HomeZpět na nabídku
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální Pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální Zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

An excellent customer experience starts with a superior employee experience. Our highly-skilled team of data scientists and developers design, build, implement and service the solutions you need to exceed expectations at every touchpoint.
Discover all Digital Experience solutions
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Finanční služby

Sektor finančních služeb se neustále vyvíjí. Na dnešním trhu vládne ostrá konkurence a zároveň je podřízen přísnému dohledu regulačních orgánů. Ricoh vám může pomoci vylepšit služby zákazníkům a informační bezpečnost s využitím technologií a podpořit ve vaší firmě inovace.


Integrovaná řešení pro vyvíjející se trh

Ať se zabývají primárně bankovnictvím, investicemi, penzijním spořením nebo pojištěním, čelí všechny finanční instituce podobným úkolům – jak získat nové zákazníky, získat nové zákazníky, posílit věrnost těch stávajících, jak zefektivnit provoz a jak zlepšit informační bezpečnost.

Díky našim zkušenostem se správou dokumentů a s komunikací se zákazníky může společnost Ricoh nabízet svá řešení finančním společnostem po celém světě. Společně s finančními institucemi přizpůsobujeme naše řešení každému jednotlivému prostředí. Vyvinuli jsme sadu specializovaných služeb, které se věnují specifickým potřebám tohoto sektoru.

Ricoh nabízí individuální služby, které vám mohou pomoci začít se zákazníky komunikovat digitálně. Dále nabízíme komplexní strategická řešení a můžeme vám pomoci transformovat vaše firemní procesy a provést změny, které zvýší vaši produktivitu a zlepší služby zákazníkům.


 • RatioData

  RatioData

  Společnost Ratiodata, specializující se na IT ve finančních službách, spolu se společností Ricoh dodává řešení usnadňující administrační procesy.

 • Leading Insurance Company

  Leading Insurance Company

  Společnost Ricoh pomáhá přední pojišťovací zprostředkovatelské firmě transformovat způsoby zpracování dokumentů a omezit časovou náročnost jejich správy o 70 %.

 • Insurance Group

  Leading Insurance Group

  Společnost Ricoh pomáhá přední pojišťovací společnosti zlepšit služby zákazníkům a snížit náklady prostřednictvím outsourcování dokumentových služeb.

 • Leading Retail Bank

  Přední retailové banky

  Řešení správy tisku od společnosti Ricoh zvyšuje efektivitu dokumentových procesů a zlepšuje komunikaci retailové banky se zákazníky.


Nenašli jste, co jste hledali?

Kontaktujte nás a promluvíme si o tom, jak vám můžeme pomoci.

Kontaktujte nás