homeback to menu
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální Pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální Zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

An excellent customer experience starts with a superior employee experience. Our highly-skilled team of data scientists and developers design, build, implement and service the solutions you need to exceed expectations at every touchpoint.
Discover all Digital Experience solutions
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Uživatelé CAD a velkoformátových dokumentů mohou využívat rychlejší produkci s digitální velkoformátovou barevnou tiskárnou Ricoh IP CW2200

Kompaktní, flexibilní systém nové generace podporující potřeby široké škály výrobních provozů od architektury, strojírenství a stavebnictví až po vládní úřady.

Ricoh Slovakia, Bratislava, 8. března 2023 – Společnost Ricoh oznamuje uvedení digitální barevné velkoformátové tiskárny Ricoh IP CW2200, která uživatelům poskytuje rychlejší a svižnější produkci výkresů CAD a dalších velkoformátových dokumentů (A1/A0). Byla navržena tak, aby podporovala potřeby široké škály společností z oblasti architektury, strojírenství, výroby a stavebnictví, stejně jako tiskáren a vládních úřadů, které tisknou pouze na velké formáty.

Digitální barevná velkoformátová tiskárna Ricoh IP CW2200 poskytuje rychlou a všestrannou produkci.
Digitální barevná velkoformátová tiskárna Ricoh IP CW2200 poskytuje rychlou a všestrannou produkci.

Kompaktní barevná tiskárna IP CW2200 vám umožňuje rychle, snadno a levně vytvářet vysoce kvalitní výstupy. Nejnovější přírůstek do portfolia velkoformátových tiskáren Ricoh s rychlou odezvou reaguje na zvýšenou poptávku trhu po systémech určených pouze pro tisk. Doplňuje nedávno uvedenou velkoformátovou multifunkční tiskárnu Ricoh IM CW2200, která má zabudovanou možnost skenování dokumentů až do formátu A0. 

Mezi klíčové výhody patří:
  • Vynikající kvalita obrazu s přesnými detaily, kterou umožňují vlastní tiskové hlavy Ricoh GEL-Jet Ricoh Piezo s proměnlivým počtem bodů a inovativní pigmentové inkousty GELJET™. Tato bezkonkurenční kombinace poskytuje výstup odolný vůči UV záření a vodě, který rychle schne a umožňuje okamžité použití bez rozmazání v interiéru i exteriéru.
  • Dlouhá životnost, protože permanentní tiskové hlavy není třeba vyměňovat, což pomáhá udržovat nízké provozní náklady.
  • Produktivita díky maximální potisknutelné délce 33 m, která poskytuje nejdelší specifikaci ve své třídě. Schopnost tisknout formát A0 až do rozlišení 1200 x 1200 dpi rychlostí 3,8 stran za minutu černobíle nebo 2,1 stran za minutu barevně znamená, že tiskárna nabízí jednu z nejvyšších rychlostí tisku ve své třídě.
  • Flexibilní produkce pro vyšší efektivitu podporovaná otevřenou architekturou Ricoh pro práci s USB SD Card workflow. Data lze odesílat z různých zdrojů včetně USB paměti, vzdáleně vyhrazeného webového nástroje nebo prostřednictvím standardního ovladače tiskárny.
  • Ekologický provoz podpořený režimem úspory inkoustu a krátkou dobou zahřívání. Nevzniká žádný papírový odpad a inkoustová technologie neprodukuje žádné emise. Systém je akreditován jako Energy Star a EPEAT Silver a splňuje požadavky RoHS. 

Craig Lewis, ředitel korporátního prodeje Graphic Communications Group společnosti Ricoh Europe, říká: „Barevné velkoformátové řešení Ricoh IP CW2200 zvládá všechny požadavky na vysoce kvalitní tisk nadměrných formátů za dostupnou cenu. Rychle a snadno se používá, což zvyšuje produktivitu. Jeho všestrannost umožňuje uspokojit potřeby různých aplikací a snížit počet externích dodavatelů, přičemž náklady lze snížit díky úspoře pracovní síly. Kombinace těchto výhod nabízí klientům vysoce produktivní systém, který nákladově efektivně reaguje na měnící se požadavky.“

RICOH IP CW2200 je k dispozici od 1. dubna v celém regionu EMEA.

Další informace naleznete na www.ricoh.cz v sekci Velkoformátové tiskárny.

|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.


Kontakt pro média:
RICOH Czech Republic s.r.o.
E-mail: marcom@ricoh.cz 
Mobile: +420 702 245 128