Společnost Ricoh je zařazena do seznamu „Clarivate Top 100 Global Innovators 2023“
17.02.2023

Společnost Ricoh je zařazena do seznamu „Clarivate Top 100 Global Innovators 2023“

Ocenění je uznáním schopnosti společnosti Ricoh podporovat digitální transformaci zákazníků.

Bratislava, 17. února 2023 – Společnost Ricoh byla opět zařazena do seznamu „Clarivate Top 100 Global Innovators 2023“, který sestavila společnost Clarivate Plc, globální lídr v oblasti poskytování důvěryhodných informací a názorů pro urychlení tempa inovací. Toto uznání je udělováno společnostem, které prokazují konzistentní, vynikající inovační excelenci a jsou na samém vrcholu globálního inovačního ekosystému. Společnost Ricoh se na tento seznam dostala již počtvrté. 

Společnost Ricoh je zařazena do seznamu „Clarivate Top 100 Global Innovators 2023“

Při výběru 100 nejlepších světových inovátorů provádí společnost Clarivate důkladnou srovnávací analýzu celosvětových údajů o vynálezech, aby posoudila sílu každého patentu pomocí ukazatelů, které přímo souvisejí s jejich inovační silou. Aby bylo možné přejít od síly jednotlivých vynálezů k identifikaci společností, které je vytvářejí soustavněji a častěji, stanoví společnost Clarivate dvě prahová kritéria, která musí potenciální kandidáti splňovat, a poté přidá hodnotu jejich patentované inovační produkce za posledních pět let.

Společnost Ricoh považuje duševní vlastnictví, které je výsledkem lidské tvořivosti a technologického vývoje, za jedno z nejdůležitějších aktiv svého managementu. Vzhledem k tomu, že se společnost Ricoh v posledních letech transformovala z výrobce kancelářské automatizace na poskytovatele digitální služby, je duševní vlastnictví společnosti Ricoh zásadní pro realizaci jejích obchodních strategií. Společnost Ricoh také spolupracuje s řadou zainteresovaných stran na inovacích a získávání duševního vlastnictví a na podpoře jeho využívání.

Společnost Ricoh bude i nadále vytvářet, získávat a využívat duševní vlastnictví na základě svých obchodních a technologických strategií s cílem rozvíjet a chránit své podnikání a nadále prokazovat vynikající inovace.

Související odkazy:

Top 100 Global Innovators 2023 (Clarivate plc website)

Initiatives in Intellectual Property

|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.

Kontakt pro média:

RICOH Czech Republic s.r.o.

E-mail: marcom@ricoh.cz 

Mobile: +420 702 245 128