homeback to menu
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální Pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální Zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

An excellent customer experience starts with a superior employee experience. Our highly-skilled team of data scientists and developers design, build, implement and service the solutions you need to exceed expectations at every touchpoint.
Discover all Digital Experience solutions
Grafická komunikace

Zajistěte budoucnost svého podnikání

Možnosti tisku jsou bezmezné. Ve společnosti Ricoh vám pomáháme rozvíjet se, digitalizovat a vytvářet trvalé podnikatelské výhody; poskytujeme řešení v oblasti hardwaru, softwaru a služeb, která umožňují nové příležitosti v oblasti profesionálního tisku.
Objevte všechna naše řešení pro Grafickou komunikaci
Grafická komunikace
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview
Zásady pro soubory cookie

Ricoh ke zdokonalování tohoto webu využívá nástroje na shromažďování dat, například soubory cookie. Chcete-li zjistit, jak lze tato nastavení změnit, a získat další informace o souborech cookie, klikněte sem.

V Den založení oslavujeme naše narozeniny a také naše lidi

David Mills, CEO Ricoh Europe

Ricoh Europe, Londýn, 18. ledna 2022 – Už pomalu věky posloucháme z různých stran, že lidé jsou nejdůležitějším přínosem firem. Dlouhodobá a opakující se tvrzení jen potvrzují, že jde o nezpochybnitelnou pravdu.
V Den založení oslavujeme naše narozeniny a také naše lidi

Neděle 6. února bude pro společnost Ricoh dnem jejích 86. narozenin – a dnem, který bude celý jen o lidech. Jako vždy oslavíme tuto událost takzvaným Foundation Day/Dnem založení – výročím, kdy Kiyoshi Ichimura založil společnost dnes známou jako Ricoh. Oslavujeme po celém světě, abychom si připomněli tento historický den a znovu se spojili s našimi základními hodnotami (které nazýváme „duchem založení“). To zahrnuje naše tři druhy lásky: miluj bližního svého, miluj svou zemi a miluj svou práci. Každé z nich je v mém srdci.

Ve společnosti Ricoh se zaměřujeme na to, aby naši zaměstnanci dosáhli prostřednictvím práce naplnění. Naše pocity, motivy a činy jako jednotlivce (i jako zaměstnance) mají významný dopad na náš osobní i pracovní život. I to je důvod, proč jsme za téma Dne založení zvolili „týmovou práci“. Je to jednoduché a všestranné téma, se kterým se může ztotožnit každý z nás. Od interních oddělení až po přeshraniční, všechny formy týmové práce jsou nezbytné, neboť zaměstnancům pomáhají uvědomit si jejich přínos, který vede k lepším výsledkům.

Jsem hrdý na to, že nám něco neustále připomíná neochvějné nasazení a talent našich lidí. Od představování nových produktů a digitálních služeb po uvítání nových zákazníků a firem do naší rodiny Ricoh, s našimi lidmi prostě nic není nemožné. Je to opravdu tak jednoduché.

Naše společné úsilí vedlo uplynulý rok k několika skvělým úspěchům, jako například:


Snad nejvýznamnějším příkladem týmové práce je naše celoevropská kampaň Leading Change at Work. Je to náš společný závazek (zahrnující státy, oddělení a oblasti zaměření) se záměrem podpořit společnosti všech zaměření a velikostí, aby se staly skutečně digitálními a mohly zajistit bezproblémové pracovní zkušenosti pro všechny členy týmu. Základem je poskytování na míru šitých a přizpůsobitelných řešení, která se dokáží přizpůsobit tomu, co klienti aktuálně chtějí, jakož i trhům, v rámci kterých působí. Pro nás to představuje průlomovou změnu, která uvolňuje lidský potenciál prostřednictvím síly a příležitostí, které nabízejí technologie. Je to také nejnovější kapitola v psaní historie dědictví v zavádění nových způsobů práce od našeho vzniku v roce 1936.

Připíjím na dalších 86 let úžasných klientů, růstu a lidí! Všechno nejlepší k našim narozeninám!

|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.


Kontakt pro média:
RICOH Czech Republic s.r.o.
E-mail: marcom@ricoh.cz 
Mobile: +420 702 245 128