HomeZpět na nabídku
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální Pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální Zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

An excellent customer experience starts with a superior employee experience. Our highly-skilled team of data scientists and developers design, build, implement and service the solutions you need to exceed expectations at every touchpoint.
Discover all Digital Experience solutions
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Náš závazek k Cílům udržitelného rozvoje OSN

Cíle udržitelného rozvoje (SDG) vyhlásila OSN v roce 2015. Jde o 17 globálních cílů, které se týkají klíčových sociálních otázek. Tyto cíle jsou výzvou pro všechny země a společnosti, aby spojily síly a řešily nejpalčivější globální sociální a environmentální otázky. Cíle SDG odsouhlasilo všech 193 členských států OSN jako součást světové agendy 2030 pro Udržitelný rozvoj.
Our approach to sustainability - SDG Goals


Řešení sociálních otázek prostřednictvím obchodní činnosti

V roce 2014 jsme provedli souhrnné hodnocení důležitosti, abychom stanovili, které otázky udržitelnosti představovaly rizika a/nebo příležitosti pro náš byznys. Pravidelně kontrolujeme naše analýzy a ESG cíle, abychom přizpůsobili náš plán řízení.

Průběh průzkumu

Sustainability - Our approach to sustainability - Materiality analysis


Našich sedm priorit a náš závazek:

1. Kreativita v práci: pomůžeme našim zákazníkům zvýšit jejich „kreativitu v práci“ tím, že jim poskytneme digitální technologie a služby.

2. Zlepšení kvality života: Pomocí našich technologií budeme poskytovat řešení na poli zdravotnické péče a vzdělávání. Budeme trvale podporovat rozvoj komunit a zlepšení kvality života.

3. Společnost bez uhlíkových emisí: Budeme usilovat o dosažení nulových emisí z našich vlastních činností pomocí komplexních systémů úspory energie a použití obnovitelných zdrojů.

4. Cirkulární ekonomika: Budeme přispívat k realizaci cirkulární ekonomiky podporou sběru a recyklace použitých produktů a globálním používáním recyklovaných zdrojů.

5. Zapojení všech zainteresovaných stran: zlepšíme spolupráci s našimi obchodními partnery a vytvoříme oboustranně výhodné vztahy ve prospěch naší firmy, obchodních partnerů a celkové společnosti.

6. Inovace: budeme podporovat otevřené inovace s univerzitami, výzkumnými ústavy a obchodními partnery s cílem vytvářet nové hodnoty a řešit sociální otázky prostřednictvím efektivního výzkumu a technologického rozvoje.

7. Diverzita a inkluze: zavázali jsme se vytvořit rozmanité a inkluzivní pracoviště, kde zaměstnanci cítí, že si jich vážíme.