HomeZpět na nabídku
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

Vynikající zákaznický zážitek začíná s vynikajícím zážitkem zaměstnance. Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů navrhuje, staví, implementuje a poskytuje řešení, která potřebujete k překonání očekávání na každém bodě styku.
Objevte všechna řešení digitálních zážitků.
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Hodnoty, vize a poslání

Ve společnosti Ricoh svým zákazníkům vždy nasloucháme a snažíme se vám poskytovat inovativní produkty a služby, které jsou v souladu s vašimi obchodními potřebami. Jde nám o to, abychom své služby a produkty vždy dodávali s přidanou hodnotou. Přizpůsobujeme se proměnlivým obchodním prostředím.

Naše managementová filozofie

Naše základní principy – miluj bližního svého, miluj svou zemi, miluj svou práci – formuloval v roce 1946 zakladatel naší společnosti Kiyoshi Ichimura. Staly se úhelným kamenem veškerých našich aktivit a neustále nás podporují, abychom se zlepšovali a přispívali k blahu všech zúčastněných – včetně našich rodin, zákazníků a občanské společnosti jako celku. 

Tím, že se držíme své managementové filozofie, zůstáváme věrni společenské i environmentální udržitelnosti a chováme se zodpovědně vůči budoucím generacím.

Přístup jménem RICOH

Tento přístup tvoří naši celosvětovou korporační filozofii a tvoří základy a identitu celé naší organizace. V dnešním stále propojenějším a globalizovanějším světě nám důsledné dodržování konzistentních hodnot dává jasný směr, který stojí za veškerým naším rozhodováním a pomáhá nám řešit složité výzvy a problémy, kterým čelí naši zákazníci.

Středem pozornosti je zákazník

Jak součást globální korporace mají naši zaměstnanci za úkol vynakládat péči ve prospěch lidí, našeho oboru, společnosti kolem nás i celé planety. Svého ducha úspěchu, schopnost inovovat a dovednosti týmové práce zaměřujeme na zdokonalování přístupu, jehož středem je zákazník. Vždy se přitom držíme těch nejvyšších standardů etiky a poctivosti. 

Pevnou součástí naši kultury je vědomí, že zákazník je vždy na prvním místě a ve všech oblastech naší činnosti je třeba mu zajistit perfektní zákaznický dojem.

Oslava dokonalosti

Jsme odhodláni poskytovat takové služby a produkty, které zvýší kvalitu života našich zákazníků. Kromě toho se snažíme naplnit svoji zodpovědnost vytvářet udržitelnou společnost a nadále poskytovat inovativní řešení, která našim zákazníkům den za dnem přinášejí hodnotu a inspiraci. 

Své zaměstnance oslavujeme a odměňujeme za výjimečné služby a inovace prostřednictvím programu RICOH Way Award. Ten oceňuje a chválí na místní i světové úrovni ty, jejichž jednání je příkladnou ukázkou přístupu společnosti Ricoh.

Ohleduplnost vůči planetě

Naše odhodlání podporovat udržitelnost je součástí našeho dědictví a vládne v celé naší společnosti od výroby až po distribuci, od firemních prostor až po recyklaci. Ohleduplnost vůči životnímu prostředí zkrátka patří ke všemu, co děláme.