homeback to menu
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální Pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální Zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

An excellent customer experience starts with a superior employee experience. Our highly-skilled team of data scientists and developers design, build, implement and service the solutions you need to exceed expectations at every touchpoint.
Discover all Digital Experience solutions
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Ricoh vyrazí na charitativní Cestu a podpoří výzkum Alzheimerovy choroby

Praha, 7. srpna 2018 – Společnost Ricoh Europe před několika měsíci spustila projekt Printed Memories na podporu výzkumu Alzheimerovy choroby. Součástí projektu je také pěší pochod CEO Ricoh Europe David Mills napříč pohořím Pennine v Anglii.

Kdybyste se před rokem Davida zeptali, jak bude slavit své šedesáté narozeniny, určitě by odpověděl, že v rodinném kruhu a s přáteli na příjemné oslavě. Nyní byste ale dostali diametrálně odlišnou odpověď!

Za účelem získání finanční podpory se David rozhodl vydat na 268 mil dlouhý pochod z Derbyshire ke skotským hranicím. Jeho cesta povede přes tři národní parky, náročným terénem a potrvá 21 dnů (od 8. do 29. srpna 2018). 
A aby David nebyl na své cestě sám, rozhodl se Stephen Palmer, CEO Ricoh Czech Republic a Ricoh Slovakia, že jej, spolu s dalšími dvěma kolegy, kousek doprovodí.

Každý zná někoho, kdo je postižen Alzheimerovou chorobou, a i já jsem chtěl nějakým způsobem projekt podpořit. Když jsem slyšel o Davidově výzvě, pochodu napříč pohořím Pennine, ihned jsem se chytil příležitosti se k němu alespoň na jeden den spolu s kolegy připojit. Věřím, že budeme odměněni hned dvakrát, nejdříve proto, že část Pennin, kterou budeme procházet mezi Malhamem a Horton-in-Ribblesdale je obzvláště krásná a za druhé, a to je nejdůležitější, podporujeme výzvou opravdu dobrou věc! Jsem přesvědčen, že se i tímto způsobem podílíme na hledání léku na Alzheimerovu chorobu," říká Stephen Palmer, generální ředitel společnosti Ricoh Czech Republic a Ricoh Slovakia.

Nejen pro Davida a Stephena je to veliká výzva. Je to výzva pro nás všechny!

Podpořte s námi tento projekt a darujte. Velmi děkujeme všem sponzorům, zejména společnosti MyQ Solution, která významnou částkou přispěla k podpoře projektu. 

Vytváření a udržování vzpomínek je kritickou součástí života, říká Petra Sluková, Chief HR Officer společnosti MyQ, která vyvíjí řešení pro optimalizace tisku a workflow. "Proto jsme hrdí na to, že vystoupíme vpřed a podpoříme boj proti Alzheimerově chorobě spolu s Davidem a Stephenem."

Více informací a možnost dárcovství:
https://ricoh-alzheimers-research-uk.everydayhero.com/uk/stephen-palmer

Více informací o projektu Printed Memories:
www.printed-memories.com

|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.


Kontakt pro média:
RICOH Czech Republic s.r.o.
E-mail: marcom@ricoh.cz 
Mobile: +420 702 245 128