HomeZpět na nabídku
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální Pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální Zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

An excellent customer experience starts with a superior employee experience. Our highly-skilled team of data scientists and developers design, build, implement and service the solutions you need to exceed expectations at every touchpoint.
Discover all Digital Experience solutions
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Branch Paperless

Dnešní zákazníci retailového bankovnictví vyžadují více než jen kvalitní služby zákazníkům. Chtějí vědět, že jejich vybraný poskytovatel služeb pracuje efektivně a zodpovědně a že jejich osobní údaje jsou v bezpečí.

Mnoho lokálních bank stále posílá různé dokumenty, například žádosti o hypotéku nebo o úvěr, v rámci svých poboček manuálně. To ovšem představuje značné riziko nejenom z hlediska informační bezpečnosti, ale i možnosti lidské chyby a následného ztracení či chybného založení dokumentů.

Služba Branch Paperless (Bezpapírová pobočka) od společnosti Ricoh pomáhá bankám převádět pracovní procesy do elektronické podoby a zlepšit správu dokumentů. Tato služba vašim pracovníkům umožní digitalizovat složky a zařazovat je do elektronického schvalovacího procesu, takže je bude možné rychle a bezpečně stáhnout z míst s příslušným oprávněním.

Díky službě Branch Paperless můžete snadno zavést konzistentní a efektivní proces správy dokumentů ve více pobočkách a kancelářích, a to včetně indexace a archivace. Pomáhá ulehčit administrativní povinnosti zaměstnanců a současně zajišťuje, že vaše organizace bude i nadále dodržovat předpisy a bude schopna provést kompletní audit.


Vlastnosti a výhody

Služba Branch Paperless je komplexním řešením, s jehož pomocí můžete optimalizovat procesy správy dokumentů. Toto řešení vám pomůže:

  • Omezit riziko chyby a malé efektivity práce způsobené chybně založenými či ztracenými dokumenty
  • Optimalizovat nakládání s dokumenty tak, abyste zákazníkům mohli nabízet efektivnější služby
  • Zajistit rychlejší vnitřní komunikaci a zkrátit dobu potřebnou k reakci
  • Snížit provozní náklady zjednodušením interních procesů
  • Zlepšit dodržování předpisů díky transparentní a snadno kontrolovatelné správě dokumentů

Související případové studie

  • RatioData

    RatioData

    Společnost Ratiodata, specializující se na IT ve finančních službách, spolu se společností Ricoh dodává řešení usnadňující administrační procesy.

Související služby