Uživatelé CAD a velkoformátových dokumentů mohou využívat rychlejší produkci s digitální velkoformátovou barevnou tiskárnou Ricoh IP CW2200
08.03.2023

Uživatelé CAD a velkoformátových dokumentů mohou využívat rychlejší produkci s digitální velkoformátovou barevnou tiskárnou Ricoh IP CW2200

Kompaktní, flexibilní systém nové generace podporující potřeby široké škály výrobních provozů od architektury, strojírenství a stavebnictví až po vládní úřady.

Ricoh Slovakia, Bratislava, 8. března 2023 – Společnost Ricoh oznamuje uvedení digitální barevné velkoformátové tiskárny Ricoh IP CW2200, která uživatelům poskytuje rychlejší a svižnější produkci výkresů CAD a dalších velkoformátových dokumentů (A1/A0). Byla navržena tak, aby podporovala potřeby široké škály společností z oblasti architektury, strojírenství, výroby a stavebnictví, stejně jako tiskáren a vládních úřadů, které tisknou pouze na velké formáty.

Digitální barevná velkoformátová tiskárna Ricoh IP CW2200 poskytuje rychlou a všestrannou produkci.
Digitální barevná velkoformátová tiskárna Ricoh IP CW2200 poskytuje rychlou a všestrannou produkci.

Kompaktní barevná tiskárna IP CW2200 vám umožňuje rychle, snadno a levně vytvářet vysoce kvalitní výstupy. Nejnovější přírůstek do portfolia velkoformátových tiskáren Ricoh s rychlou odezvou reaguje na zvýšenou poptávku trhu po systémech určených pouze pro tisk. Doplňuje nedávno uvedenou velkoformátovou multifunkční tiskárnu Ricoh IM CW2200, která má zabudovanou možnost skenování dokumentů až do formátu A0. 

Mezi klíčové výhody patří:

  • Vynikající kvalita obrazu s přesnými detaily, kterou umožňují vlastní tiskové hlavy Ricoh GEL-Jet Ricoh Piezo s proměnlivým počtem bodů a inovativní pigmentové inkousty GELJET™. Tato bezkonkurenční kombinace poskytuje výstup odolný vůči UV záření a vodě, který rychle schne a umožňuje okamžité použití bez rozmazání v interiéru i exteriéru.
  • Dlouhá životnost, protože permanentní tiskové hlavy není třeba vyměňovat, což pomáhá udržovat nízké provozní náklady.
  • Produktivita díky maximální potisknutelné délce 33 m, která poskytuje nejdelší specifikaci ve své třídě. Schopnost tisknout formát A0 až do rozlišení 1200 x 1200 dpi rychlostí 3,8 stran za minutu černobíle nebo 2,1 stran za minutu barevně znamená, že tiskárna nabízí jednu z nejvyšších rychlostí tisku ve své třídě.
  • Flexibilní produkce pro vyšší efektivitu podporovaná otevřenou architekturou Ricoh pro práci s USB SD Card workflow. Data lze odesílat z různých zdrojů včetně USB paměti, vzdáleně vyhrazeného webového nástroje nebo prostřednictvím standardního ovladače tiskárny.
  • Ekologický provoz podpořený režimem úspory inkoustu a krátkou dobou zahřívání. Nevzniká žádný papírový odpad a inkoustová technologie neprodukuje žádné emise. Systém je akreditován jako Energy Star a EPEAT Silver a splňuje požadavky RoHS. 

Craig Lewis, ředitel korporátního prodeje Graphic Communications Group společnosti Ricoh Europe, říká: „Barevné velkoformátové řešení Ricoh IP CW2200 zvládá všechny požadavky na vysoce kvalitní tisk nadměrných formátů za dostupnou cenu. Rychle a snadno se používá, což zvyšuje produktivitu. Jeho všestrannost umožňuje uspokojit potřeby různých aplikací a snížit počet externích dodavatelů, přičemž náklady lze snížit díky úspoře pracovní síly. Kombinace těchto výhod nabízí klientům vysoce produktivní systém, který nákladově efektivně reaguje na měnící se požadavky.“

RICOH IP CW2200 je k dispozici od 1. dubna v celém regionu EMEA.

Další informace naleznete na www.ricoh.cz v sekci Velkoformátové tiskárny.

|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.

Kontakt pro média:

RICOH Czech Republic s.r.o.

E-mail: marcom@ricoh.cz 

Mobile: +420 702 245 128