homeback to menu
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální Pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální Zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

An excellent customer experience starts with a superior employee experience. Our highly-skilled team of data scientists and developers design, build, implement and service the solutions you need to exceed expectations at every touchpoint.
Discover all Digital Experience solutions
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Program Printed Memories společnosti Ricoh

Jakožto součást vytváření pozitivního dopadu na naše místní komunity jsme spustili program „Printed Memories“ v partnerství s organizací Alzheimer‘s Research, což je přední globální výzkumná charitativní organizace, která stojí za jedním z největších průlomů ve výzkumu demence.

Program se zaměřuje na vytváření pozitivního dopadu prostřednictvím dobrovolnictví, fundraisingu a zvyšování povědomí o tomto onemocnění, které je jednou z předních příčin úmrtí v Evropě. V roce 2019 se více než 1 000 zaměstnanců účastnilo osobních nebo firemních fundraisingových aktivit. Od počátku našeho partnerství v roce 2017 jsme získali na charitu přes 500 000 liber, která pomohla financovat životně důležitý výzkum a podporu rodin, přátel a lidí postižených demencí.


Nástroj digitální pohlednice Printed Memories

Digitální pohlednice Printed Memories je snadný a jednoduchý způsob, jak pomoci rodinám a přátelům zůstat v kontaktu v době izolace.

Nápad nástroje Printed Memories se zrodil z koncepce „terapie vzpomínek“: výzkum ukázal, že známé fotografie ze života dané osoby se mohou stát silným připomenutím, které spojuje lidi s demencí s jejich rodinami a přáteli.

Pomocí našeho vlastního softwaru a technologie jsme spustili nástroj digitální fotografie, který může použít každý a který je dostupný v mnoha jazycích.

Uživatelé mohou jednoduše nahrát fotografii na platformu Printed Memories ze svého počítače, smartphonu nebo jiného zařízení. Pak mají možnost napsat osobní vzkaz, než se jejich fotografie převede na pohlednici, která je zaslána přímo příjemci kdekoliv v Evropě. Vybírá se příspěvek 1 GBP, přičemž veškerý zisk jde organizaci Alzheimer‘s Research.

Pro více informací nebo k zaslání pohlednice přejděte prosím na www.printed-memories.com


Film s názvem Demence odhalena se Simonem Peggem

Mnoho lidí si neuvědomuje, že demence je způsobena onemocněním mozku a nejde pouze o nevyhnutelnou součást vyššího věku.

Společnost Ricoh se spojila s hercem Simonem Peggem a se společností Alzheimer's Research společně vytvořili video, které má divákům pomoci představit si dopad Alzheimerovy choroby na mozek. Díky reálným anonymním datům z MR snímků mozku a díky našim možnostem 3D tisku film ukazuje fyzický rozdíl mezi zdravým mozkem a mozkem postiženým Alzheimerovou chorobou.


Zjistěte více na specializovaných stránkách: https://www.alzheimersresearchuk.org/dementiauncovered 

Příběh partnerství společnosti Ricoh se společností Alzheimer's Research

Velmi si vážíme obohacujícího partnerství se společností Alzheimer's Research. Podívejte se na tento film a dozvíte se více o programu Printed Memories a nástroji Printed Memories – od vytvoření individuálních pohlednic po tisk ve špičkovém inovačním centru společnosti Ricoh v Telfordu ve Spojeném království.

Film také poukazuje na některé scény z filmu Demence odhalena, který znázorňuje 3D tisk společnosti Ricoh, díky němuž je možné si lépe představit dopad demence na lidský mozek.