HomeZpět na nabídku
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

Vynikající zákaznický zážitek začíná s vynikajícím zážitkem zaměstnance. Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů navrhuje, staví, implementuje a poskytuje řešení, která potřebujete k překonání očekávání na každém bodě styku.
Objevte všechna řešení digitálních zážitků.
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Inovace

Od počátku našeho působení v oboru tiskáren a faxů až po naše současné zaměření na propojení lidí, technologií a procesů v transformaci obchodních aktivit a strategií byly základem naší činnosti vždy inovace.

Inovace v podnikání

Růst a pokrok na dnešním konkurenčním a globalizovaném trhu závisí na schopnosti rychle nalézat nové výzvy a příležitosti k získání zákazníků a reagovat na ně. Díky svým zkušenostem s převratnými inovacemi tiskáren, faxů a fotoaparátů jsme se postupem času stali důvěryhodným partnerem, který svými službami pomáhá organizacím zvýšit jejich konkurenceschopnost, produktivitu a zlepšit pracovní postupy.

Dnes je Ricoh víc než jen dodavatel moderních tiskových a komunikačních systémů. Pomáháme vám také přecházet od tradičních pracovních postupů využívajících ve velké míře papír k úspornému digitálnímu provozu, nacházet nové možnosti ke zlepšení produktivity práce, omezovat množství odpadu v celé vaší organizaci a řešit stále složitější požadavky průmyslových a oborových norem.

Technologické inovace

Společnost Ricoh je hrdá na svoji historii plnou inovací – od sedmdesátých let dvacátého století, kdy jsme byli průkopníky rychlých kancelářských faxových přístrojů, přes osmdesátá léta a naše multifunkční digitální kopírky až k našim současným 3D tiskárnám a zařízením propojeným v cloudu.

Kromě soustavného vývoje pracovišť se snažíme dodávat nové produkty, s nimiž se pak ostatní snaží držet krok, sloužíme tak jako katalyzátor pozitivních změn. Naše současné pokročilé komunikační systémy a inovativní technologie umožňují flexibilní způsob práce jednotlivcům i organizacím všech velikostí.

Vyvíjíme produkty, které pracují stejně, jako si přejí pracovat lidé. Od přizpůsobitelných dotykových rozhraní na bázi aplikací v našich nejnovějších multifunkčních tiskárnách až po vestavěnou jednoduchou autonomní podporu, která umožňuje řešit běžné problémy za pochodu.

Stojíme v čele inovací průmyslové výroby, což dokládá i zavedení služeb RICOH Advanced Direct Manufacturing Services (Pokročilé služby přímé výroby), které umožňují výrobu součástí a produktů technologií 3D tisku. A naše technologie inkoustového tisku i po 30 letech a 200 celosvětových patentech nadále nabízí zákazníkům nové inovace, představující špičku v různých odvětvích i specializovaných oblastech.

Výzkum a vývoj

Naše technologická inovace se opírá o pevné základy tvořené výzkumem a vývojem. Zatímco uvádíme na trh nové produkty a postupy, průběžně sledujeme a vyhodnocujeme naše stávající produkty a služby, abychom zajistili, že stále vyhovují potřebám našich zákazníků. 

Klíčovou součástí našich etických zásad při vývoji produktů je udržitelnost, a to už od prvopočáteční fáze výzkumu. Dbáme na to, aby veškeré technologie značky Ricoh měly ve všech fázích životního cyklu produktů co nejmenší dopad na životní prostředí. 

Na výzkumu a vývoji spolupracujeme. V našem Evropském technologickém centru vyvíjíme zakázková řešení, která naplňují specifické potřeby zákazníků, a každoročně pořádáme poradní konferenci, na niž zveme zákazníky, aby si vyzkoušeli naše inovace, sdělili nám své názory na ně a ovlivnili jejich podobu ještě předtím, než je uvedeme na trh. Dále jsme zavedli program pro vývojáře Ricoh (Ricoh Developer Program™, RiDP™), což je partnerství s komunitou softwarových vývojářů zaměřené na vývoj a zdokonalování aplikací s přidanou hodnotou pro produkty Ricoh.

  • Náš byznys

    Náš byznys

    S našimi odbornými znalostmi a celosvětovým dosahem vám můžeme pomoci dosáhnout vašich obchodních cílů, ať působíte kdekoli ve světě.

  • Klíčoví zaměstnanci

    Klíčoví zaměstnanci

    Seznamte se některými z těch, kteří stojí za naším úspěchem.