homeback to menu
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální Pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální Zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

An excellent customer experience starts with a superior employee experience. Our highly-skilled team of data scientists and developers design, build, implement and service the solutions you need to exceed expectations at every touchpoint.
Discover all Digital Experience solutions
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Začleňování rovnosti u příležitosti Mezinárodního dne žen

Nicola Downing, generální ředitelka, Ricoh Europe

Ricoh Europe, Londýn, 21. února 2023 – Říká se, že každá oslava potřebuje téma. Vzhledem k tomu, že Mezinárodní den žen je oslavou sociálních, ekonomických a kulturních úspěchů, jsem ráda, že není výjimkou z pravidla.

Začleňování rovnosti u příležitosti Mezinárodního dne žen

Tématem letošního svátku je #EmbraceEquity (#UplatnujteRovnost) - výzva k vytvoření skutečně inkluzivního světa. Na rozdíl od předchozích let vyžaduje toto téma vysvětlení. Rovnost znamená, že každý jednotlivec nebo skupina lidí má stejné zdroje nebo příležitosti. Rovnost uznává, že každý člověk se nachází v různých podmínkách a jsou mu poskytnuty přesně ty zdroje a příležitosti, které jsou nezbytné k dosažení rovného výsledku. Stručně řečeno, rovnost je cíl, spravedlnost je prostředkem k jeho dosažení. Spravedlnost můžeme zajistit pouze prostřednictvím procesu rovnosti.

Otázka, kterou si vedení společnosti musí dále klást, zní: Mají všichni kolegové k dispozici prostředí, vybavení a zdroje specifické pro úspěch? To nemůže začínat a končit kancelářským nábytkem na míru a možností pracovat na dálku. I když jsou tyto možnosti vítány, jsou zlomkové ve srovnání s rozsahem individuálních úprav potřebných k vytvoření spravedlivých a férových podmínek.

V průběhu roku společnost Ricoh Europe realizuje řadu iniciativ a programů na podporu rovnosti žen a mužů a posílení postavení žen na pracovišti. Patří sem například:
  1. Fórum ženského vedení v regionu EMEA, jehož cílem je rozvíjet kontakty a napomáhání spolupráci
  2. Poradní výbor pro rozmanitost a inkluzi radí správní radě ohledně osvědčených postupů a současného výhledu
  3. Program vedení žen zaměřený na budování efektivní spolupráce s budoucími ženami ve vedení firem
  4. Program mentoringu žen, jehož cílem je podpořit rozvoj osobních dovedností mentorek a zároveň podpořit sdílení zkušeností a názorů s mentory (muži i ženami)
  5. Politika podpory mateřské a otcovské dovolené
Cíle udržitelného rozvoje OSN jsou také jádrem naší obchodní strategie, včetně cíle udržitelného rozvoje č. 5 „dosáhnout rovnosti žen a mužů a posílit postavení všech žen a dívek“.

Nedávným významným úspěchem pro nás osobně bylo, že se až 17 našich talentovaných kolegyň dostalo do finále Women in Sales Awards (Evropa). Nadšení a odhodlání, které projevili od začátku do konce, byly fenomenální – stejně jako skutečnost, že zastoupení společnosti Ricoh v soutěži představovalo 10 % všech finalistek!

Bez ohledu na velikost a rozsah společnosti, pro kterou pracujete, podílejte se na tom, aby každý měl k dispozici to, co potřebuje k úspěchu. Vyzývám vás, abyste využili tento Mezinárodní den žen k podpoře rovnosti a pomohli položit pevnější základy pro spravedlivější budoucnost.


|O společnosti Ricoh|

Ricoh podporuje digitální pracoviště pomocí inovativních technologií a služeb, které umožňují chytřejší práci odkudkoliv.

Se znalostmi a organizačními schopnostmi získanými během své 85leté historie je Ricoh předním poskytovatelem digitálních služeb, správy informací a tiskových a zobrazovacích řešení navržených pro podporu digitální transformace a optimalizaci výkonnosti firem.

Společnost Ricoh Group se sídlem v Tokiu má pobočky po celém světě a její produkty a služby jsou nyní k dispozici zákazníkům v přibližně 200 zemích a regionech. Ve fiskálním roce končícím březnem 2022 měla skupina Ricoh celosvětové tržby ve výši 1 758 miliard jenů (cca 14,5 miliard USD).

Pro další informace navštivte www.ricoh.cz.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv uváděné názvy produktů jsou registrovanými ochrannými známkami příslušných společností.


Kontakt pro média:
RICOH Czech Republic s.r.o.
E-mail: marcom@ricoh.cz 
Mobile: +420 702 245 128