HomeZpět na nabídku
Přehled

Měníme přístup k práci

Technologie mění náš způsob práce. Ve společnosti Ricoh zajišťujeme, aby změny byly pro vaše týmy a vaše podnikání pozitivní. Provedeme vás každým krokem, abychom zajistili bezproblémový přechod na plně digitální pracoviště
Podívejte se na všechna naše firemní řešení
Služby pro firmy
Digitální pracoviště

Přístup odkudkoli

Hybridní a mobilní zařízení utvářejí naši budoucnost. K návrhu, integraci a podpoře digitálních pracovišť přistupujeme komplexně, abychom podpořili zapojení zaměstnanců a pomohli vám dosáhnout nové úrovně výkonnosti.
Objevte všechna naše řešení digitálního pracoviště
Správa firemních procesů

Nastaveno pro úspěch

Manuální úkoly již nemusí zdržovat vaše zaměstnance. Optimalizujeme vaše podnikové procesy, abychom vašim zaměstnancům umožnili dosahovat lepších výsledků; poskytujeme technologie, odborné znalosti a podporu pro zefektivnění a zjednodušení procesů ve vaší organizaci
Podívejte se na všechna naše řešení pro správu firemních procesů
Cloud a infrastruktura

Cloud & Clear

Využití všech výhod cloudu vyžaduje správný plán a tým, který jej bude realizovat. Poskytujeme cloudová řešení a odborné znalosti, díky nimž je vaše podnikání pružnější, nákladově efektivnější a bezpečnější a zároveň se snažíme o inovace nové generace.
Podívejte se na všechna naše řešení pro cloud a infrastrukturu
Kybernetická bezpečnost

Už žádné riskantní podnikání

Zařízení připojená k internetu vytvářejí nová zranitelná místa pro kybernetické útoky. Pomáháme vám přejít do útoku proti kybernetické kriminalitě pomocí inteligentních služeb a řešení kybernetické bezpečnosti přizpůsobených vašim hlavním firemním procesům.
Podívejte se na všechna naše řešení kybernetické bezpečnosti
Digitální zkušenosti

Nová úroveň zkušeností

Vynikající zákaznický zážitek začíná s vynikajícím zážitkem zaměstnance. Náš vysoce kvalifikovaný tým datových vědců a vývojářů navrhuje, staví, implementuje a poskytuje řešení, která potřebujete k překonání očekávání na každém bodě styku.
Objevte všechna řešení digitálních zážitků.
Kancelářské produkty a software

Nejlepší ve své třídě

Společnost Ricoh je známá pro vysoce kvalitní tiskárny, digitální duplikátory a multifunkční tiskárny / skenery / kopírky. Díky široké nabídce rychlostí, velikostí a funkcí si můžete vybrat modely, které nejlépe vyhovují vašemu týmu, kanceláři nebo učebně.
Podívejte se na naše kancelářské produkty a software
Přehled

Všestranná platforma služeb a podpory

Veškerá produktová a servisní podpora na jednom místě. Poskytujeme podporu, poradenství a řešení pro udržení vašeho podnikání v chodu.
Získat podporu
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Vše na jednom místě

Buďte v obraze o dění v naší firmě, produktech a akcích, které pořádáme nebo se jich účastníme.
Buďte informovaní
News and events from Ricoh
Společnost

Kdo jsme a co děláme

Ve společnosti Ricoh se snažíme vždy naslouchat našim zákazníkům a poskytovat vám inovativní řešení, produkty a služby, které odpovídají vašim podnikatelským cílům. Snažíme se přidat hodnotu vašim službám a produktům. Přizpůsobujeme se měnícím se podnikatelským podmínkám.
Dozvědět se více o společnosti Ricoh
Přehled

Co pro vás můžeme udělat?

Ať už máte dotaz ohledně cen našich řešení nebo produktů, potřebujete pomoci se správou svého účtu nebo již naše produkty používáte a máte dotaz na podporu, náš tým je připraven vám pomoci.
Obraťte se na nás
Správa audiovizuálních služeb (AV)
Přehled

Pomáháme vám být o krok napřed

Prozkoumejte a přečtěte si naše nejnovější poznatky o tom, co je v oblasti podnikových řešení nejdůležitější.
Podívejte se na nejnovější poznatky
Ricoh Insights - Overview

Záznamy vozového parku

Vhodně strukturované a dobře koordinované informace pomáhají firmám všech velikostí dodržovat početné předpisy týkající se firemního vozového parku a jeho uživatelů. Řešení Fleet Records od společnosti Ricoh nabízí bezpečný elektronický archiv se snadnou správou, díky němuž centralizujete a zjednodušíte dohled nad záznamy o svém vozovém parku.

S naším snadno realizovatelným řešením můžete rychle ukládat a indexovat dokumenty o vozidlech, takže budete mít v reálném čase přístup k nejaktuálnějším záznamům o vozovém parku. Indexované soubory jsou bezpečně archivovány a je možno je jednoduše sledovat.

Po digitalizaci a indexování je snadné dokumenty vyhledat. Ušetříte si tak zdlouhavé prohledávání papírových záznamů. To vše vede ke zlepšení procesů a zmenšení rizika chyby, vyhnete se totiž nebezpeční chybně založených a ztracených dokumentů. Digitální vedení záznamů navíc snižuje náklady na skladovací prostory a papír, což má přímý dopad na vaši politiku udržitelnosti.

Vlastnosti a výhody

Řešení Fleet Records od společnosti Ricoh vám umožní omezit časově náročné manuální činnosti a nabízí okamžitý přístup k dokumentům, kdykoli je potřebujete. Tato služba vám pomůže: 


Snáze dodržovat předpisy
 • Snazší vyhledávání a získání všech dokumentů o vozidlech díky digitalizaci a centrálnímu uchovávání dokumentů
 • Snazší dodržování zákonných požadavků díky přesnému indexování, auditní stopě a správě verzí
 • Bezpečný a produktivní vozový park díky možnosti uspořádat a sledovat kritické aktualizace ve veškeré relevantní dokumentaci o vozidlech a řidičích včetně pojištění, bezpečnostních prohlídek a licencí

Snížit provozní náklady
 • Nižší administrativní náklady i náklady na fyzické ukládání dokumentů
 • Snadno přístupné, přesně indexované a centrálně řízené elektronické úložiště, díky němuž není třeba ručně uspořádávat a zpracovávat dokumenty o vozidlech
 • Možnost dalšího snížení nákladů díky digitálnímu odesílání a příjmu dokumentů

Zrychlit procesy a ušetřit čas
 • Rychlejší procesy správy vozového parku, například řešení pojistných událostí, díky centralizované správě elektronických dokumentů
 • Úspora času potřebného na ruční hledání a vyzvedávání důležitých dokumentů díky přístupu k dokumentům v reálném čase

Související služby

 • Zákaznické služby

  Zákaznické služby

  Řešení, které vašim týmům dává okamžitý přístup k aktuálním informacím o zákaznících

 • Zákaznické služby

  Zákaznické služby

  Zrychlete workflow a zvyšte produktivitu zaměstnanců díky rychlé a přesné správě záznamů o lidských zdrojích.

 • Výdaje

  Výdaje

  Dejte správě svých výdajů novou podobu pomocí jejich rychlého a přesného elektronického zpracování.

 • Správa zařízení

  Správa zařízení

  Rychlá a efektivní podpora mnoha zařízení, díky níž budou mít vaši zaměstnanci více času na úkoly, které jsou podstatné pro váš byznys.