HomeZpět na nabídku
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální Pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální Zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

An excellent customer experience starts with a superior employee experience. Our highly-skilled team of data scientists and developers design, build, implement and service the solutions you need to exceed expectations at every touchpoint.
Discover all Digital Experience solutions
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Short Rental Services

Díky službě Short Rental Services od společnosti Ricoh máte přístup k celé řadě produktů, aniž byste si je museli kupovat nebo uzavírat dlouhodobé nájemní smlouvy.

Udržitelné produkty, které vyhoví krátkodobým potřebám

V současném rychlém světě podnikání stále více zákazníků upřednostňuje flexibilní modely s účtováním podle skutečného využití před nepružnými smlouvami o dlouhodobém pronájmu.
Služba krátkodobých pronájmů od společnosti Ricoh poskytuje spolehlivá a vysoce kvalitní zařízení, která společnostem pomohou v mnoha situacích, například:

  • Akce – festivaly, výstavy a konference
  • Krátkodobé projekty – slučování společností nebo soudní spory
  • Dočasné pracovní prostory – provizorní kanceláře nebo stavební projekty

Flexibilní alternativa k dlouhodobému leasingu

Služba krátkodobých pronájmů společnosti Ricoh je bezproblémovým řešením šitým na míru, které zahrnuje rychlé dodání a instalaci.
Vlastnosti a výhody

Short Rental Services – znamená o starost méně pro časově vytížené zákazníky, kteří náhle potřebují vytvářet podstatně více dokumentů. 
Mezi další výhody patří:

  • Udržitelná zařízení
  • Žádné dlouhodobé závazky
  • Nabídka cenově dostupných produktů
  • Komplexní řešení
  • Nepřetržitý servis na vyžádání
  • Odstranění dat
  • Jediný dodavatel papíru a dalšího spotřebního materiálu
Případové studie

Hudební festival

Společnost Ricoh prostřednictvím své služby krátkodobých pronájmů zajišťuje již od roku 2007 zařízení pro jeden z festivalů v Holandsku. Tohoto třídenního festivalu se denně účastní průměrně 50 000 návštěvníků. Nabízí jim hudbu, zábavu, divadlo, literaturu a další a probíhá na různých pódiích a ve stanech. Na půdě festivalu jsou dále rozmístěny různé mobilní buňky pro účely organizátorů a lidí, kteří na festivalu pracují.

Festival si pomocí služby krátkodobých pronájmů na dva týdny pronajímá zařízení, která využívá pro každodenní administrativní práci a záznamy zaměstnanců, ale i při plánování osvětlení, ozvučení a logistiky jednotlivých vystoupení. Na festivalu je i improvizovaná policejní stanice, která potřebuje kopírku, aby ochranka festivalu v případě potřeby mohla pořizovat kopie osobních dokladů a pasů.

„K místu, kde se festival koná, vede velmi úzká cesta, po které mohou auta jezdit vždy jen v jednom směru,“ vysvětluje Mieke Peters-Salfischberger, obchodní zástupce pro služby Ricoh Short Rental v Holandsku.

„Je tedy třeba velmi pečlivě naplánovat logistiku. Naše služba je pro organizátory pohodlná a flexibilní. Pronajatá zařízení Ricoh dodáme dva týdny před akcí, když pořadatelé začínají připravovat festivalovou infrastrukturu. Naše spolehlivé služby pro ně znamenají o starost méně.“


Mezinárodní konference

Společnost Ricoh své služby krátkodobého pronájmu poskytla i pro summit vysoce postavených delegátů z různých zemí, který se konal v nizozemském Haagu v roce 2014. 

Zúčastnili se ho delegáti z 50 zemí, a proto byla na různých vládních úřadech, velvyslanectvích a v hotelech, kde se tito zástupci během svého pobytu v zemi setkávali a pracovali, potřeba vyšší kapacita tiskových zařízení.

Společnost Ricoh je pro tyto účely pronajala na týden.

Vzhledem k významu osobností účastnících se této konference bylo navíc zřízeno několik dočasných bezpečnostních a kontrolních stanovišť. Pro účely zabezpečení summitu pronajala společnost Ricoh příslušná zařízení na šest týdnů, takže byla k dispozici i během přípravy několik týdnů před summitem.

„Pro Holandsko to byla skutečně velká událost a bylo zcela zásadní poskytnout takto vysoce postaveným delegátům výborné služby,“ vysvětluje Mieke Peters-Salfischberger, obchodní zástupce Ricoh Short Rental v Holandsku. „Delegáti potřebovali skenovat, tisknout a kopírovat na různých místech, kde bydleli nebo pracovali. Do hotelů a na velvyslanectví v širším okolí jsme tedy dodali 20 zařízení propojených do sítě. Dalších osm jsme dodali pro účely zabezpečení celé akce.“