Vylepšená inovace inkoustových tiskáren společnosti Ricoh zaměřená na efektivní agilitu výroby na Hunkeler Innovationdays 2023
06.12.2022

Vylepšená inovace inkoustových tiskáren společnosti Ricoh zaměřená na efektivní agilitu výroby na Hunkeler Innovationdays 2023

Flexibilní výrobní systémy reagují na náročné ekonomické a provozní podmínky

Ricoh Slovakia, Bratislava, 06.12.2022 – Nejnovější technologie vyvinutá pro větší flexibilitu při vytváření tiskových aplikací s malými náklady bude představena na Hunkeler Innovationdays 2023 v Messe Lucern od 27. února do 2. března. Mezi systémy, jejichž cílem je pomoci produkčním tiskovým společnostem vyrovnat se s dnešními náročnými ekonomickými a provozními podmínkami patří inkoustová tiskárna Ricoh Pro™ VC70000e, která bude poprvé veřejně představena světu.

Ricoh Pro VC70000e bude na Hunkeler Innovationdays 2023 demonstrovat flexibilitu výroby.
Ricoh Pro VC70000e bude na Hunkeler Innovationdays 2023 demonstrovat flexibilitu výroby.

Největší světová specializovaná akci s kontinuálním podáváním informací představí nejnovější vývoj v oceňovaném portfoliu společnosti Ricoh, významné inovace v oblasti hardwaru, softwaru a pracovních postupů. Ty sjednocují výrobu, podporují produktivitu, zvyšují kvalitu a migraci výroby z analogových na digitální platformy.

Vylepšení softwaru Ricoh Pro VC70000e zahrnuje nástroje pro automatizaci výroby, stejně jako funkce business intelligence prostřednictvím skeneru Ricoh Pro a Ricoh Supervisor™. Výhody umělé inteligence (AI) a strojového učení (ML) společnosti Ricoh's Automation Suite zjednodušují provoz a poskytují více zpětné vazby pro efektivnější rozhodování. Patentovaná technologie Ricoh podkladové vrstvy zajišťuje vysoce kvalitní výsledky a rozšiřuje rozsah aplikací, které jsou vhodné pro inkoustové tiskárny, což dále zlepšuje celkovou kvalitu tisku s ostřejšími detaily a živějšími barvami. V době, kdy globální nedostatek ovlivňuje výběr médií a schopnost základní vrstvy vytvořit standardizovaný tiskový povrch, Pro VC70000e zajišťuje, že lze dosáhnout vynikajících výsledků na ještě širším spektru médií. Pro VC70000e je rozšiřitelný a zaměnitelný se stávajícími modely Pro™ VC70000.

Flexibilní a citlivý monochromatický inkoustový tisk s kontinuálním podáváním bude demonstrován kompaktním modelem Ricoh Pro™ V20100. Umožňuje komerčním a knižním tiskárnám ziskově vyrábět aplikace včetně farmaceutických letáků, komerčního tisku, knih a direct mailu.

Virtuální prezentace představí transformační schopnosti nadcházejícího inkoustového zařízení Pro Z75 B2 společnosti Ricoh a k dispozici budou také vzorky. Technologie, která definuje budoucnost, zahrnuje nejnovější tiskové hlavy a inkousty Ricoh, které poskytují výhody podávání listů s nízkými provozními náklady, vysokou produktivitou, kvalitou obrazu a flexibilitou inkoustových tiskáren. Podporuje hyperrelevantní krátké série a urychlení přechodu z ofsetové na digitální výrobu.

Digitální zařízení Ricoh Pro™ C9200 poskytuje produktivitu barevných listů spolu s působivými provozními náklady, včetně prvotřídní spotřeby energie. Dokáže flexibilně vyrábět aplikace na míru s širokým výběrem médií.

Aplikace od knih, časopisů a direct mailů až po plakáty B2, dárkové karty a obaly zdůrazňují kvalitu tisku, všestrannost produkce a obchodní potenciál, který systémy Ricoh poskytují.

Ricoh ProcessDirector podporuje efektivní a zjednodušené vyplňování a výrobu listů.

Poradenství a nepřetržitou podporu při zkoumání dalších kroků poskytuje společnost Ricoh v oblasti rozvoje podnikání EDGE. Poskytuje tiskárnám základní nástroje a školení pro rozvoj efektivních obchodních a marketingových plánů, zajištění nových obchodních příležitostí a dosažení návratnosti jejich investic se společností Ricoh.

Eef de Ridder, vicepresident pro grafickou komunikaci, Ricoh Europe, říká: „Rychle se rozvíjející portfolio relevantních a včasných vysokorychlostních inkoustových a archových tiskových systémů společnosti Ricoh umožňuje tiskárnám efektivně a s jistotou transformovat své provozní možnosti.  Mohou zkoumat nové příležitosti s neustále se zlepšujícími softwarovými řešeními a odbornými znalostmi z EDGE. Kompletní nabídka řešení Ricoh pomáhá provozům poskytovat vysoce kvalitní aplikace v oblasti objemu nákladu a zároveň překonávat výzvy dnešního trhu. Není proto žádným překvapením, že se společnost Ricoh pevně etablovala jako lídr v oblasti vysokorychlostních inkoustových systémů, a to nejen na evropském trhu, ale po celém světě.“

Další informace naleznete na www.ricoh-europe.com.

|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.

Kontakt pro média:

RICOH Czech Republic s.r.o.

E-mail: marcom@ricoh.cz 

Mobile: +420 702 245 128