem růstu. Právě díky této úzké integraci s řešeními společnosti Kofax a sladění s naší strategií se těšíme, že budeme zákazníkům sloužit i v dalších letech.“

Chcete-li se dozvědět více o firemních řešeních společnosti Ricoh, navštivte https://www.ricoh.cz/firemni-reseni/.

|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.


Kontakt pro média:
RICOH Czech Republic s.r.o.
E-mail: marcom@ricoh.cz 
Mobile: +420 702 245 128