Společnost Shell si vybrala Ricoh za svého výhradního externího poskytovatele MPS
28.03.2018

Společnost Shell si vybrala Ricoh za svého výhradního externího poskytovatele MPS

Praha, 28. března 2018 – Společnost Ricoh se stala výhradním poskytovatelem tiskových služeb řízených z jednoho zdroje pro Skupinu Shell.

V rámci smlouvy bude společnost Ricoh spravovat a řídit tiskové operace pro 98 pracovišť Shellu v různých částech světa. V číslech to znamená nasazení několika tisíc multifunkčních tiskáren Ricoh, softwarového řešení pro hromadnou správu služeb – Streamline NX a Device Manager NX - a aplikace pro tisk z mobilních zařízení. Ricoh bude řídit a spravovat software přes privátní cloudovou infrastrukturu společnosti Shell a na pracovištích klienta bude k dispozici 20 techniků společnosti Ricoh, kteří budou poskytovat podporu na místě. 

Ricoh se tímto stává klíčovým partnerem, který pomáhá IT divizi společnosti Shell vytvářet hodnoty svým podnikáním za podpory nových technologií.

|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.

Kontakt pro média:

RICOH Czech Republic s.r.o.

E-mail: marcom@ricoh.cz 

Mobile: +420 702 245 128