Ricoh vyhlášen Kofax partnerem roku 2022
09.03.2023

Ricoh vyhlášen Kofax partnerem roku 2022

Ocenění je uznáním schopnosti společnosti Ricoh podporovat digitální transformaci zákazníků.

Ricoh Slovakia, Bratislava, 9. března 2023 - Společnost Ricoh byla jmenována Partnerem roku 2022 společnosti Kofax. 

Prestižní ocenění je uznáním závazku ke strategickému partnerství, které umožňuje zákazníkům společnosti Ricoh využívat řešení Kofax pro automatizaci tisku a platformu Intelligent Automation. 

Díky tomuto partnerství se společnost Ricoh stala expertem na poskytování řešení automatizace a zabezpečení dokumentů společnosti Kofax s pozoruhodným úspěchem, využívajícím cloudové funkce Printix, které zákazníkům pomáhají snadno a bezpečně tisknout v moderním pracovním prostředí bez složitých konfigurací.

Díky platformě inteligentní automatizace společnosti Kofax pomáhá společnost Ricoh zákazníkům zlepšovat kritické podnikové procesy prostřednictvím praktických zkušeností a automatizace velkých pracovních postupů. Přístup k řešením napříč celým portfoliem společnosti Kofax umožňuje společnosti Ricoh řešit více obchodních výzev zákazníků a poskytovat pohodlí prostřednictvím jednoho důvěryhodného poskytovatele.

Úspěch ocenění společnosti Ricoh je výsledkem takových faktorů, jako je odhodlání, které projevují vedoucí pracovníci, a oddanost partnerství, kterou projevují všechna oddělení napříč společností. Odráží také schopnost společnosti Ricoh nabízet nové produkty Kofax, které splňují potřeby zákazníků. 

Navzdory náročným podmínkám na trhu a makroekonomickým dopadům zaznamenala společnost Ricoh v roce 2022 díky partnerství se společností Kofax dvouciferný růst.

Edward Gower-Isaac, viceprezident divize Business Process & Application Services ve společnosti Ricoh Europe, uvedl: „Jsme hrdí na to, že jsme jedním z největších partnerů společnosti Kofax, což je úspěch, který svědčí o naší vzájemné důvěře a respektu. Toto významné ocenění je uznáním úspěchu našeho dlouhodobého strategického partnerství. Je také důkazem trvalého úsilí a úžasné práce týmů společnosti Ricoh, které se staly odborníky v dané oblasti a jsou schopny využívat a implementovat možnosti ekosystému společnosti Kofax. A co je zásadní, dále posiluje naši schopnost řídit digitální transformaci jménem našich zákazníků a měnit přístup k práci, který uvolňuje lidský potenciál prostřednictvím síly a příležitostí technologií.“

Chris Strammiello, viceprezident společnosti Kofax pro komerční kanály, dodává: „Ricoh implementoval inteligentní automatizaci a cloudová tisková řešení společnosti Kofax a investoval do lidí a zdrojů v rámci celé společnosti, aby podpořil nové technologie. Společnost Ricoh chápe, že odhodlání a inovace jsou základem skvělého partnerství a základem růstu. Právě díky této úzké integraci s řešeními společnosti Kofax a sladění s naší strategií se těšíme, že budeme zákazníkům sloužit i v dalších letech.“

Chcete-li se dozvědět více o firemních řešeních společnosti Ricoh, navštivte https://www.ricoh.cz/firemni-reseni/.

|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.

Kontakt pro média:

RICOH Czech Republic s.r.o.

E-mail: marcom@ricoh.cz 

Mobile: +420 702 245 128