HomeZpět na nabídku
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

Vynikající zákaznický zážitek začíná s vynikajícím zážitkem zaměstnance. Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů navrhuje, staví, implementuje a poskytuje řešení, která potřebujete k překonání očekávání na každém bodě styku.
Objevte všechna řešení digitálních zážitků.
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Zapojení zákazníků

Na dnešním konkurenčním trhu potřebují být organizace schopny rychle analyzovat data a přeměnit poznatky o zákaznících v jejich zapojení. Společnost Ricoh vám pomůže přeměnit získaná data v obchodní informace a následně je využít k vytvoření efektivních, cílených tiskových sdělení, která přinesou výsledky.

 • Správa komunikace se zákazníky

  Správa komunikace se zákazníky

  Zvýšení zájmu pomocí nových vícekanálových technologií, řešení pracovních postupů a možností individuálního přístupu.

 • Super týmová spolupráce

  Super týmová spolupráce

  Moderní technologie rychle mění způsob veškeré práce. Koncept komplexní týmové spolupráce umožňuje lidem spolupracovat bez ohledu na to, kde se nacházejí.

 • Komerční tiskárna

  Komerční tiskárna

  Dostupná integrovaná řešení zaměřená na zákazníka, která mu nabídnou to nejnovější v oblasti inovace tisku.


Minimalizace rozdílu mezi znalostmi a komunikací
Sladění lidí, procesů a technologií představuje změnu realizace našich obchodních činností. Organizace potřebují zůstat flexibilní, aby se mohly přizpůsobovat neustále se měnícímu konkurenčnímu prostředí, a klíčem je rychlý přístup k datům a schopnost přeměnit je v hmatatelné zapojení zákazníků.

Přeměňte svá data v poznatky
Společnost Ricoh má zkušenosti a odborné znalosti, které vám pomohou přeměnit data v akceschopné poznatky, bez ohledu na jejich původní formát. Ať hledáte řešení pro zpracování velkého objemu dokumentů nebo chcete snížit čas, který vaši pracovníci tráví zadáváním údajů o zákaznících, máme pro vás praktická a užitečná řešení šetřící čas. 

Přeměňte své poznatky v individuální sdělení
Jakmile shromáždíte informace o vašich zákaznících, budete připraveni z nich vytvořit sdělení šitá na míru. Technologie tiskových pracovišť (např. variabilní tisk dat) slouží k cílené komunikaci se zákazníkem díky zapojení prvků, k nimž patří obrázky a text měnící se v rámci jednotlivých výtisků. A využití technologie „transpromo“ usnadňuje tisk cíleného, relevantního obsahu vkládaného do sdělení zákazníkům. Příkladem jsou poukazy či oznámení o akcích na zadní straně faktur.

Co se týče kancelářských tiskáren, nová generace multifunkčních zařízení Ricoh umožňuje firmám všech velikostí vytvářet dokumenty vyšší kvality. Lze tedy snáze než kdy dříve interně vytvářet tisková sdělení oslovující zákazníky.  


Nenašli jste, co jste hledali?

Kontaktujte nás a promluvíme si o tom, jak vám můžeme pomoci.

Kontaktujte nás

Také v