V Den založení oslavujeme naše narozeniny a také naše lidi
18.01.2022

V Den založení oslavujeme naše narozeniny a také naše lidi

David Mills, CEO Ricoh Europe

Ricoh Europe, Londýn, 18. ledna 2022 – Už pomalu věky posloucháme z různých stran, že lidé jsou nejdůležitějším přínosem firem. Dlouhodobá a opakující se tvrzení jen potvrzují, že jde o nezpochybnitelnou pravdu.

V Den založení oslavujeme naše narozeniny a také naše lidi

Neděle 6. února bude pro společnost Ricoh dnem jejích 86. narozenin – a dnem, který bude celý jen o lidech. Jako vždy oslavíme tuto událost takzvaným Foundation Day/Dnem založení – výročím, kdy Kiyoshi Ichimura založil společnost dnes známou jako Ricoh. Oslavujeme po celém světě, abychom si připomněli tento historický den a znovu se spojili s našimi základními hodnotami (které nazýváme „duchem založení“). To zahrnuje naše tři druhy lásky: miluj bližního svého, miluj svou zemi a miluj svou práci. Každé z nich je v mém srdci.

Ve společnosti Ricoh se zaměřujeme na to, aby naši zaměstnanci dosáhli prostřednictvím práce naplnění. Naše pocity, motivy a činy jako jednotlivce (i jako zaměstnance) mají významný dopad na náš osobní i pracovní život. I to je důvod, proč jsme za téma Dne založení zvolili „týmovou práci“. Je to jednoduché a všestranné téma, se kterým se může ztotožnit každý z nás. Od interních oddělení až po přeshraniční, všechny formy týmové práce jsou nezbytné, neboť zaměstnancům pomáhají uvědomit si jejich přínos, který vede k lepším výsledkům.

Jsem hrdý na to, že nám něco neustále připomíná neochvějné nasazení a talent našich lidí. Od představování nových produktů a digitálních služeb po uvítání nových zákazníků a firem do naší rodiny Ricoh, s našimi lidmi prostě nic není nemožné. Je to opravdu tak jednoduché.

Naše společné úsilí vedlo uplynulý rok k několika skvělým úspěchům, jako například:

Snad nejvýznamnějším příkladem týmové práce je naše celoevropská kampaň Leading Change at Work. Je to náš společný závazek (zahrnující státy, oddělení a oblasti zaměření) se záměrem podpořit společnosti všech zaměření a velikostí, aby se staly skutečně digitálními a mohly zajistit bezproblémové pracovní zkušenosti pro všechny členy týmu. Základem je poskytování na míru šitých a přizpůsobitelných řešení, která se dokáží přizpůsobit tomu, co klienti aktuálně chtějí, jakož i trhům, v rámci kterých působí. Pro nás to představuje průlomovou změnu, která uvolňuje lidský potenciál prostřednictvím síly a příležitostí, které nabízejí technologie. Je to také nejnovější kapitola v psaní historie dědictví v zavádění nových způsobů práce od našeho vzniku v roce 1936.

Připíjím na dalších 86 let úžasných klientů, růstu a lidí! Všechno nejlepší k našim narozeninám!

Zdroj: David Mills, CEO Ricoh Europe, LinkedIn

|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.

Kontakt pro média:

RICOH Czech Republic s.r.o.

E-mail: marcom@ricoh.cz 

Mobile: +420 702 245 128